Ar galite planuoti "Instagram" istorijas? Taip, su Storrito.com! (Štai kaip)

Būdami socialinės žiniasklaidos vadybininkai, žinote, kaip svarbu išlaikyti nuoseklų buvimą "Instagram". Istorijos yra pagrindinis šio siekio pagrindas! Tačiau kas nutinka, kai neturite laiko reguliariai skelbti įrašų? Ar įmanoma iš anksto suplanuoti savo istorijas? Atsakymas TAIP, o sprendimas yra Storrito.com

Kas yra Storrito.com?

"Storrito" yra "Instagram" planavimo programa, kuri leidžia iš anksto suplanuoti "Instagram" istorijas ir ritinius. Naudodami "Storrito" galite kurti ir redaguoti savo istorijas kompiuteryje arba "Mac" kompiuteryje, o vėliau jas paskelbti. Tai labai naudinga žmonėms, kurie nenori visą dieną būti prilipę prie savo įrenginių. Kodėl "Storrito":

 1. 100 % automatinis skelbimas: Naudojant "Storrito" nereikės rankiniu būdu pradėti skelbimo proceso; jums nebus siunčiami jokie pranešimai.
 2. Palaikoma dauguma "Instagram" lipdukų: Storrito.com yra vienintelis įrankis, leidžiantis schematizuoti istorijas su nuorodos lipduku, paminėjimo lipduku, vietos lipduku ir daugeliu kitų! (#instaready)
 3. Lengvas įkėlimas: Galite įkelti nuotraukas ir vaizdo įrašus tiesiai iš savo stacionaraus kompiuterio ir kurti istorijas redaktoriaus viduje.

Kaip naudoti "Storrito":

Vadovaukitės šia žingsnis po žingsnio instrukcija ir sužinokite, kaip veikia "Instagram" istorijos planavimas:
  1

  Užsiregistruokite

  Pirmiausia sukurkite paskyrą svetainėje Storrito.com.

  Step 1
  2

  Prijunkite "Instagram" paskyrą

  Baigę registracijos procesą galite prijungti "Instagram" paskyrą. Spustelėkite "Išsaugoti šį prisijungimą" ir viskas baigta! 💪

  Step 2
  3

  Kurkite turinį - įkelkite nuotraukas ir vaizdo įrašus

  Dabar, kai paskyra prijungta, laikas pradėti siųsti nuotraukas ir vaizdo įrašus. Galite tiesiog vilkti failus į galeriją iš darbalaukio. Galite pradėti skelbti arba planuoti savo istoriją, arba pradėti redaguoti istoriją naudodamiesi "Storrito" redaktoriumi.

  Step 3
  4

  Naudokitės istorijos redaktoriumi ir pridėkite lipdukų prie savo istorijos

  Redaktorius leidžia pridėti tekstą, lipdukus ir net gifus. Taip jums bus lengva kurti įdomias "Instagram" istorijas. Kaip lipdukus galite pridėti hashtags, sąryšio lipdukus, vietovaizdžius, paveikslėlius ir atsilikimo laikmatį. Baigę kurti, spustelėkite Išsaugoti ir pereikite į skelbimo / planavimo rodinį.

  Step 4
  5

  Suplanuokite savo istoriją 3 paprastais veiksmais:

  Sukūrę istoriją, galite suplanuoti, kad ji būtų paskelbta tam tikru laiku ir tam tikrą datą. Todėl galerijoje spustelėkite istoriją ir šį kartą pasirinkite Post / Schedule (skelbti / suplanuoti), tada atsidarys planavimo rodinys. Norėdami suplanuoti istoriją:

  1. Pasirinkite savo "Instagram" paskyrą (galite pasirinkti kelias paskyras)
  2. Galite pasirinkti kryžminį istorijos skelbimą "Facebook" (neprivaloma).
  3. Pasirinkite datą ir laiką ir paspauskite "schedule" (planuoti).

  Štai ir viskas - "Storrito" yra puikus įrankis bet kuriam socialinės žiniasklaidos vadybininkui, norinčiam pakelti savo "Instagram" žaidimą į kitą lygį.

Frequently asked questions

Ar "Storrito" siūlo tikrą automatinį skelbimą?
Taip, "Storrito" siūlo tikrą automatinį skelbimą, todėl nereikia atlikti jokio rankinio darbo skelbimo metu. Skirtingai nuo kitų įrankių, jis veikia 100% automatiškai, todėl galite mėgautis savaitgaliu ir laisvu laiku!
Kur galiu matyti savo suplanuotas istorijas?
Kai sistema atvaizduos jūsų mediją, dešiniajame stulpelyje galėsite matyti istorijos būseną, matysite laikrodį, kai ji bus suplanuota, arba žalią varnelę, rodančią, kad istorija sėkmingai paskelbta jūsų "Instagram" paskyroje.
Ar galiu skelbti ilgesnius vaizdo įrašus naudodamasis "Storrito"?
Taip, "Storrito" automatiškai supjausto ilgesnius vaizdo įrašus į 15 sekundžių gabalėlius ir taip juos paskelbia.
Ar galiu valdyti kelias "Instagram" paskyras naudodamasis "Storrito"?
Taip, vienoje "Storrito" paskyroje galite tvarkyti tiek "Instagram" paskyrų, kiek norite.

Ar esate pasirengę pradėti planuoti "Instagram" istorijas?Pradėkite nemokamą bandomąją versiją šiandien.