Kā plānot Instagram ruļļus

Jūs droši vien sev jautājat: vai varat plānot Instagram ruļļus? - Jā, varat! Risinājums, ko meklējat, saucas: Storrito.com

Storrito.com - Instagram ruļļu plānotājs:

Storrito ir lielisks plānošanas rīks sociālo plašsaziņas līdzekļu pārvaldniekiem. Mūsu programmatūra ļauj augšupielādēt Instagram ruļļus no tīmekļa pārlūkprogrammas. Jūs varat plānot savu Instagram rullīti un stāstu iepriekš, ērti izmantojot klēpjdatoru vai galddatoru. Lūk, dažas priekšrocības:

 1. Jūs varat pievienot parakstus ar hashtagiem, pieminējumiem utt.
 2. Storrito 100% automātiski publicēs Rullīti jūsu vietā! No jums nav nepieciešama nekāda manuāla darbība.
 3. Jūs varat savstarpēji kopīgot savu ruļli Facebook un savā galvenajā plūsmā kopā ar citiem ierakstiem.

Kā plānot Instagram ruļļus ar Storrito.com

Izpildiet šo soli pa solim aprakstīto pamācību, lai uzzinātu, kā darbojas Instagram ruļļu plānošana un automātiskā publicēšana:
  1

  Reģistrējieties vietnē Storrito.com

  Storrito.com ir tīmekļa lietojumprogramma, tāpēc nav nepieciešams neko lejupielādēt. Tā darbojas pārlūkprogrammās Chrome, Firefox un pat Internet Explorer. Jūs varat vienkārši reģistrēties vietnē Storrito.com, izmantojot savu Google kontu vai e-pasta adresi un paroli.

  Step 1
  2

  Savienojiet savu Instagram kontu.

  Pēc tam, kad esat reģistrējies, varat savienot savu Instagram kontu ar Storrito. Vienkārši ievadiet savu Instagram lietotājvārdu, kas pazīstams arī kā jūsu Instagram rokturis, un paroli. Nav jāuztraucas, savienojums ir drošs! Noklikšķiniet uz "Saglabāt šo savienojumu", un viss ir pabeigts! 💪

  Step 2
  3

  Pirmā Instagram rullīša augšupielāde no datora

  Veiciet šādas darbības:

  1. Noklikšķiniet uz Upload reel video un izvēlieties MP4 failu no sava datora.
  2. Tālāk varat augšupielādēt sava ruļļa vāka attēlu.
  3. Pēc tam uzrakstiet uzrakstu savam Instageram Reel, izmantojot hashtagus un pieminējumus.
  4. Jūs varat ieteikt savu Rullīti sociālajā tīklā Facebook, pat ja jums nav sociālā tīkla Facebook konta, kas būtu savienots ar jūsu Instagram kontu. Turklāt varat arī kopīgot savu Instagram Reel savā galvenajā plūsmā.

  Step 3
  4

  Plānojiet un automātiski publicējiet savus ruļļus

  Ja viss ir iestatīts, varat sākt plānot savu Instagram ruļļa uzņemšanu vai to publicēt nekavējoties:

  1. Izvēlieties laiku un datumu, kad vēlaties, lai jūsu rullītis tiktu publicēts, un nospiediet pogu Plānot. Storrito automātiski publicēs jūsu rullīti jums norādītajā laikā.
  2. Savu rullīti varat arī publicēt uzreiz, nospiežot Post now, lai to publicētu savā Instagram kontā. Piezīme: Lūdzu, atvēliet zināmu laiku publicēšanai, jo ir nepieciešams atveidot videoklipu. Nespiediet divas reizes uz pogas publicēt.

  Step 4
  5

  Instagram ruļļu plānošanas kalendārs

  Izvēlnes cilnē Spoles vēsture redzēsiet visas plānotās un publicētās Spoles. Šis pārskats ir noderīgs jūsu sociālo mediju pārvaldības plānošanas komandai, lai redzētu, kurš ruļlis tiks publicēts nākamais.

  Step 5

Frequently asked questions

Vai man ir kaut kas jādara dienā, kad ir plānots ruļļa apmeklējums?
Nē, atšķirībā no citām Instagram plānošanas programmatūrām Storrito.com darbojas 100% automātiski! Mēs automātiski publicēsim jūsu rullīti jūsu vietā. Tātad jūs varat plānot Reels jau laikus un izbaudīt savu brīvo laiku nedēļas nogalē.
Kur un kad es redzēšu savu Instagram ruļli?
To varat vienkārši pārbaudīt savā mobilajā tālrunī Instagram lietotnē un redzēt, vai jūsu rullītis ir publicēts. Svarīgi: Līdzīgi kā citām video programmatūrām, Storrito pirms publicēšanas ir nepieciešams atveidot jūsu Instagram ruļļa video, tāpēc tas var aizņemt kādu minūti. Lūdzu, nespiediet publicēšanas pogu divas reizes - tas nepadarīs šo procesu ātrāku 😉.
Vai Storrito ir bezmaksas? - Kāpēc man par to ir jāmaksā?
Mūsu izstrādātāju komanda pēdējo mēnešu laikā ieguldīja daudz laika, lai izstrādātu šo jauno funkciju. Tagad mēs esam pirmais programmatūras nodrošinātājs tirgū, kas nodrošina Instagram ruļļu plānošanu no datora. Kopā ar mums jūs varat būt pirmie, kas to piedāvās saviem klientiem.
Vai mēs varam strādāt komandā?
Jā, jūs varat uzaicināt uz Storrito bez maksas tik daudz komandas biedru, cik vēlaties.

Vai esat gatavs sākt plānot savus Instagram ruļļus?Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju šodien.