Plánovač příběhů Instagram

Pravděpodobně si kladete otázku: Jaká je nejlepší aplikace pro plánování příběhů? A jak funguje? Všechny odpovědi najdete na této stránce.

Software, který vám umožní plánovat příběhy na Instagramu, se jmenuje: Storrito.com

Storrito umožňuje plánovat příběhy na Instagramu a Facebooku. Je to ideální nástroj pro manažery sociálních médií a agentury, které spravují účty svých klientů. Jednotliví influenceři jej mohou používat také k automatizaci zveřejňování svých příběhů a získat tak trochu více volna od svého sociálního kanálu. Hlavní rozdíl oproti jiným aplikacím pro plánování je ten, že Storrito se zaměřuje výhradně na Instagram Stories. Nabízí jedinečné funkce, které alternativy jako Later, Buffer, Hootsuite atd. nemohou poskytnout. Zde jsou hlavní výhody aplikace Storrito.com:

 1. Editor příběhů umožňuje pohodlně vytvářet a upravovat IG Stories ze stolního počítače.
 2. Do svého příběhu můžete přidávat všechny druhy samolepek Instagram: například Hashtagy, Polky, Odkazy-nálepky, Místa, Kvízy atd.
 3. Můžete nahrávat videa delší než 15 sekund a Storrito je automaticky rozstříhá na kousky.
 4. Svůj příběh si můžete naplánovat a rozvrhnout dopředu, abyste si mohli užít víkend.
 5. Storrito poskytuje 100% automatické vkládání příspěvků, takže vás nebudou rušit žádná oznámení - nikdy!

Jak plánovat příběhy na Instagramu

Podle tohoto návodu se krok za krokem dozvíte, jak plánovač příběhů Instagram funguje:
  1

  Zaregistrujte se na Storrito.com

  Storrito je webová aplikace, takže není třeba nic stahovat. Funguje v prohlížečích Chrome, Firefox a Internet Explorer. Stačí se zaregistrovat na adrese Storrito.com pomocí účtu Google nebo e-mailové adresy a hesla.

  Step 1
  2

  Vytvářejte a upravujte své příběhy online z počítače

  Rychlá prohlídka editoru příběhů ukazuje, že máte obrovskou tvůrčí svobodu při úpravách médií. Do příběhu můžete přidávat texty, gify, emotikony, obrázky, tvary a nálepky, jako jsou hashtagy, odkazové nálepky, místa, poly a časovač odpočítávání.

  Step 2
  3

  Naplánujte si svůj příběh na Instagramu

  Nyní je čas naplánovat příběh. Klikněte proto na stejný příběh v galerii a vyberte možnost "Odeslat/plánovat". Abyste mohli naplánovat svůj příběh:

  1. Vyberte účet Instagram, na který chcete příběh publikovat.
  2. Pokud jej chcete naplánovat také jako příběh na Facebooku, klikněte na přepínač níže a Storrito automaticky zveřejní váš příběh na vaší stránce na Facebooku.
  3. Pokud máte více než 10 000 sledujících, můžete také přidat odkaz na swipe-up.
  4. Nakonec vyberte datum a čas, kdy chcete svůj příběh na Instagramu naplánovat.

  4

  Kalendář Instagram Story

  Storrito obsahuje kalendář příběhů, ve kterém si můžete prohlédnout naplánované příběhy. Plánovač příběhů nabízí mnoho dalších funkcí, ale jejich výčet by přesáhl rozsah této stránky, takže si jej raději vyzkoušejte na adrese Storrito.com.

  Step 4

Frequently asked questions

Můžete také naplánovat příběhy na Facebooku?
Jak bylo uvedeno výše, můžete také naplánovat příběhy na Facebooku. Storrito automaticky zveřejní váš příběh na stránce Facebooku, která je propojena s vaším účtem na Instagramu. Pokud máte připojeno více stránek na Facebooku, zobrazí se seznam všech stránek, ze kterých si můžete vybrat.
Hromadné plánování Instagram Stories?
Ano, můžete také hromadně naplánovat všechny příběhy najednou, abyste ušetřili ještě více času.
Kde uvidím své naplánované příběhy?
Jakmile systém média vykreslí, v pravém sloupci uvidíte stav svého příběhu. U naplánovaných příběhů se zobrazí hodiny nebo zelené zaškrtnutí označuje, kdy jej Storrito úspěšně odeslal na váš účet Instagram.

Vyzkoušejte plánovač příběhů Instagram #1?Začněte s bezplatnou zkušební verzí ještě dnes.