Czy można zaplanować historie na Instagramie? Tak, dzięki Storrito.com! (Oto jak)

Jako menedżer mediów społecznościowych wiesz, jak ważne jest utrzymanie spójnej obecności na Instagramie. Historie są głównym kamieniem węgielnym tego przedsięwzięcia! Ale co się dzieje, gdy nie masz czasu na regularne publikowanie? Czy można zaplanować swoje historie z wyprzedzeniem? Odpowiedź brzmi TAK, a rozwiązaniem jest Storrito.com

Czym jest Storrito.com?

Storrito to narzędzie do tworzenia harmonogramów na Instagramie, które pozwala z wyprzedzeniem planować historie i filmy na Instagramie. Dzięki Storrito możesz tworzyć i edytować swoje historie na komputerze lub Macu i publikować je później. Jest to bardzo przydatne dla osób, które nie chcą być przyklejone do swoich urządzeń przez cały dzień. Dlaczego Storrito:

 1. 100% automatycznego publikowania: Korzystanie ze Storrito eliminuje potrzebę ręcznej pracy w celu rozpoczęcia procesu publikowania; nie będą wysyłane żadne powiadomienia.
 2. Większość naklejek Instagram jest obsługiwana: Storrito.com to jedyne narzędzie, które umożliwia schematyzowanie historii z naklejką linku, naklejką wzmianki, naklejką lokalizacji i wieloma innymi! (#instaready)
 3. Łatwe przesyłanie: Możesz przesyłać zdjęcia i filmy bezpośrednio z komputera stacjonarnego, aby tworzyć historie w edytorze.

Jak korzystać ze Storrito:

Postępuj zgodnie z tym samouczkiem krok po kroku, aby dowiedzieć się, jak działa planowanie historii na Instagramie:
  1

  Zarejestruj się

  Zacznij od utworzenia konta na Storrito.com.

  Step 1
  2

  Połącz swoje konto na Instagramie

  Możesz połączyć swoje konto Instagram po zakończeniu procesu rejestracji. Kliknij "Zapisz to połączenie" i gotowe! 💪

  Step 2
  3

  Tworzenie treści - przesyłanie zdjęć i filmów

  Teraz, gdy masz już połączone konto, nadszedł czas, aby rozpocząć przesyłanie zdjęć i filmów. Możesz po prostu przeciągnąć i upuścić pliki do galerii z pulpitu. Możesz rozpocząć publikowanie lub planowanie historii albo rozpocząć edycję historii za pomocą edytora Storrito.

  Step 3
  4

  Użyj edytora narracji, aby dodać naklejki do swojej narracji

  Edytor umożliwia dodawanie tekstu, naklejek, a nawet gifów. W ten sposób można łatwo tworzyć angażujące historie na Instagramie. Jako naklejki można dodawać hashtagi, naklejki z linkami, lokalizacje, polls i countdown timer. Po zakończeniu tworzenia kliknij Zapisz i przejdź do widoku publikowania / planowania.

  Step 4
  5

  Zaplanuj swoją historię w 3 prostych krokach:

  Po utworzeniu historii można zaplanować jej publikację w określonym czasie i dniu. W tym celu kliknij historię w galerii i tym razem wybierz opcję Opublikuj / Zaplanuj, a otworzy się widok planowania. Aby zaplanować historię:

  1. Wybierz swoje konto na Instagramie (możesz wybrać wiele kont).
  2. Możesz opublikować swoją historię na Facebooku (opcjonalnie).
  3. Wybierz datę i godzinę i kliknij harmonogram

  Storrito to idealne narzędzie dla każdego menedżera mediów społecznościowych, który chce przenieść swoją grę na Instagramie na wyższy poziom.

Frequently asked questions

Czy Storrito oferuje prawdziwe automatyczne publikowanie?
Tak, Storrito oferuje prawdziwe automatyczne publikowanie, eliminując potrzebę jakiejkolwiek ręcznej pracy w czasie publikowania. W przeciwieństwie do innych narzędzi działa w 100% automatycznie, dzięki czemu możesz cieszyć się weekendem i wolnym czasem!
Gdzie mogę zobaczyć moje zaplanowane historie?
Gdy system wyrenderuje Twoje media, będziesz mógł zobaczyć status swojej historii w prawej kolumnie, zobaczysz zegar, gdy jest zaplanowany lub zielony znacznik wyboru wskazujący, że historia została pomyślnie opublikowana na Twoim koncie na Instagramie.
Czy mogę publikować dłuższe filmy za pomocą Storrito?
Tak, Storrito automatycznie tnie dłuższe filmy na 15-sekundowe fragmenty i publikuje je jako takie.
Czy mogę zarządzać wieloma kontami na Instagramie za pomocą Storrito?
Tak, możesz zarządzać dowolną liczbą kont Instagram w ramach jednego konta Storrito.

Gotowy do rozpoczęcia planowania swoich historii na Instagramie?Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś.