Instagrami lugude ajakava

Ilmselt küsite endalt: kas Instagrami lugusid saab planeerida? - Jah, saate! Lahendus, mida otsid, on nn: Storrito.com

Instagram Story Scheduler:

Storrito on ajakava tööriist Instagrami ja Facebooki lugude jaoks. Nii et sa ei pea muretsema lugude postitamise pärast oma tiheda töönädala või nädalavahetuse ajal. See võimaldab teil:

 1. Planeerida ja automaatselt postitada oma IG lugusid (ilma igasuguste piiranguteta).
 2. Laadige oma fotod ja videod otse oma lauaarvutist üles

Kuidas planeerida Instagrami lugusid Storrito abil

Järgige neid samm-sammult õpetust, et õppida, kuidas Instagrami loo planeerimine töötab:
  1

  Registreeru aadressil Storrito

  Storrito on veebirakendus, seega ei ole vaja midagi alla laadida. Saate lihtsalt registreeruda aadressil Storrito.com oma Google'i konto või e-posti aadressi ja parooliga.

  Step 1
  2

  Ühendage oma Instagrami konto

  Kui olete registreerimisprotsessi lõpetanud, näete nuppu "Ühenda Instagram konto". Kõigepealt peate kinnitama oma asukoha. Seejärel sisestage oma Instagrami kasutajanimi ja parool. Ärge muretsege, ühendus on turvaline. Vajutage nupule "Save this Connection" ja olete valmis! 💪

  Step 2
  3

  Laadige oma Instagrami lugu arvutist üles

  Nüüd, kui olete oma konto ühendanud, on aeg alustada oma fotode ja videote üleslaadimist. Saate oma faile lihtsalt töölaualt galeriisse lohistada. Kui teie failid on üles laaditud, klõpsake fotol, mida soovite avaldada, ja hüpikaknas saate kas otse "postitada või planeerida" pildi oma Instagrami loosse või klõpsata "redigeerida", et avada loo redaktor.

  Step 3
  4

  Kasutage loo redaktorit, et lisada oma loole kleebiseid

  Kiire ülevaade redaktorist näitab, et teil on tohutu loominguline vabadus oma meediakanalite redigeerimisel. Saate oma loole lisada hashtag'e, linki-kleebiseid, lokatsioone, küsitlusi ja tagasiarvestuse taimer. Kui olete lõpetanud ja loonud täiusliku pildi või video, klõpsake paremas ülanurgas "Save ", et salvestada oma loo malli ja liikuda edasi järgmise sammu juurde.

  Step 4
  5

  Planeeri oma Instagrami lood

  Viimane samm on oma loo planeerimine. Selleks klõpsake galeriis samal lool ja valige seekord "Postitus/ajakava" ning see ajakava vaade avaneb. Oma loo ajastamiseks:

  1. Valige Instagrami konto, millele soovite loo avaldada
  2. Kui soovite selle loo ka Facebooki loona ajastada, siis klõpsake alloleval raadionupul ja Storrito postitab teie loo automaatselt Facebooki ristpostitusena.
  3. Saate lisada ka swipe-up lingi, kui teil on üle 10.000 jälgija
  4. Lõpuks valige kuupäev ja kellaaeg oma loo planeerimiseks.

Frequently asked questions

Kus ma näen oma planeeritud lugusid?
Kui süsteem muudab teie meediat, näete oma loo staatust paremas veerus, näete kella, kui see on planeeritud või roheline märk näitab, kui see on edukalt teie Instagrami kontole postitatud.
Kas saate ka Facebooki lugusid planeerida?
Nagu eespool mainitud, saate ka Facebooki lugusid planeerida. Storrito postitab teie loo automaatselt ristpostitusena Facebooki lehele, mis on ühendatud teie Instagrami kontoga. Kui teil on ühendatud mitu Facebooki lehekülge, näete selles vaates kõiki lehekülgi ja saate valida, millisele leheküljele see tuleks avaldada.
Bulk Schedule Instagram Stories?
Et säästa veelgi rohkem aega, saad oma lugusid ka hulgi planeerida.

Kas oled valmis alustama oma Instagrami lugude planeerimist?Alusta tasuta prooviperioodi juba täna.