Online aplikácia Instagram Story Maker

Už vás nebaví používať telefón na vytváranie Instagram Stories? Vyskúšajte našu novú online aplikáciu Story Maker. Vytvárajte príbehy so samolepkami, GIFmi a emotikonmi na počítači a automaticky ich odosielajte na Instagram.

Storrito.com - umožňuje vytvárať a upravovať príbehy na Instagrame online

Storrito je online editor pre Instagram Stories. Reprodukuje zážitok, ktorý by ste získali na smartfóne, a umožňuje používateľom začleniť pôvodné prvky Instagramu, ako sú nálepky odkazov, hashtagy, zmienky a stále obľúbené GIFy. Na rozdiel od nástrojov zameraných na dizajn, ako sú Canva alebo Adobe Express, sa Storrito zameriava na poskytovanie funkcií charakteristických pre pôvodnú aplikáciu Instagram používateľom.

Medzi hlavné výhody služby Storrito.com patria:

 1. Editor príbehov umožňuje pohodlne vytvárať a upravovať príbehy IG Stories na počítači.
 2. Do svojho príbehu môžete pridávať všetky druhy nálepiek Instagram: napríklad Hashtagy, Polky, Odkazy-nálepky, Miestnosti, Kvízy atď.
 3. Môžete nahrávať videá dlhšie ako 15 sekúnd a Storrito ich automaticky rozreže na kúsky.
 4. Svoj príbeh si môžete stiahnuť alebo naplánovať dopredu, aby ste si mohli užiť víkend
 5. Storrito poskytuje 100 % automatické zverejňovanie, žiadne upozornenia vás nebudú rušiť - nikdy!

Ako vytvárať Instagram Stories pomocou aplikácie Storrito

Podľa tohto návodu krok za krokom sa dozviete, ako funguje online aplikácia Instagram Story Maker:
  1

  Zaregistrujte sa na Storrito.com

  Storrito je webová aplikácia, takže nie je potrebné nič sťahovať. Funguje v prehliadačoch Chrome, Firefox a Internet Explorer. Stačí sa zaregistrovať na adrese Storrito.com pomocou účtu Google alebo e-mailovej adresy a hesla. A začať používať Editor online vo svojom prehliadači.

  Step 1
  2

  Nahrávanie mediálnych súborov do galérie

  Do galérie môžete nahrať obrázky alebo videá. Softvér umožňuje spravovať súbory v štruktúre priečinkov, takže môžete organizovať obsah príbehov rôznych klientskych účtov. Po nahratí môžete súbor otvoriť a pokračovať v ďalšom kroku, úprave príbehu.

  Step 2
  3

  Vytvárajte a upravujte svoje príbehy online zo stolového počítača

  Rýchla prehliadka editora príbehov ukazuje, že pri úprave médií máte obrovskú tvorivú slobodu. Do príbehu môžete pridávať texty, gify, emotikony, obrázky, tvary a nálepky, ako sú hashtagy, odkazové nálepky, miesta, poly a časovač odpočítavania. Hlavnou výhodou v porovnaní s inými aplikáciami Instagram Story Makers, ako sú Canva a Adobe, je to, že tieto natívne prvky môžete pridať do svojho príbehu a vidieť, ako bude príbeh vyzerať po zverejnení. Navyše Storrito.com vám umožňuje priamo zverejniť príbeh na vašom účte (prémiová funkcia) a dokonca ho naplánovať. Príbeh si však môžete aj jednoducho stiahnuť a zverejniť ho na Instagrame ručne.

  4

  Naplánujte a automaticky zverejnite vytvorený príbeh

  Storrito je vybavený jedinečnou funkciou priameho odosielania príbehu na Instagram zo stolového počítača. Poskytuje tiež možnosť scheudlingu a 100 % automatického publikovania. Najlepšie bude, ak si ho vyskúšate na adrese Storrito.com

  Step 4

Frequently asked questions

Je aplikácia Instagram Story zadarmo?
Záleží na tom, či sa môžete bezplatne zaregistrovať do služby Storrito, vytvoriť príbeh v editore a stiahnuť si ho. Ak ho však chcete zverejniť alebo naplánovať priamo na svojom účte Instagram, musíte si ho aktualizovať.
Môžete tiež naplánovať príbehy na Facebooku?
Áno, svoje príbehy môžete zverejňovať aj na Facebooku. Storrito automaticky zverejní váš príbeh na stránke Facebooku prepojenej s vaším účtom na Instagrame. Ak máte pripojených viacero stránok na Facebooku, zobrazí sa zoznam všetkých stránok, z ktorých si môžete vybrať.
Kde si môžem pozrieť svoje príbehy?
Keď systém vykreslí vaše médium, budete si ho môcť stiahnuť alebo ak je naplánované, v pravom stĺpci uvidíte stav vášho príbehu. V prípade naplánovaných príbehov vidíte hodiny alebo zelené začiarknutie označuje, kedy ho Storrito úspešne odoslal na vaše konto Instagram.

Vyskúšajte online aplikáciu Instagram Story Maker #1Začnite ešte dnes.