Plánovanie príbehov Instagram

Pravdepodobne sa pýtate sami seba: môžete si naplánovať Instagram Stories? - Áno, môžete! Riešenie, ktoré hľadáte, sa nazýva: Storrito.com

Plánovač príbehov Instagram:

Storrito je nástroj na plánovanie príbehov pre Instagram a Facebook. Nemusíte sa teda obávať zverejňovania príbehov počas náročného pracovného týždňa alebo cez víkendy. Umožňuje vám:

 1. Naplánovať a automaticky zverejňovať svoje príbehy na IG (bez akýchkoľvek noficiencií).
 2. Nahrávať svoje fotografie a videá priamo zo stolného počítača

Ako naplánovať Instagram Stories pomocou aplikácie Storrito

Postupujte krok za krokom a naučte sa, ako funguje plánovanie príbehov v službe Instagram:
  1

  Zaregistrujte sa na stránke Storrito

  Storrito je webová aplikácia, takže nie je potrebné nič sťahovať. Stačí sa zaregistrovať na stránke Storrito.com pomocou účtu Google alebo e-mailovej adresy a hesla.

  Step 1
  2

  Pripojte svoje konto Instagram

  Po dokončení procesu registrácie sa zobrazí tlačidlo "Pripojiť konto Instagram". Najprv musíte potvrdiť svoju polohu. Potom zadajte svoje používateľské meno a heslo Instagram. Nemusíte sa obávať, pripojenie je bezpečné. Kliknite na "Uložiť toto pripojenie" a je to hotové! 💪

  Step 2
  3

  Nahrávanie príbehu Instagram z počítača

  Po pripojení konta je čas začať nahrávať fotografie a videá. Súbory môžete jednoducho pretiahnuť do galérie z pracovnej plochy. Po nahratí súborov kliknite na fotografiu, ktorú chcete zverejniť, a v rámci vyskakovacieho okna môžete fotografiu buď priamo "odoslať alebo naplánovať" do svojho príbehu Instagram Story, alebo môžete kliknúť na "upraviť" a otvoriť editor príbehu.

  Step 3
  4

  Pomocou editora príbehu môžete do príbehu pridať nálepky

  Rýchla prehliadka editora ukazuje, že pri úprave médií máte obrovskú tvorivú slobodu. Do príbehu môžete pridať hashtagy, odkazové nálepky, miesta, poly a časovač odpočítavania. Po dokončení a vytvorení dokonalého obrázka alebo videa kliknite na "Uložiť " v pravom hornom rohu, čím uložíte šablónu príbehu a prejdete k ďalšiemu kroku.

  Step 4
  5

  Naplánujte si príbehy na Instagrame

  Posledným krokom je naplánovanie príbehu. Preto kliknite na ten istý príbeh v galérii a tentoraz vyberte možnosť "Post/Schedule" (Publikovať/plánovať) a otvorí sa toto zobrazenie plánovania. Ak chcete naplánovať svoj príbeh:

  1. Vyberte konto Instagram, na ktorom chcete príbeh uverejniť.
  2. Ak ho chcete naplánovať aj ako príbeh na Facebooku, kliknite na tlačidlo nižšie a Storrito automaticky zverejní váš príbeh na Facebooku.
  3. Ak máte viac ako 10 000 sledovateľov, môžete pridať aj odkaz na swipe-up
  4. Nakoniec vyberte dátum a čas naplánovania vášho príbehu

Frequently asked questions

Kde si môžem pozrieť svoje naplánované príbehy?
Keď systém vykreslí vaše médiá, v pravom stĺpci uvidíte stav príbehu, zobrazia sa hodiny, keď je naplánovaný, alebo zelená kontrolka označuje, kedy bol úspešne odoslaný na vaše konto Instagram.
Môžete tiež naplánovať príbehy na Facebooku?
Ako sme už spomenuli, môžete si naplánovať aj príbehy na Facebooku. Storrito automaticky zverejní váš príbeh na stránke Facebooku, ktorá je prepojená s vaším účtom Instagram. Ak máte pripojených viacero stránok na Facebooku, v tomto zobrazení uvidíte všetky stránky a môžete si vybrať tú, na ktorú sa má uverejniť.
Hromadné plánovanie Instagram Stories?
Aby ste ušetrili ešte viac času, môžete tiež hromadne naplánovať svoje príbehy.

Ste pripravení začať plánovať svoje príbehy na Instagrame?Začnite bezplatnú skúšobnú verziu ešte dnes.