Planeeri Instagrami lood lingi kleebisega

Sa võid küsida: kas sa saad Instagrami lugusid link-kleebisega planeerida? Jah, saate! Tarkvara, mida vajate, on nn: Storrito.com

Storrito.com - Instagram Story Scheduler:

Storrito on ajakava tööriist Instagrami ja Facebooki lugude jaoks. Nii et sa ei pea muretsema lugude postitamise pärast oma tiheda töönädala ajal või nädalavahetustel. See võimaldab teil:

 1. Ajastada ja automaatselt postitada oma IG lugusid (ilma teavitusteta).
 2. Laadige oma fotod ja videod otse oma lauaarvutist üles
 3. See on ainus ajakava turul, mis võimaldab teil planeerida lugu lingi kleebisega

Kuidas planeerida Instagrami lugusid lingi kleebisega

Järgige seda samm-sammult õpetust, et teada saada, kuidas lisada oma Instagrami loole lingikleebis ja planeerida see tulevikuks:
  1

  Registreeru aadressil Storrito

  Storrito on veebirakendus, seega ei ole vaja midagi alla laadida. Lihtsalt registreerige end aadressil Storrito.com, kasutades oma Google'i kontot või e-posti aadressi ja parooli.

  Step 1
  2

  Ühendage oma Instagrami konto

  Kui olete registreerimisprotsessi lõpetanud, näete nuppu "Connect Instagram Account". Kõigepealt kinnitage oma asukoht. Seejärel sisestage oma Instagrami kasutajanimi ja parool. Ärge muretsege, ühendus on turvaline. Vajutage nupule "Save this Connection" ja olete valmis! 💪 (Märkus: selleks, et alustada oma lugude planeerimist, peate kõigepealt uuendada tasulise paketi peale.)

  Step 2
  3

  Alustage oma meediafailide üleslaadimist arvutist

  Kui teie Instagrami konto on ühendatud, on aeg oma fotod või videod üles laadida. Lihtsalt lohistage oma failid töölaualt galeriisse. Seejärel klõpsake meediumifailil, mida soovite oma loo jaoks kasutada. Avanevas hüpikaknas saate pildi kas otse "postitada või planeerida" oma Instagrami loosse või klõpsata "redigeerida", et avada Storrito loo redaktor ja hakata lisama kleebiseid, näiteks link-kleebist.

  Step 3
  4

  Kasutage loo redaktorit, et lisada oma loole link-kleebis

  Kiire pilk toimetajale näitab tohutut loomingulist potentsiaali. Saate oma loole lisada linki kleebise, hashtagid, lokatsioonid, kutsungid ja tagasiarvestuse taimer. Võta lihtsalt lingikleebis, aseta see oma loole, sisesta URL, millele soovid linkida, ja anna sellele kuvamise pealkiri. Seejärel klõpsake paremas ülanurgas "Save ", et salvestada oma lugu ja liikuda edasi järgmise sammu juurde.

  Step 4
  5

  Planeeri oma Instagrami lood lingi kleebisega

  Viimane samm on oma loo planeerimine. Selleks klõpsake galeriis samal lool ja valige seekord "Postitus/ajakava", et avada ajakava vaade. Oma loo ajastamiseks:

  1. Valige Instagrami konto, millele soovite loo avaldada
  2. Kui soovite selle ka Facebooki ajastada, klõpsake alloleval raadionupul ja Storrito postitab teie loo automaatselt Facebooki ristpostitamiseks.
  3. Lõpuks valige aeg ja kuupäev, millal soovite oma loo automaatselt postitada.

Frequently asked questions

Kus ma näen oma planeeritud lugusid?
Kui süsteem on teie meediat töödelnud, näete oma loo staatust parempoolses veerus. Näete kella, kui see on planeeritud, või rohelist kontrollmärki, kui see on edukalt teie Instagrami kontole postitatud.
Kas te saate planeerida ka lugusid lingikleebisega?
Jah, nagu eespool näidatud. Storrito on ainus turul olev loo ajaplaneerija, mis võimaldab teil planeerida oma Instagrami lugusid lingikleebisega.
Bulk Schedule Instagram Stories?
Et veelgi rohkem aega säästa, saate Storrito abil ka lugusid hulgi planeerida.

Kas oled valmis alustama oma Instagrami lugude planeerimist?Alusta tasuta prooviperioodi juba täna.