Zveřejňování příběhů na Instagramu z počítače

Pravděpodobně si kladete otázku: Jak přidat Instagram Stories ze stolního počítače? - Řešení, které hledáte, se nazývá: Storrito.com

Storrito.com - Editor příběhů Instagram pro PC

Storrito umožňuje vytvářet a zveřejňovat příběhy na Instagramu a Facebooku ze stolního počítače nebo Macu. Své příběhy si tak můžete naplánovat dopředu a pohodlně z webového prohlížeče. Umožňuje vám:

 1. Nahrát fotografie nebo videa ze stolního počítače.
 2. Upravovat svůj příběh online - můžete přidávat samolepky Instagram, gify, fotografie, emotikony, text atd.
 3. Naplánujte a automaticky zveřejňujte své Příběhy IG (bez jakýchkoli oznámení).

Jak publikovat příběhy Instagram z počítače pomocí aplikace Storrito.com

Podle tohoto návodu krok za krokem se dozvíte, jak přidávat a automaticky zveřejňovat Příběhy Instagramu z webového prohlížeče:
  1

  Zaregistrujte se na Storrito

  Storrito je webová aplikace, takže není třeba nic stahovat. Funguje v prohlížečích Chrome, Firefox a dokonce i Internet Explorer. Stačí se zaregistrovat na adrese Storrito.com pomocí účtu Google nebo e-mailové adresy a hesla.

  Step 1
  2

  Připojte svůj účet na Instagramu.

  Po registraci musíte svůj účet Instagram připojit ke službě Storrito. Nejprve musíte potvrdit svou polohu. Poté zadejte své uživatelské jméno a heslo Instagram. Nemusíte se obávat, připojení je bezpečné. Klikněte na "Uložit toto připojení" a je hotovo! 💪

  Step 2
  3

  Nahrávání obrázků nebo videí Instagram Story z počítače

  Nyní můžete začít nahrávat fotografie a videa. Své výtvory můžete jednoduše přetáhnout do galerie z plochy. Po nahrání souborů klikněte na fotografii, kterou chcete zveřejnit, a v okně můžete obrázek buď přímo "odeslat nebo naplánovat" do svého příběhu Instagram Story, nebo můžete kliknutím na "upravit" otevřít editor příběhu.

  Step 3
  4

  Použijte editor příběhů Storrito k přidání samolepek

  V Editoru příběhů můžete do svého příběhu na Instagramu přidávat hashtagy, odkazové nálepky, umístění, poly a časovač odpočítávání. Jakmile budete hotovi a vytvoříte dokonalý příběh pro svůj další příspěvek, kliknutím na "Uložit " v pravém horním rohu uložte šablonu příběhu a přejděte k dalšímu kroku.

  Step 4
  5

  Nyní můžete zveřejnit svůj příběh na Instagramu z počítače

  Po nahrání a vytvoření příběhu je posledním krokem jeho zveřejnění na účtu Instagram. Klikněte proto na stejný příběh na kartě galerie a tentokrát vyberte možnost "Post/Schedule" (Odeslat/plánovat) a otevře se zobrazení plánování. Odeslání příběhu z počítače:

  1. Vyberte účet Instagram, na který chcete příběh zveřejnit.
  2. Pokud jej chcete přidat také do svých příběhů na Facebooku, klikněte na přepínač níže a Storrito automaticky zveřejní váš příběh na Facebooku.
  3. Nakonec vyberte možnost "Zveřejnit nyní", nebo pokud chcete zveřejnění naplánovat, jednoduše vyberte datum a čas, kdy má být zveřejněno.

Frequently asked questions

Kde uvidím své naplánované příběhy?
Jakmile systém vykreslí vaše médium, v pravém sloupci uvidíte stav příběhu; když je naplánován, zobrazí se hodiny nebo zelené zaškrtnutí označuje, že byl úspěšně odeslán na váš účet Instagram.
Mohu ve svém příběhu zveřejňovat i delší videa?
Ano, můžete - Storrito automaticky rozdělí vaše video na části po 15 sekundách a zveřejní je postupně.
Můžete také naplánovat příběhy na Facebooku?
Jak bylo uvedeno výše, můžete také naplánovat příběhy na Facebooku. Storrito automaticky zveřejní příběh na vaší stránce na Facebooku. Pokud máte připojeno více stránek na Facebooku, zobrazí se v tomto zobrazení všechny stránky a vy si můžete vybrat tu, na kterou se má publikovat.

Jste připraveni začít zveřejňovat příběhy na Instagramu z počítače?Začněte s bezplatnou zkušební verzí ještě dnes.