Instagram Story Maker Online

Už vás nebaví používat telefon k vytváření Instagram Stories? Vyzkoušejte náš nový online nástroj Story Maker. Vytvářejte Příběhy se samolepkami, GIFy a emotikony na stolním počítači a nechte je automaticky odesílat na Instagram.

Storrito.com - umožňuje vytvářet a upravovat příběhy na Instagramu online

Storrito je online editor pro Instagram Stories. Reprodukuje zážitek, který získáte na svém chytrém telefonu, a umožňuje uživatelům začlenit prvky typické pro Instagram, jako jsou samolepky odkazů, hashtagy, zmínky a stále populárnější GIFy. Na rozdíl od nástrojů zaměřených na design, jako je Canva nebo Adobe Express, se Storrito zaměřuje na poskytování funkcí charakteristických pro původní aplikaci Instagram uživatelům.

Mezi hlavní výhody služby Storrito.com patří:

 1. Editor příběhů umožňuje pohodlně vytvářet a upravovat příběhy IG Stories na stolním počítači.
 2. Do svého příběhu můžete přidávat nejrůznější samolepky Instagram: například Hashtagy, Polky, Odkazy-nálepky, Místa, Kvízy atd.
 3. Můžete nahrávat videa delší než 15 sekund a Storrito je automaticky rozstříhá na kousky.
 4. Svůj příběh si můžete stáhnout nebo naplánovat dopředu, abyste si mohli užít víkend.
 5. Storrito poskytuje 100% automatické vkládání příspěvků, žádná oznámení vás nebudou rušit - nikdy!

Jak vytvářet příběhy na Instagramu pomocí aplikace Storrito

Podle tohoto návodu krok za krokem se dozvíte, jak funguje online aplikace Instagram Story Maker:
  1

  Zaregistrujte se na Storrito.com

  Storrito je webová aplikace, takže není třeba nic stahovat. Funguje v prohlížečích Chrome, Firefox a Internet Explorer. Stačí se zaregistrovat na adrese Storrito.com pomocí účtu Google nebo e-mailové adresy a hesla. A začněte Editor používat online ve svém prohlížeči.

  Step 1
  2

  Nahrání mediálních souborů do galerie

  Do galerie můžete nahrát obrázky nebo videa. Software umožňuje spravovat soubory ve struktuře složek, takže můžete uspořádat obsah příběhů různých klientských účtů. Po nahrání můžete soubor otevřít a pokračovat v dalším kroku, úpravě příběhu.

  Step 2
  3

  Vytvářejte a upravujte své příběhy online ze stolního počítače

  Rychlá prohlídka editoru příběhů ukazuje, že máte obrovskou tvůrčí svobodu při úpravách médií. Do příběhu můžete přidávat texty, gify, emotikony, obrázky, tvary a nálepky, jako jsou hashtagy, odkazové nálepky, místa, poly a časovač odpočítávání. Hlavní výhodou ve srovnání s jinými nástroji Instagram Story Makers, jako jsou Canva a Adobe, je to, že tyto nativní prvky můžete do příběhu přidat a vidět, jak bude příběh vypadat po zveřejnění. Navíc Storrito.com umožňuje příběh přímo zveřejnit na vašem účtu (prémiová funkce) a dokonce jej naplánovat. Příběh si však můžete také jen stáhnout a na Instagramu jej zveřejnit ručně.

  4

  Naplánujte a automaticky zveřejněte vytvořený příběh

  Storrito nabízí jedinečnou funkci přímého odesílání příběhu na Instagram ze stolního počítače. Poskytuje také možnost scheudlingu a 100% automatického odesílání příspěvků. Nejlépe uděláte, když si ji vyzkoušíte na adrese Storrito.com.

  Step 4

Frequently asked questions

Je tvůrce Instagram Story zdarma?
Záleží na tom, zda se můžete zdarma zaregistrovat do služby Storrito, vytvořit příběh v editoru a stáhnout si ho. Pokud jej však chcete zveřejnit nebo naplánovat přímo na svůj účet na Instagramu, musíte provést upgrade.
Můžete také naplánovat příběhy na Facebooku?
Ano, své příběhy můžete křížově publikovat i na Facebooku. Storrito automaticky zveřejní váš příběh na stránce Facebooku propojené s vaším účtem na Instagramu. Pokud máte připojeno více stránek na Facebooku, zobrazí se seznam všech stránek, ze kterého si můžete vybrat.
Kde uvidím své příběhy?
Jakmile systém média vykreslí, budete je moci stáhnout nebo v případě naplánování uvidíte v pravém sloupci stav svého příběhu. U naplánovaných příběhů vidíte hodiny nebo zelené zaškrtnutí označuje, kdy jej Storrito úspěšně odeslal na váš účet Instagram.

Vyzkoušejte si online Instagram Story Maker #1Začněte ještě dnes.