Jak zaplanować Instagram Reels

Pewnie zadajesz sobie pytanie: czy można zaplanować Instagram Reels? - Tak można!!! Rozwiązanie, którego szukasz, nazywa się: Storrito.com

Storrito.com - Harmonogram tworzenia szpalt na Instagramie:

Storrito to doskonałe narzędzie do planowania dla menedżerów mediów społecznościowych. Nasze oprogramowanie umożliwia przesyłanie Instagram Reels z poziomu przeglądarki internetowej. Możesz zaplanować swój Instagram Reel i Story z wyprzedzeniem, wygodnie z laptopa lub komputera stacjonarnego. Oto kilka korzyści:

 1. Możesz dodać podpisy z hashtagami, wzmiankami itp.
 2. Storrito będzie w 100% auto-post Reel dla Ciebie! Nie są wymagane żadne ręczne działania z Twojej strony.
 3. Możesz udostępnić swój Reel na Facebooku i w swoim głównym kanale wraz z innymi postami.

Jak zaplanować Instagram Reels ze Storrito.com

Wykonaj ten samouczek krok po kroku, aby dowiedzieć się, jak działa planowanie i auto-posting Instagram Reels:
  1

  Zarejestruj się na Storrito.com

  Storrito.com to aplikacja internetowa, więc nie trzeba nic pobierać. Działa w Chrome, Firefoxie, a nawet na Internet Explorerze. Wystarczy zarejestrować się na stronie Storrito.com za pomocą konta Google lub adresu e-mail i hasła.

  Step 1
  2

  Podłącz swoje konto na Instagramie.

  Po zarejestrowaniu się możesz połączyć swoje konto na Instagramie ze Storrito. Wystarczy podać swoją nazwę użytkownika Instagrama, znaną również jako Twój uchwyt Instagrama, oraz hasło. Bez obaw, połączenie jest bezpieczne! Kliknij "Save this Connection" i gotowe! 💪

  Step 2
  3

  Prześlij swój pierwszy Instagram Reel z komputera

  Wykonaj następujące kroki:

  1. Kliknij Upload reel video i wybierz plik MP4 z komputera stacjonarnego.
  2. Następnie możesz wgrać zdjęcie okładki dla swojego Reela.
  3. Następnie napisz podpis dla swojego Instageram Reel, używając hashtagów i wzmianek.
  4. Możesz polecić swój Reel na Facebooku, nawet jeśli nie masz konta na Facebooku połączonego ze swoim kontem na Instagramie. Dodatkowo, możesz również udostępnić swój Instagram Reel na swój główny feed.

  Step 3
  4

  Zaplanuj i automatycznie opublikuj swoje filmy

  Jeśli wszystko jest ustawione, możesz zacząć planować swój Instagram Reel lub zlecić jego publikację natychmiast:

  1. Wybierz godzinę i datę, kiedy chcesz, aby Twój Reel został opublikowany i naciśnij przycisk harmonogramu. Storrito automatycznie opublikuje dla Ciebie Twój Reel o podanej godzinie.
  2. Możesz również opublikować swój film natychmiast, klikając Post now, aby opublikować go na swoim koncie na Instagramie. Uwaga: Proszę dać trochę czasu na publikację, musi ona wyrenderować wideo. Nie klikaj dwa razy na przycisk publikowania.

  Step 4
  5

  Instagram Reels Kalendarz planowania

  W zakładce Historia Reels zobaczysz wszystkie zaplanowane i opublikowane Reels. Ten przegląd jest dobry dla Twojego zespołu planowania zarządzania mediami społecznościowymi, aby zobaczyć, który Reel zostanie opublikowany w następnej kolejności.

  Step 5

Frequently asked questions

Czy muszę coś zrobić w dniu, na który zaplanowany jest Reel?
Nie, w przeciwieństwie do innych softów do planowania Instagrama, Storrito.com działa w 100% automatycznie! Będziemy auto-post twój Reel dla Ciebie. Więc możesz zaplanować Reels dużo wcześniej i cieszyć się wolnym czasem w weekend.
Gdzie i kiedy widzę mój Instagram Reel?
Możesz po prostu sprawdzić to na telefonie komórkowym w aplikacji Instagram i zobaczyć, czy Twój Reel został opublikowany. Ważne: Podobnie jak inne programy do obróbki wideo, Storrito musi wyrenderować Twoje wideo Instagram Reel przed jego opublikowaniem, więc może to potrwać minutę. Proszę nie naciskać przycisku publikuj dwa razy - nie przyspieszy to procesu 😉
Czy Storrito jest darmowe? - Dlaczego muszę za niego płacić?
Nasz zespół rozwojowy zainwestował dużo czasu w tę nową funkcję w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Jesteśmy teraz pierwszym dostawcą oprogramowania na rynku do planowania Instagram Reels z komputera stacjonarnego. Z nami możesz być pierwszym, który zaoferuje to swoim klientom.
Czy potrafimy pracować w zespole?
Tak, możesz bezpłatnie zaprosić do Storrito dowolną liczbę członków zespołu.

Gotowy, aby rozpocząć planowanie swoich Instagramowych Reeliantów?Rozpocznij darmową próbę już dziś.