Plánovanie príbehov Instagram s nálepkou prepojenia

Možno vás zaujíma: môžete naplánovať Instagram Stories s nálepkou odkazu? Áno, môžete! Softvér, ktorý potrebujete, sa nazýva: Storrito.com

Storrito.com - Plánovač Instagram Story:

Storrito je nástroj na plánovanie príbehov pre Instagram a Facebook. Nemusíte sa teda obávať zverejňovania príbehov počas náročného pracovného týždňa alebo cez víkendy. Umožňuje vám:

 1. Naplánovať a automaticky zverejňovať svoje príbehy na IG (bez akýchkoľvek upozornení)
 2. Nahrávať svoje fotografie a videá priamo zo stolného počítača
 3. Je to jediný plánovač na trhu, ktorý vám umožňuje naplánovať príbeh s nálepkou odkazu

Ako naplánovať Instagram Stories pomocou nálepky s odkazom

Postupujte podľa tohto návodu krok za krokom a naučte sa, ako pridať nálepku s odkazom do svojho príbehu na Instagrame a naplánovať ju na budúci čas:
  1

  Zaregistrujte sa na stránke Storrito

  Storrito je webová aplikácia, takže nie je potrebné nič sťahovať. Stačí sa zaregistrovať na stránke Storrito.com pomocou účtu Google alebo e-mailovej adresy a hesla.

  Step 1
  2

  Pripojte svoje konto Instagram

  Po dokončení procesu registrácie sa zobrazí tlačidlo s označením "Pripojiť konto Instagram". Najprv potvrďte svoju polohu. Potom zadajte svoje používateľské meno a heslo Instagram. Nemusíte sa obávať, pripojenie je bezpečné. Kliknite na "Uložiť toto pripojenie" a je to hotové! 💪 (Poznámka: aby ste mohli začať plánovať svoje príbehy, musíte najprv prejsť na platený plán).

  Step 2
  3

  Začnite nahrávať mediálne súbory z počítača

  Po pripojení konta Instagram je čas nahrať fotografie alebo videá. Jednoducho pretiahnite svoje súbory do galérie z pracovnej plochy. Potom kliknite na mediálny súbor, ktorý chcete použiť pre svoj príbeh. Vo vyskakovacom okne môžete obrázok buď priamo "odoslať alebo naplánovať" do svojho príbehu Instagram, alebo kliknutím na "upraviť" otvoriť editor príbehu Storrito a začať pridávať nálepky, napríklad nálepku odkazu.

  Step 3
  4

  Pomocou editora príbehu môžete do príbehu pridať nálepku prepojenia

  Už pri letmom pohľade na editor zistíte, že má obrovský tvorivý potenciál. Do svojho príbehu môžete pridať nálepku odkazu, hashtagy, miesta, poly a časovač odpočítavania. Jednoducho uchopte nálepku odkazu, umiestnite ju na príbeh, zadajte adresu URL, na ktorú chcete odkazovať, a dajte jej zobrazovací názov. Potom kliknite na "Uložiť " v pravom hornom rohu, čím uložíte svoj príbeh a prejdete na ďalší krok.

  Step 4
  5

  Plánovanie príbehov na Instagrame pomocou nálepky s odkazom

  Posledným krokom je naplánovanie príbehu. Ak to chcete urobiť, kliknite na ten istý príbeh v galérii a tentoraz vyberte možnosť "Publikovať/plánovať", čím otvoríte zobrazenie plánovania. Ak chcete naplánovať svoj príbeh:

  1. Vyberte konto Instagram, na ktorom chcete príbeh uverejniť.
  2. Ak ho chcete naplánovať aj na Facebook, kliknite na prepínač nižšie a Storrito automaticky zverejní váš príbeh na Facebooku.
  3. Nakoniec vyberte čas a dátum automatického zverejnenia príbehu

Frequently asked questions

Kde si môžem pozrieť svoje naplánované príbehy?
Keď systém spracuje vaše médiá, v pravom stĺpci uvidíte stav príbehu. Uvidíte hodiny, keď je naplánovaný, alebo zelenú kontrolku, keď bol úspešne zverejnený na vašom účte Instagram.
Môžete tiež naplánovať príbehy s nálepkou odkazu?
Áno, ako je uvedené vyššie. Storrito je jediný plánovač príbehov na trhu, ktorý vám umožňuje naplánovať príbehy Instagram s nálepkou odkazu.
Hromadné plánovanie Instagram Stories?
Ak chcete ušetriť ešte viac času, môžete pomocou aplikácie Storrito plánovať aj hromadné príbehy.

Ste pripravení začať plánovať svoje príbehy na Instagrame?Začnite bezplatnú skúšobnú verziu ešte dnes.