Můžete naplánovat příběhy na Instagramu? Ano, se Storrito.com! (Tady je návod, jak na to)

Jako správce sociálních médií víte, jak důležité je udržovat konzistentní přítomnost na Instagramu. Příběhy jsou hlavním základem tohoto úsilí! Co se ale stane, když nemáte čas na pravidelné publikování? Je možné si příběhy předem naplánovat? Odpověď zní ANO a řešením je Storrito.com.

Co je Storrito.com?

Storrito je plánovač Instagramu, který umožňuje plánovat příběhy a videa na Instagramu předem. Pomocí aplikace Storrito můžete vytvářet a upravovat své příběhy v počítači nebo počítači Mac a nechat je zveřejnit později. To je velmi užitečné pro lidi, kteří nechtějí být celý den přilepení ke svému zařízení. Proč právě Storrito:

 1. 100% automatické zveřejňování: Používáním aplikace Storrito odpadá nutnost manuální práce při zahájení procesu zveřejňování; nebudou vám zasílána žádná oznámení.
 2. Podporována je většina samolepek Instagram: Storrito.com je jediným nástrojem, který umožňuje scheudlovat příběhy s nálepkou odkazu, nálepkou zmínky, nálepkou umístění a mnoha dalšími! (#instaready)
 3. Snadné nahrávání: Obrázky a videa můžete nahrávat přímo ze stolního počítače a vytvářet příběhy uvnitř editoru.

Jak používat Storrito:

Podle tohoto návodu se krok za krokem dozvíte, jak plánování příběhů na Instagramu funguje:
  1

  Zaregistrujte se

  Začněte tím, že si vytvoříte účet na Storrito.com.

  Step 1
  2

  Připojení účtu Instagram

  Po dokončení procesu registrace můžete připojit svůj účet Instagram. Klikněte na "Uložit toto připojení" a je hotovo! 💪

  Step 2
  3

  Vytváření obsahu - Nahrávání obrázků a videí

  Když už máte účet připojený, je čas začít nahrávat fotografie a videa. Soubory můžete do galerie jednoduše přetáhnout z plochy. Můžete začít zveřejňovat nebo plánovat svůj příběh nebo začít upravovat příběh pomocí editoru Storrito.

  Step 3
  4

  Pomocí editoru příběhu můžete do příběhu přidávat samolepky

  Editor umožňuje přidávat text, nálepky a dokonce i gify. Díky tomu budete moci snadno vytvářet poutavé příběhy na Instagramu. Jako samolepky můžete přidávat hashtagy, nálepky s odkazy, místa, poly a časovač odpočítávání. Po dokončení tvorby klikněte na tlačítko Uložit a pokračujte do zobrazení pro odesílání/plánování.

  Step 4
  5

  Naplánujte si příběh ve 3 snadných krocích:

  Po vytvoření příběhu můžete naplánovat jeho zveřejnění v určitý čas a datum. Klikněte proto na příběh v galerii a tentokrát vyberte možnost Odeslat / Naplánovat a otevře se zobrazení plánování. Naplánování příběhu: Vložte příběh do kalendáře:

  1. Vyberte svůj účet na Instagramu (můžete vybrat více účtů).
  2. Můžete zvolit křížové zveřejnění příběhu na Facebooku (volitelné).
  3. Vyberte datum a čas a stiskněte tlačítko naplánovat

  A tady to máte - Storrito je dokonalý nástroj pro každého správce sociálních médií, který chce svou hru na Instagramu posunout na vyšší úroveň.

Frequently asked questions

Nabízí Storrito skutečné automatické odesílání příspěvků?
Ano, Storrito nabízí skutečné automatické odesílání příspěvků, takže při odesílání není třeba provádět žádnou ruční práci. Na rozdíl od jiných nástrojů funguje 100% automaticky, takže si můžete užívat víkend a volno!
Kde uvidím své naplánované příběhy?
Jakmile systém vykreslí vaše médium, v pravém sloupci uvidíte stav příběhu, zobrazí se hodiny, když je naplánován, nebo zelené zaškrtnutí, které značí, že příběh byl úspěšně odeslán na váš účet Instagram.
Mohu pomocí aplikace Storrito zveřejňovat delší videa?
Ano, Storrito automaticky rozřezává delší videa na části po 15 sekundách a jako takové je publikuje.
Mohu pomocí aplikace Storrito spravovat více účtů Instagram?
Ano, v rámci jednoho účtu Storrito můžete spravovat libovolný počet účtů Instagram.

Jste připraveni začít plánovat své příběhy na Instagramu?Začněte zkušební verzi zdarma ještě dnes.