Instagram Story Maker online

Masz dość używania telefonu do tworzenia relacji na Instagramie? Wypróbuj nasz nowy kreator historii online. Twórz historie z naklejkami, GIF-ami i emotikonami na komputerze stacjonarnym i automatycznie publikuj je na Instagramie.

Storrito.com - umożliwia tworzenie i edytowanie historii na Instagramie online.

Storrito to edytor online dla Instagram Stories. Replikuje on doświadczenie, które można uzyskać na smartfonie, umożliwiając użytkownikom włączenie elementów natywnych dla Instagrama, takich jak naklejki z linkami, hashtagi, wzmianki i zawsze popularne GIF-y. W przeciwieństwie do narzędzi skoncentrowanych na projektowaniu, takich jak Canva lub Adobe Express, Storrito koncentruje się na dostarczaniu użytkownikom funkcji charakterystycznych dla oryginalnej aplikacji Instagram.

Kluczowe zalety Storrito.com obejmują:

 1. Edytor relacji umożliwia wygodne tworzenie i edytowanie relacji IG na komputerze stacjonarnym.
 2. Możesz dodawać wszelkiego rodzaju naklejki Instagram do swojej historii: takie jak Hashtagi, Polls, Link-Sticker, Locations, Quizzes itp.
 3. Możesz przesyłać filmy dłuższe niż 15 sekund, a Storrito automatycznie potnie je na części
 4. Możesz pobrać swoją historię lub zaplanować ją z wyprzedzeniem, aby móc cieszyć się weekendem.
 5. Storrito zapewnia w 100% automatyczne publikowanie, żadne powiadomienia nie będą Ci przeszkadzać - nigdy!

Jak tworzyć historie na Instagramie za pomocą Storrito

Postępuj zgodnie z tym samouczkiem krok po kroku, aby dowiedzieć się, jak działa internetowy Instagram Story Maker:
  1

  Zarejestruj się na Storrito.com

  Storrito jest aplikacją internetową, więc nie ma potrzeby pobierania czegokolwiek. Działa w przeglądarkach Chrome, Firefox i Internet Explorer. Wystarczy zarejestrować się na stronie Storrito.com za pomocą konta Google lub adresu e-mail i hasła. I zacząć korzystać z edytora online w przeglądarce.

  Step 1
  2

  Prześlij pliki multimedialne do galerii

  Do galerii można przesyłać zdjęcia lub filmy. Oprogramowanie umożliwia zarządzanie plikami w strukturze folderów, dzięki czemu można organizować zawartość historii z różnych kont klientów. Po przesłaniu pliku można go otworzyć i przejść do następnego kroku, czyli edycji historii.

  Step 2
  3

  Twórz i edytuj swoje historie online z komputera stacjonarnego

  Szybki przegląd edytora historii pokazuje, że masz ogromną swobodę twórczą w edytowaniu swoich mediów. Możesz dodawać teksty, gify, emotikony, zdjęcia, kształty i naklejki, takie jak hashtagi, naklejki z linkami, lokalizacje, polls i licznik czasu do swojej historii. Główną zaletą w porównaniu z innymi kreatorami historii na Instagramie, takimi jak Canva i Adobe, jest to, że możesz dodać te natywne elementy do swojej historii i zobaczyć, jak będzie ona wyglądać po opublikowaniu. Ponadto Storrito.com umożliwia bezpośrednie publikowanie historii na koncie (funkcja premium), a nawet zaplanowanie jej. Można jednak również po prostu pobrać historię i opublikować ją ręcznie na Instagramie.

  4

  Zaplanuj i automatycznie publikuj utworzone relacje

  Storrito posiada unikalną funkcję bezpośredniego publikowania historii na Instagramie z komputera stacjonarnego. Zapewnia również możliwość scheudlingu i 100% możliwość automatycznego publikowania. Najlepiej wypróbować ją pod adresem Storrito.com.

  Step 4

Frequently asked questions

Czy Instagram Story maker jest darmowy?
To zależy, możesz zarejestrować się w Storrito za darmo i stworzyć swoją historię w edytorze i pobrać ją. Jeśli jednak chcesz opublikować lub zaplanować to bezpośrednio na swoim koncie na Instagramie, musisz dokonać aktualizacji.
Czy można również zaplanować historie na Facebooku?
Tak, możesz również publikować swoje historie na Facebooku. Storrito automatycznie opublikuje Twoją historię na stronie na Facebooku połączonej z Twoim kontem na Instagramie. Jeśli masz wiele połączonych stron na Facebooku, zobaczysz listę wszystkich stron do wyboru.
Gdzie mogę zobaczyć moje historie?
Gdy system wyrenderuje Twoje multimedia, będziesz mógł je pobrać lub jeśli są zaplanowane, zobaczysz status swojej historii w prawej kolumnie. W przypadku zaplanowanych historii widoczny jest zegar lub zielony znacznik wyboru wskazujący, kiedy Storrito pomyślnie opublikowało je na Twoim koncie na Instagramie.

Wypróbuj Instagram Story Maker #1 onlineZacznij już dziś.