Ako naplánovať nakrúcanie na Instagrame

Pravdepodobne sa pýtate sami seba: môžete naplánovať Instagram Reels? - Áno, môžete! Riešenie, ktoré hľadáte, sa nazýva: Storrito.com

Storrito.com - Plánovač navijakov Instagram:

Storrito je dokonalý nástroj na plánovanie pre správcov sociálnych médií. Náš softvér vám umožňuje nahrávať navíjačky Instagram z webového prehliadača. Svoje Instagram Reel a Story môžete plánovať vopred, pohodlne z notebooku alebo stolového počítača. Tu sú niektoré výhody:

 1. Môžete pridávať popisky s hashtagmi, zmienkami atď.
 2. Storrito za vás na 100 % automaticky zverejní Reel! Nie je potrebná žiadna manuálna činnosť z vašej strany.
 3. Svoj Reel môžete krížovo zdieľať na Facebooku a vo svojom hlavnom kanáli spolu s ostatnými príspevkami.

Ako naplánovať nakrúcanie na Instagrame pomocou služby Storrito.com

Postupujte podľa tohto návodu krok za krokom a naučte sa, ako funguje plánovanie a automatické zverejňovanie na Instagrame:
  1

  Zaregistrujte sa na Storrito.com

  Storrito.com je webová aplikácia, takže nie je potrebné nič sťahovať. Funguje v prehliadačoch Chrome, Firefox a dokonca aj v Internet Exploreri. Na stránke Storrito.com sa môžete jednoducho zaregistrovať pomocou svojho účtu Google alebo e-mailovej adresy a hesla.

  Step 1
  2

  Pripojte svoje konto Instagram.

  Po zaregistrovaní môžete svoje konto Instagram pripojiť k službe Storrito. Stačí zadať svoje používateľské meno na Instagrame, známe aj ako používateľské meno Instagram, a heslo. Žiadne obavy, pripojenie je bezpečné! Kliknite na "Uložiť toto pripojenie" a je to hotové! 💪

  Step 2
  3

  Nahrajte svoj prvý navijak Instagram z počítača

  Postupujte podľa týchto krokov:

  1. Kliknite na Nahrať video a vyberte súbor MP4 zo stolového počítača.
  2. Ďalej môžete nahrať titulný obrázok pre svoj kotúč.
  3. Potom napíšte titulok pre svoj Instageram Reel s použitím hashtagov a zmienok
  4. Svoj Reel môžete odporučiť na Facebooku, aj keď nemáte konto na Facebooku prepojené s kontom Instagram. Okrem toho môžete svoj Instagram Reel zdieľať aj na svojom hlavnom kanáli.

  Step 3
  4

  Naplánujte a automaticky zverejnite svoje navijaky

  Ak je všetko nastavené, môžete začať plánovať svoj Instagram Reel alebo ho okamžite zverejniť:

  1. Vyberte čas a dátum, kedy chcete, aby bol váš Reel zverejnený, a stlačte tlačidlo naplánovať. Storrito za vás v danom čase automaticky zverejní váš Reel.
  2. Svoj Reel môžete zverejniť aj okamžite kliknutím na tlačidlo Post now, čím ho zverejníte na svojom účte Instagram. Poznámka: Na zverejnenie si nechajte určitý čas, musí sa vykresliť video. Neklikajte dvakrát na tlačidlo publikovať.

  Step 4
  5

  Kalendár plánovania navijakov Instagram

  Na karte História kotúčov v ponuke sa zobrazia všetky naplánované a odoslané kotúče. Tento prehľad je vhodný pre váš tím plánovania správy sociálnych médií, aby ste videli, ktorý Reel bude zverejnený ako ďalší.

  Step 5

Frequently asked questions

Musím v deň plánovaného návratu niečo urobiť?
Nie, na rozdiel od iných softvérov na plánovanie Instagramu funguje Storrito.com 100% automaticky! Automaticky zverejníme váš Reel za vás. Takže si môžete naplánovať Reely s veľkým časovým predstihom a užívať si voľný čas cez víkend.
Kde a kedy uvidím svoj Instagram Reel?
Môžete si to jednoducho skontrolovať v mobilnom telefóne v aplikácii Instagram a zistiť, či bol váš kotúč zverejnený. Dôležité: Podobne ako iné softvéry na videozáznamy, aj Storrito musí vaše video Instagram Reel pred zverejnením vykresliť, takže to môže chvíľu trvať. Prosím, nestláčajte tlačidlo publikovať dvakrát - proces sa tým nezrýchli 😉
Je Storrito zadarmo? - Prečo zaň musím platiť?
Náš vývojový tím investoval do tejto novej funkcie v posledných mesiacoch veľa času. Teraz sme prvým poskytovateľom softvéru na trhu, ktorý umožňuje plánovanie navíjania Instagramu zo stolného počítača. S nami môžete byť prví, ktorí to ponúknu svojim klientom.
Môžeme pracovať v tíme?
Áno, do služby Storrito môžete bezplatne pozvať ľubovoľný počet členov tímu.

Ste pripravení začať plánovať svoje navíjanie na Instagram?Začnite bezplatnú skúšobnú verziu ešte dnes.