Prześlij wideo na Instagram Story z komputera

Pewnie zadajesz sobie pytanie: Jak dodać historię wideo na Instagramie z poziomu komputera? - Rozwiązanie, którego szukasz, nazywa się: Storrito.com

Storrito.com - Edytor wideo Instagram Story na PC

Storrito umożliwia przesyłanie długich filmów (+15 sekund) na Instagram i Facebook Stories bezpośrednio z komputera stacjonarnego lub Mac. Możesz także planować swoje historie z wyprzedzeniem, wygodnie z poziomu przeglądarki internetowej. Aplikacja pozwala na:

 1. Wgrywanie filmów dłuższych niż 15 sekund - Storrito automatycznie potnie je na części po 15 sekund.
 2. Edytowanie historii wideo online - możesz dodawać naklejki Instagram Stickers, gifty, zdjęcia, emojis, tekst itp.
 3. Możesz także zaplanować swoje Historie wideo, a Storrito będzie je automatycznie publikować w określonym dniu i o określonej godzinie (bez żadnych powiadomień).

Jak opublikować historię wideo na Instagramie z komputera za pomocą Storrito.com

Postępuj zgodnie z tym samouczkiem krok po kroku, aby dowiedzieć się, jak dodać historię wideo na Instagramie z komputera:
  1

  Zarejestruj się w Storrito

  Storrito jest aplikacją internetową, więc nie trzeba nic pobierać. Działa w przeglądarkach Chrome, Firefox itp. Możesz po prostu zarejestrować się na stronie Storrito.com

  Step 1
  2

  Połącz swoje konto na Instagramie.

  Po zakończeniu procesu rejestracji musisz połączyć swoje konto na Instagramie z aplikacją Storrito. Po pierwsze, musisz potwierdzić swoją lokalizację. Następnie wpisz swoją nazwę użytkownika i hasło z Instagrama. Kliknij na "Zapisz to połączenie" i gotowe! 💪

  Step 2
  3

  Prześlij swoje wideo Instagram Story z komputera

  Teraz możesz zacząć przesyłać swoje zdjęcia i filmy. Możesz po prostu przeciągnąć i upuścić swoje materiały do galerii z pulpitu. Po przesłaniu plików kliknij film, który chcesz opublikować, i kliknij "edytuj", aby otworzyć edytor historii.

  Step 3
  4

  Użyj edytora historii i wideo Storrito, aby opublikować cały film.

  Jeśli przesyłasz filmy dłuższe niż 15 sekund i chcesz opublikować cały film, przeciągnij górny pasek w prawo. Storrito automatycznie potnie Twój film na części po 15 sekund i opublikuje je jedna po drugiej. Zanim jednak to zrobimy, chcemy dokończyć naszą historię na Instagramie, dodając hasztagi, linki-naklejki, lokalizacje, słupki i odlicznik. Gdy skończymy, klikamy "Zapisz", aby przejść do następnego kroku.

  Step 4
  5

  Opublikuj historię wideo na swoim koncie na Instagramie z komputera

  Po załadowaniu i utworzeniu historii wideo ostatnim krokiem jest zamieszczenie jej na swoim koncie. W tym celu kliknij na tę samą historię w galerii i tym razem wybierz opcję "Post/Schedule", co spowoduje otwarcie widoku planowania. Aby opublikować swoją historię wideo:

  1. Wybierz konto na Instagramie, na którym chcesz opublikować historię.
  2. Jeśli chcesz dodać relację wideo do swojej strony na Facebooku, kliknij przycisk radiowy poniżej, a Storrito automatycznie opublikuje relację wideo na Facebooku.
  3. Na koniec wybierz opcję "Publikuj teraz" lub, jeśli chcesz zaplanować publikację, wybierz datę i godzinę, kiedy ma ona zostać opublikowana.

Frequently asked questions

Gdzie można zobaczyć moje zaplanowane historie?
Gdy system wyrenderuje Twoje multimedia, w prawej kolumnie będziesz mógł zobaczyć status swojej historii; zobaczysz zegar, gdy jest ona zaplanowana, lub zielony znacznik, gdy została pomyślnie opublikowana na Twoim koncie na Instagramie.
Czy mogę zamieszczać dłuższe filmy w moich Historiach?
Tak, możesz - Storrito automatycznie potnie Twoje wideo na 15 sekund i opublikuje je jedno po drugim.
Czy można również zaplanować historie na Facebooku?
Jak wspomniano powyżej, możesz również zaplanować historie wideo na Facebooku. Storrito automatycznie opublikuje historię na Twojej stronie na Facebooku. Jeśli masz podłączonych kilka stron na Facebooku, w tym widoku zobaczysz wszystkie strony i będziesz mógł wybrać tę, na której historia ma zostać opublikowana.

Gotowy, aby zacząć publikować swoje Video Stories na koncie Instagram z komputera?Już dziś rozpocznij bezpłatny okres próbny.