Instagram Story Planner

Pewnie zadajesz sobie pytanie: Jaka jest najlepsza aplikacja do planowania historii? I jak ona działa? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz na tej stronie.

Oprogramowanie, które umożliwia planowanie historii na Instagramie, nazywa się: Storrito.com

Storrito pozwala na zaplanowanie Twoich Instagramowych i Facebookowych Stories. Jest to idealne narzędzie dla menedżerów mediów społecznościowych i agencji do zarządzania kontami swoich klientów. Influencerzy indywidualni mogą również używać go do zautomatyzowania zamieszczania swoich historii i zyskania nieco więcej czasu wolnego od swoich kanałów społecznościowych. Główna różnica w porównaniu z innymi aplikacjami do planowania polega na tym, że Storrito skupia się wyłącznie na Instagram Stories. Oferuje unikalne funkcje, których nie mogą zapewnić takie alternatywy, jak Later, Buffer, Hootsuite itp. Oto główne zalety Storrito.com:

 1. Edytor historii pozwala tworzyć i edytować Twoje IG Stories wygodnie z komputera stacjonarnego.
 2. Możesz dodać do swojej historii wszystkie rodzaje Instagram Stickers: takie jak Hashtags, Polls, Link-Sticker, Lokalizacje, Quizy itp.
 3. Możesz przesyłać filmy dłuższe niż 15 sekund, a Storrito automatycznie potnie je na kawałki.
 4. Możesz zaplanować swoją historię z wyprzedzeniem, tak abyś mógł cieszyć się weekendem.
 5. Storrito zapewnia w 100% automatyczne publikowanie, więc żadne powiadomienia nie będą Ci przeszkadzać - nigdy!

Jak zaplanować Instagram Stories

Postępuj zgodnie z tym samouczkiem krok po kroku, aby dowiedzieć się, jak działa Instagram Story Planner:
  1

  Zarejestruj się na Storrito.com

  Storrito jest aplikacją internetową, więc nie trzeba nic pobierać. Działa w przeglądarkach Chrome, Firefox i Internet Explorer. Wystarczy zarejestrować się na stronie Storrito.com, podając swoje konto Google lub adres e-mail i hasło.

  Step 1
  2

  Twórz i edytuj swoje historie online z komputera.

  Krótkie spojrzenie na edytor historii pokazuje, że masz ogromną swobodę twórczą w edytowaniu swoich mediów. Do historii można dodawać teksty, gif-y, emojis, obrazki, kształty i naklejki, takie jak hasztagi, linki, lokalizacje, słupki oraz odlicznik.

  Step 2
  3

  Zaplanuj swoją historię na Instagramie

  Teraz nadszedł czas, aby zaplanować swoją historię. W tym celu kliknij na tę samą historię w galerii i wybierz opcję "Opublikuj/Zaplanuj". Aby zaplanować swoją historię:

  1. Wybierz konto na Instagramie, na którym chcesz opublikować historię
  2. Jeśli chcesz zaplanować publikację jako historię na Facebooku, kliknij przycisk radiowy poniżej, a Storrito automatycznie opublikuje Twoją historię na Twojej stronie na Facebooku.
  3. Możesz również dodać łącze swipe-up, jeśli masz ponad 10 000 obserwujących
  4. Na koniec wybierz datę i godzinę opublikowania historii na Instagramie.

  4

  Kalendarz Instagram Story

  Storrito jest wyposażone w kalendarz, w którym można zobaczyć zaplanowane historie. Program Story Scheduler oferuje wiele innych funkcji, ale wymienienie ich wykraczałoby poza zakres tej strony, więc lepiej wypróbuj go na stronie Storrito.com.

  Step 4

Frequently asked questions

Czy można również zaplanować historie na Facebooku?
Jak wspomniano powyżej, możesz również zaplanować dodawanie historii na Facebooku. Storrito automatycznie opublikuje Twoją historię na stronie na Facebooku połączonej z Twoim kontem na Instagramie. Jeśli masz podłączonych kilka stron na Facebooku, zobaczysz listę wszystkich stron do wyboru.
Masowe planowanie Instagram Stories?
Tak, można również zaplanować zbiorczo wszystkie historie naraz, aby zaoszczędzić jeszcze więcej czasu.
Gdzie można zobaczyć moje zaplanowane historie?
Gdy system wyrenderuje Twoje multimedia, w prawej kolumnie zobaczysz status swojej historii. Widoczny jest zegar dla zaplanowanych historii lub zielony znacznik, który oznacza, że Storrito pomyślnie opublikowało ją na Twoim koncie na Instagramie.

Wypróbuj Instagram Story Planner #1?Już dziś rozpocznij bezpłatny okres próbny.