Plánovač príbehov Instagram

Pravdepodobne si kladiete otázku: Čo je najlepšia aplikácia na plánovanie príbehov? A ako funguje? Všetky odpovede nájdete na tejto stránke.

Softvér, ktorý vám umožňuje plánovať príbehy na Instagrame, sa nazýva: Storrito.com

Storrito vám umožňuje naplánovať si príbehy na Instagrame a Facebooku. Je to ideálny nástroj pre manažérov sociálnych médií a agentúry na správu účtov svojich klientov. Môžu ho používať aj jednotliví influenceri, aby si zautomatizovali zverejňovanie svojich príbehov a trochu si oddýchli od svojho sociálneho kanála. Hlavným rozdielom oproti iným aplikáciám na plánovanie je, že Storrito sa zameriava výlučne na Instagram Stories. Ponúka jedinečné funkcie, ktoré alternatívy ako Later, Buffer, Hootsuite atď. nemôžu poskytnúť. Tu sú hlavné výhody služby Storrito.com:

 1. Editor príbehov vám umožňuje pohodlne vytvárať a upravovať vaše IG Stories zo stolného počítača.
 2. Do svojho príbehu môžete pridávať všetky druhy nálepiek Instagram: ako napríklad Hashtagy, Polky, Odkazové nálepky, Miestnosti, Kvízy atď.
 3. Môžete nahrávať videá dlhšie ako 15 sekúnd a Storrito ich automaticky rozreže na kúsky.
 4. Svoj príbeh si môžete naplánovať a rozvrhnúť dopredu, aby ste si mohli užiť víkend
 5. Storrito poskytuje 100 % automatické zverejňovanie, takže vás nebudú rušiť žiadne oznámenia - nikdy!

Ako plánovať Instagram Stories

Postupujte podľa tohto návodu krok za krokom a naučte sa, ako plánovač príbehov Instagram funguje:
  1

  Zaregistrujte sa na Storrito.com

  Storrito je webová aplikácia, takže nie je potrebné nič sťahovať. Funguje v prehliadačoch Chrome, Firefox a Internet Explorer. Stačí sa zaregistrovať na adrese Storrito.com pomocou účtu Google alebo e-mailovej adresy a hesla.

  Step 1
  2

  Vytvárajte a upravujte svoje príbehy online z počítača

  Rýchla prehliadka editora príbehov ukazuje, že pri úprave médií máte obrovskú tvorivú slobodu. Do príbehu môžete pridávať texty, gify, emotikony, obrázky, tvary a nálepky, ako sú hashtagy, odkazové nálepky, miesta, poly a časovač odpočítavania.

  Step 2
  3

  Naplánujte si svoj príbeh na Instagrame

  Teraz je čas naplánovať príbeh. Preto kliknite na ten istý príbeh v galérii a vyberte položku "Publikovať/plánovať". Aby ste mohli naplánovať svoj príbeh:

  1. Vyberte konto Instagram, na ktorom chcete príbeh uverejniť.
  2. Ak ho chcete naplánovať aj ako príbeh na Facebooku, kliknite na tlačidlo nižšie a Storrito automaticky zverejní váš príbeh na vašej stránke na Facebooku.
  3. Ak máte viac ako 10 000 sledovateľov, môžete pridať aj odkaz na swipe-up
  4. Nakoniec vyberte dátum a čas naplánovania svojho príbehu na Instagrame

  4

  Kalendár Instagram Story

  Storrito obsahuje kalendár príbehov, v ktorom si môžete prezerať naplánované príbehy. Plánovač príbehov ponúka mnoho ďalších funkcií, ale ich zoznam by presahoval rozsah tejto stránky, preto si ho radšej vyskúšajte na adrese Storrito.com

  Step 4

Frequently asked questions

Môžete tiež naplánovať príbehy na Facebooku?
Ako sme už spomenuli, môžete si naplánovať aj príbehy na Facebooku. Storrito automaticky zverejní váš príbeh na stránke Facebooku prepojenej s vaším účtom Instagram. Ak máte pripojených viacero stránok na Facebooku, zobrazí sa zoznam všetkých stránok, z ktorých si môžete vybrať.
Hromadné plánovanie Instagram Stories?
Áno, môžete tiež hromadne naplánovať všetky príbehy naraz, aby ste ušetrili ešte viac času.
Kde si môžem pozrieť svoje naplánované príbehy?
Keď systém vykreslí vaše médiá, v pravom stĺpci uvidíte stav príbehu. V prípade naplánovaných príbehov sa zobrazia hodiny alebo zelená kontrolka označuje, kedy ho aplikácia Storrito úspešne odoslala na vaše konto Instagram.

Vyskúšajte plánovač príbehov Instagram č. 1?Začnite bezplatnú skúšobnú verziu ešte dnes.