Instagram stāstu veidotājs tiešsaistē

Vai jums ir apnicis izmantot tālruni, lai veidotu Instagram Stories? Izmēģiniet mūsu jauno tiešsaistes stāstu veidotāju. Veidojiet stāstus ar uzlīmēm, GIF un emodžiem savā datorā, un tie tiks automātiski publicēti vietnē Instagram.

Storrito.com - ļauj izveidot un rediģēt Instagram stāstus tiešsaistē

Storrito ir tiešsaistes redaktors pakalpojumam Instagram Stories. Tas atdarina pieredzi, kas tiek gūta viedtālrunī, ļaujot lietotājiem iekļaut tādus Instagram vietējos elementus kā saitiņu uzlīmes, hashtagus, atsauces un arvien populārākos GIF failus. Atšķirībā no tādiem uz dizainu orientētiem rīkiem kā Canva vai Adobe Express, Storrito koncentrējas uz to, lai lietotājiem nodrošinātu oriģinālajai Instagram lietotnei raksturīgās funkcijas.

Galvenās Storrito.com priekšrocības ir šādas:

 1. Stāstu redaktors ļauj ērti izveidot un rediģēt IG Stories datorā.
 2. Savam stāstam varat pievienot visdažādākās Instagram uzlīmes: piemēram, Hashtags, Polls, Link-Sticker, Locations, Quizzes u. c. 3.
 3. Jūs varat augšupielādēt video, kas ir garāki par 15 sekundēm, un Storrito automātiski sagriezīs tos gabaliņos.
 4. Jūs varat lejupielādēt savu stāstu vai ieplānot to iepriekš, lai jūs varētu izbaudīt nedēļas nogali.
 5. Storrito nodrošina 100% automātisku publicēšanu, nekādi paziņojumi jums netraucēs - nekad!

Kā izveidot Instagram stāstus ar Storrito

Lai uzzinātu, kā darbojas tiešsaistes Instagram stāstu veidotājs, izpildiet šo soli pa solim:
  1

  Reģistrējieties Storrito.com

  Storrito ir tīmekļa lietojumprogramma, tāpēc nav nepieciešams neko lejupielādēt. Tā darbojas pārlūkprogrammās Chrome, Firefox un Internet Explorer. Jūs varat vienkārši reģistrēties vietnē Storrito.com, izmantojot savu Google kontu vai e-pasta adresi un paroli. Un sāciet lietot redaktoru tiešsaistē savā pārlūkprogrammā.

  Step 1
  2

  Augšupielādējiet multivides failus galerijā

  Galerijā varat augšupielādēt attēlus vai videoklipus. Programmatūra ļauj pārvaldīt failus mapju struktūrā, lai jūs varētu organizēt dažādu klientu kontu stāstu saturu. Pēc augšupielādes varat atvērt failu un turpināt nākamo soli - stāsta rediģēšanu.

  Step 2
  3

  Veidojiet un rediģējiet savus stāstus tiešsaistē, izmantojot galddatoru.

  Īss ieskats stāstu redaktorā liecina, ka jums ir milzīga radošā brīvība rediģēt multivides. Savam stāstam varat pievienot tekstus, gifus, emocijzīmes, attēlus, figūras un uzlīmes, piemēram, hastagus, līniju uzlīmes, vietas, polus un atpakaļskaitīšanas taimeri. Galvenā priekšrocība salīdzinājumā ar citiem Instagram stāstu veidotājiem, piemēram, Canva un Adobe, ir tā, ka jūs varat pievienot šos vietējos elementus savam stāstam un redzēt, kā stāsts izskatīsies pēc publicēšanas. Turklāt Storrito.com ļauj tieši publicēt stāstu savā kontā (premium funkcija) un pat plānot tā publicēšanu. Tomēr varat arī vienkārši lejupielādēt stāstu un manuāli publicēt to Instagram.

  4

  Plānojiet un automātiski publicējiet izveidoto stāstu

  Storrito ir unikāla funkcija, kas ļauj tieši no darbvirsmas datora publicēt savu stāstu pakalpojumā Instagram. Tā nodrošina arī iespēju veikt sheudlingu un 100% automātisko publicēšanu. Vislabāk to izmēģināt vietnē Storrito.com.

  Step 4

Frequently asked questions

Vai Instagram stāstu veidotājs ir bezmaksas?
Tas ir atkarīgs no tā, vai varat reģistrēties Storrito bez maksas, izveidot savu stāstu redaktorā un lejupielādēt to. Tomēr, ja vēlaties to publicēt vai ieplānot tieši savā Instagram kontā, tad jums ir jāveic jauninājums.
Vai varat arī plānot Facebook stāstus?
Jā, savus stāstus varat arī savstarpēji publicēt Facebook. Storrito automātiski ievietos jūsu stāstu Facebook lapā, kas saistīta ar jūsu Instagram kontu. Ja jums ir pievienotas vairākas Facebook lapas, redzēsiet sarakstu ar visām lapām, no kurām izvēlēties.
Kur es varu skatīt savus stāstus?
Kad sistēma atveidos jūsu multivides failu, varēsiet to lejupielādēt vai, ja tas ir plānots, labajā slejā redzēsiet sava stāsta statusu. Plānotajiem stāstiem jūs redzat pulksteni vai arī zaļa ķeksītis norāda, kad Storrito to ir veiksmīgi publicējis jūsu Instagram kontā.

Izmēģiniet #1 Instagram stāstu veidotāju tiešsaistēSāciet jau šodien.