Publikovanie príbehov Instagram z počítača

Pravdepodobne si kladiete otázku: Ako pridať Instagram Stories zo stolného počítača? - Riešenie, ktoré hľadáte, sa nazýva: Storrito.com

Storrito.com - Editor príbehov Instagram pre PC

Storrito vám umožňuje vytvárať a zverejňovať príbehy na Instagrame a Facebooku zo stolového počítača alebo Macu. Svoje príbehy si tak môžete naplánovať vopred a pohodlne z webového prehliadača. Umožňuje vám:

 1. Nahrávať fotografie alebo videá zo stolového počítača
 2. Upravovať svoj príbeh online - môžete pridávať nálepky Instagram, gify, fotografie, emotikony, text atď.
 3. Naplánujte a automaticky zverejňujte svoje príbehy IG (bez akýchkoľvek oznámení)

Ako zverejňovať príbehy Instagram z počítača pomocou služby Storrito.com

Postupujte podľa tohto návodu krok za krokom a naučte sa, ako pridávať a automaticky zverejňovať svoje Instagram Stories z webového prehliadača:
  1

  Zaregistrujte sa na stránke Storrito

  Storrito je webová aplikácia, takže nie je potrebné nič sťahovať. Funguje v prehliadačoch Chrome, Firefox a dokonca aj v Internet Exploreri. Stačí sa zaregistrovať na adrese Storrito.com pomocou účtu Google alebo e-mailovej adresy a hesla.

  Step 1
  2

  Pripojte svoje konto Instagram.

  Po registrácii musíte pripojiť svoje konto Instagram k službe Storrito. Najprv musíte potvrdiť svoju polohu. Potom zadajte svoje používateľské meno a heslo služby Instagram. Nemusíte sa obávať, pripojenie je bezpečné. Kliknite na "Uložiť toto pripojenie" a je to hotové! 💪

  Step 2
  3

  Nahrávanie obrázkov alebo videí z Instagram Story z počítača

  Teraz môžete začať nahrávať fotografie a videá. Do galérie môžete jednoducho ťahať a púšťať svoje výtvory z pracovnej plochy. Po nahratí súborov kliknite na fotografiu, ktorú chcete zverejniť, a v rámci vyskakovacieho okna môžete obrázok buď priamo "odoslať alebo naplánovať" do svojho príbehu Instagram Story, alebo môžete kliknutím na "upraviť" otvoriť editor príbehu.

  Step 3
  4

  Používanie editora príbehov Storrito na pridávanie nálepiek

  V editore príbehu môžete do svojho príbehu na Instagrame pridať hashtagy, odkazové nálepky, miesta, poly a časovač odpočítavania. Po dokončení a vytvorení dokonalého príbehu pre váš ďalší príspevok kliknite na "Uložiť " v pravom hornom rohu, čím uložíte šablónu príbehu a prejdete k ďalšiemu kroku.

  Step 4
  5

  Teraz zverejnite svoj príbeh Instagram z počítača

  Po nahratí a vytvorení príbehu je posledným krokom jeho odoslanie na konto Instagram. Preto kliknite na ten istý príbeh na karte galérie a tentoraz vyberte možnosť "Post/Schedule" (Publikovať/plánovať) a otvorí sa zobrazenie plánovania. Ak chcete zverejniť príbeh z počítača:

  1. Vyberte konto Instagram, na ktoré chcete príbeh uverejniť.
  2. Ak ho chcete pridať aj do svojich príbehov na Facebooku, kliknite na prepínač nižšie a Storrito automaticky zverejní váš príbeh na Facebooku.
  3. Nakoniec vyberte možnosť "Post Now" (Zverejniť teraz), alebo ak ho chcete naplánovať, jednoducho vyberte dátum a čas, kedy má byť zverejnený.

Frequently asked questions

Kde si môžem pozrieť svoje naplánované príbehy?
Keď systém vykreslí vaše médiá, v pravom stĺpci uvidíte stav príbehu; keď je naplánovaný, zobrazia sa hodiny alebo zelená kontrolka označuje, že bol úspešne odoslaný na vaše konto Instagram.
Môžem v príbehu zverejňovať aj dlhšie videá?
Áno, môžete - Storrito automaticky rozreže vaše video na časti po 15 sekundách a zverejní ich jednu po druhej.
Môžete tiež naplánovať príbehy na Facebooku?
Ako sme už spomenuli, môžete si naplánovať aj príbehy na Facebooku. Storrito automaticky zverejní príbeh na vašej stránke na Facebooku. Ak máte pripojených viacero stránok na Facebooku, v tomto zobrazení sa zobrazia všetky stránky a vy si môžete vybrať tú, na ktorú sa má publikovať.

Ste pripravení začať zverejňovať svoje príbehy na Instagrame z počítača?Začnite bezplatnú skúšobnú verziu ešte dnes.