Nahrávanie navijakov Instagram z počítača

Na tejto webovej stránke sa dozviete: Ako nahrať navijaky Instagram zo stolného počítača alebo Macu. Môžete si tiež naplánovať svoje Instagram Reels a nechať ich automaticky zverejniť v najlepšom čase počas dňa.

Storrito.com - Uploader a plánovač pre Instagram pre PC

Storrito je dokonalý nástroj pre správcov sociálnych médií. Tento softvér umožňuje nahrávať a automaticky zverejňovať videá na Instagrame z webového prehliadača. Svoje Reels môžete tiež naplánovať dopredu pohodlne z notebooku. Umožňuje vám robiť nasledujúce veci:

 1. Nahrať Reels z počítača a pridať titulný obrázok
 2. Pridať titulok s hashtagmi
 3. Vyberte si dátum a čas naplánovania nakrúcania
 4. To isté môžete urobiť aj v aplikácii Instagram Stories

Ako nahrávať a zverejňovať videá na Instagrame z počítača

Postupujte podľa tohto návodu krok za krokom a zistite, ako to funguje:
  1

  Zaregistrujte sa na Storrito.com

  Storrito je webová aplikácia, takže nie je potrebné nič sťahovať. Funguje v prehliadačoch Chrome, Firefox a dokonca aj v Internet Exploreri. Stačí sa zaregistrovať na adrese Storrito.com pomocou účtu Google alebo e-mailovej adresy a hesla.

  Step 1
  2

  Pripojte svoje konto Instagram.

  Po registrácii môžete svoje konto Instagram pripojiť k službe Storrito. Najprv musíte potvrdiť svoju polohu. Potom zadajte svoje používateľské meno a heslo služby Instagram. Žiadne obavy, pripojenie je bezpečné! Kliknite na "Uložiť toto pripojenie" a je to hotové! 💪

  Step 2
  3

  Nahrajte svoj prvý navijak Instagram z počítača

  (Poznámka: Umiestňovanie navijakov na Instagram je prémiová funkcia aplikácie Storrito, takže pred nahraním nášho navijaka musíte prejsť na vyššiu verziu. Preto kliknite na upgarde a vyberte počet účtov Instagram, ktoré v súčasnosti spravujete, a potom zaplaťte kreditnou kartou alebo cez PayPal, aby ste si aktivovali predplatné) Po vykonaní týchto úkonov sa môžete vrátiť na Reels na ľavom paneli ponuky a vybrať účet, na ktorý chcete nahrať svoj Instagram Reel. Kliknite na Nahrať video z kotúča a vyberte súbor MP4 zo svojho stolového počítača. Ďalej si môžete vybrať, či chcete nahrať titulnú fotografiu pre svoj Reel.

  Step 3
  4

  Pridanie titulku do aplikácie Instagram Reel

  Posledným krokom je napísanie popisku k vášmu Instageram Reel, použitie hashtagov atď. Svoj Reel môžete odporučiť aj na Facebooku, aj keď nemáte konto na Facebooku prepojené s kontom Instagram. V neposlednom rade sa môžete rozhodnúť zdieľať svoj Instagram Reel na svojom hlavnom kanáli. Takto sa váš Instagram Reel zobrazí aj v mriežke vášho profilu spolu s ostatnými príspevkami. Ak je všetko nastavené, kliknutím na Publish Reel now! ho zverejníte na svojom účte Instagram. Storrito teraz zverejní váš Reel za vás. Dajte tomu chvíľu. Musí vykresliť video. Neklikajte dvakrát na tlačidlo publikovať.

  Step 4

Frequently asked questions

Môžem si naplánovať aj nakrúcanie na Instagrame?
Áno, čoskoro pridáme funkciu plánovania navíjania na Instagram. Aby ste si mohli naplánovať Reels dopredu a užiť si voľný čas počas víkendov.
Kde a kedy uvidím svoj navijak na Instagrame?
Môžete si to jednoducho skontrolovať v mobilnom telefóne v aplikácii Instagram a zistiť, či bol váš kotúč zverejnený. Dôležité: Podobne ako iné softvéry na tvorbu videí, aj Storrito musí vaše video Instagram Reel pred zverejnením vykresliť, takže to môže chvíľu trvať. Prosím, nestláčajte tlačidlo publikovať dvakrát - proces sa tým nezrýchli 😉
Prečo zaň musím platiť?
Náš vývojový tím investoval do tejto novej funkcie v posledných mesiacoch veľa času a teraz sme prvým poskytovateľom softvéru na trhu, ktorý umožňuje nahrávanie a plánovanie natáčania na Instagram zo stolového počítača. S nami môžete byť prví, ktorí to ponúknu svojim klientom. Máme bezplatnú skúšobnú verziu pre Instagram Stories, v ktorej môžete pokračovať a otestovať našu platformu. Ak však chcete odomknúť Instagram Reels, musíte prejsť na vyššiu verziu.

Ste pripravení nahrať svoj prvý nakrútený film na Instagram z počítača?Začnite bezplatnú skúšobnú verziu ešte dnes.