Ako naplánovať nakrúcanie na Instagrame

Pravdepodobne sa pýtate sami seba: môžete naplánovať Instagram Reels? - Áno, môžete! Riešenie, ktoré hľadáte, sa nazýva: Storrito.com

Storrito.com - Plánovač navijakov Instagram:

Storrito je dokonalý nástroj na plánovanie pre správcov sociálnych médií. Náš softvér vám umožňuje nahrávať navíjačky Instagram z webového prehliadača. Svoje Instagram Reel a Story môžete plánovať vopred, pohodlne z notebooku alebo stolového počítača. Tu sú niektoré výhody:

 1. Môžete pridávať popisky s hashtagmi, zmienkami atď.
 2. Storrito za vás na 100 % automaticky zverejní Reel! Nie je potrebná žiadna manuálna činnosť z vašej strany.
 3. Svoj Reel môžete krížovo zdieľať na Facebooku a vo svojom hlavnom kanáli spolu s ostatnými príspevkami.

Ako naplánovať nakrúcanie na Instagrame pomocou služby Storrito.com

Postupujte podľa tohto návodu krok za krokom a naučte sa, ako funguje plánovanie a automatické zverejňovanie na Instagrame:
  1

  Zaregistrujte sa na Storrito.com

  Storrito.com je webová aplikácia, takže nie je potrebné nič sťahovať. Funguje v prehliadačoch Chrome, Firefox a dokonca aj v Internet Exploreri. Na stránke Storrito.com sa môžete jednoducho zaregistrovať pomocou svojho účtu Google alebo e-mailovej adresy a hesla.

  Step 1
  2

  Pripojte svoje konto Instagram.

  Po zaregistrovaní môžete svoje konto Instagram pripojiť k službe Storrito. Stačí zadať svoje používateľské meno na Instagrame, známe aj ako používateľské meno Instagram, a heslo. Žiadne obavy, pripojenie je bezpečné! Kliknite na "Uložiť toto pripojenie" a je to hotové! 💪

  Step 2
  3

  Nahrajte svoj prvý navijak Instagram z počítača

  Postupujte podľa týchto krokov:

  1. Kliknite na Nahrať video a vyberte súbor MP4 zo stolového počítača.
  2. Ďalej môžete nahrať titulný obrázok pre svoj kotúč.
  3. Potom napíšte titulok pre svoj Instageram Reel s použitím hashtagov a zmienok
  4. Svoj Reel môžete odporučiť na Facebooku, aj keď nemáte konto na Facebooku prepojené s kontom Instagram. Okrem toho môžete svoj Instagram Reel zdieľať aj na svojom hlavnom kanáli.

  Step 3
  4

  Naplánujte a automaticky zverejnite svoje navijaky

  Ak je všetko nastavené, môžete začať plánovať svoj Instagram Reel alebo ho okamžite zverejniť:

  1. Vyberte čas a dátum, kedy chcete, aby bol váš Reel zverejnený, a stlačte tlačidlo naplánovať. Storrito za vás v danom čase automaticky zverejní váš Reel.
  2. Svoj Reel môžete zverejniť aj okamžite kliknutím na tlačidlo Post now, čím ho zverejníte na svojom účte Instagram. Poznámka: Na zverejnenie si nechajte určitý čas, musí sa vykresliť video. Neklikajte dvakrát na tlačidlo publikovať.

  Step 4
  5

  Kalendár plánovania navijakov Instagram

  Na karte História kotúčov v ponuke sa zobrazia všetky naplánované a odoslané kotúče. Tento prehľad je vhodný pre váš tím plánovania správy sociálnych médií, aby ste videli, ktorý Reel bude zverejnený ako ďalší.

  Step 5

Frequently asked questions

Musím v deň plánovaného návratu niečo urobiť?
Nie, na rozdiel od iných softvérov na plánovanie Instagramu funguje Storrito.com 100% automaticky! Automaticky zverejníme váš Reel za vás. Takže si môžete naplánovať Reely s veľkým časovým predstihom a užívať si voľný čas cez víkend.
Kde a kedy uvidím svoj Instagram Reel?
Môžete si to jednoducho skontrolovať v mobilnom telefóne v aplikácii Instagram a zistiť, či bol váš kotúč zverejnený. Dôležité: Podobne ako iné softvéry na videozáznamy, aj Storrito musí vaše video Instagram Reel pred zverejnením vykresliť, takže to môže chvíľu trvať. Prosím, nestláčajte tlačidlo publikovať dvakrát - proces sa tým nezrýchli 😉
Je Storrito zadarmo? - Prečo zaň musím platiť?
Náš vývojový tím investoval do tejto novej funkcie v posledných mesiacoch veľa času. Teraz sme prvým poskytovateľom softvéru na trhu, ktorý umožňuje plánovanie navíjania Instagramu zo stolného počítača. S nami môžete byť prví, ktorí to ponúknu svojim klientom.
Môžeme pracovať v tíme?
Áno, do služby Storrito môžete bezplatne pozvať ľubovoľný počet členov tímu.

Ste pripravení začať plánovať svoje navíjanie na Instagram?Začnite bezplatnú skúšobnú verziu ešte dnes.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.