Instagram stāstu plānotājs

Jūs droši vien sev jautājat: Kāda ir labākā stāstu plānošanas lietotne? Un kā tā darbojas? Visas atbildes atradīsiet šajā lapā.

Programmatūra, kas ļauj plānot Instagram stāstus, saucas: Storrito.com

Storrito ļauj plānot savus Instagram un Facebook stāstus. Tas ir lielisks rīks sociālo mediju vadītājiem un aģentūrām, lai pārvaldītu savu klientu kontus. To var izmantot arī individuāli influenceri, lai automatizētu savu stāstu publicēšanu un mazliet atpūstos no savas sociālās plūsmas. Galvenā atšķirība no citām plānošanas lietotnēm ir tā, ka Storrito koncentrējas tikai uz Instagram Stories. Tā piedāvā unikālas funkcijas, ko tādas alternatīvas kā Later, Buffer, Hootsuite u. c. nevar nodrošināt. Šeit ir izklāstītas galvenās Storrito.com priekšrocības:

 1. Stāstu redaktors ļauj ērti izveidot un rediģēt IG Stories no datora.
 2. Savam stāstam varat pievienot visdažādākās Instagram uzlīmes: piemēram, Hashtags, Polls, Link-Sticker, Locations, Quizzes utt.
 3. Jūs varat augšupielādēt video, kas ir garāki par 15 sekundēm, un Storrito automātiski sagriezīs tos gabaliņos.
 4. Jūs varat plānot un ieplānot savu stāstu iepriekš, lai jūs varētu izbaudīt nedēļas nogali.
 5. Storrito nodrošina 100% automātisko publicēšanu, tāpēc jums netraucēs nekādi paziņojumi - nekad!

Kā plānot Instagram Stories

Lai uzzinātu, kā darbojas Instagram stāstu plānotājs, izpildiet šo soli pa solim:
  1

  Reģistrējieties Storrito.com

  Storrito ir tīmekļa lietojumprogramma, tāpēc nav nepieciešams neko lejupielādēt. Tā darbojas pārlūkprogrammās Chrome, Firefox un Internet Explorer. Jūs varat vienkārši reģistrēties vietnē Storrito.com, izmantojot savu Google kontu vai e-pasta adresi un paroli.

  Step 1
  2

  Veidojiet un rediģējiet savus stāstus tiešsaistē no sava datora

  Īss ieskats stāstu redaktorā liecina, ka jums ir milzīga radošā brīvība rediģēt multivides. Savam stāstam varat pievienot tekstus, gifus, emocijzīmes, attēlus, figūras un uzlīmes, piemēram, hastagus, līniju uzlīmes, vietas, polus un atpakaļskaitīšanas taimeri.

  Step 2
  3

  Plānojiet savu Instagram stāstu

  Tagad ir laiks plānot savu stāstu. Tāpēc noklikšķiniet uz tā paša stāsta galerijā un izvēlieties "Publicēt/plānot". Lai plānotu savu stāstu:

  1. Izvēlieties Instagram kontu, kurā vēlaties publicēt stāstu.
  2. Ja vēlaties to ieplānot arī kā Facebook stāstu, noklikšķiniet uz zemāk esošās radio pogas, un Storrito automātiski ievietos jūsu stāstu jūsu Facebook lapā.
  3. Ja jums ir vairāk nekā 10 000 sekotāju, varat pievienot arī pārsūtīšanas saiti.
  4. Visbeidzot, izvēlieties datumu un laiku, kad ieplānot savu Instagram stāstu.

  4

  Instagram stāstu kalendārs

  Storrito ir pieejams stāstu kalendārs, kurā varat skatīt plānotos stāstus. Stāstu plānotājs piedāvā daudzas citas funkcijas, bet to uzskaitīšana pārsniegtu šīs lapas apjomu, tāpēc labāk izmēģiniet to Storrito.com.

  Step 4

Frequently asked questions

Vai varat arī plānot Facebook stāstus?
Kā minēts iepriekš, varat arī plānot Facebook stāstus. Storrito automātiski ievietos jūsu stāstu Facebook lapā, kas saistīta ar jūsu Instagram kontu. Ja jums ir pievienotas vairākas Facebook lapas, redzēsiet sarakstu ar visām lapām, no kurām varat izvēlēties.
Lielumtirgus grafiks Instagram Stories?
Jā, lai ietaupītu vēl vairāk laika, varat arī grupēt visus stāstus uzreiz.
Kur es varu skatīt savus ieplānotos stāstus?
Tiklīdz sistēma atveidos jūsu multivides saturu, labajā slejā varēsiet redzēt sava stāsta statusu. Jūs redzēsiet pulksteni ieplānotajiem stāstiem vai arī zaļa ķeksīša zīme norāda, kad Storrito to ir veiksmīgi publicējis jūsu Instagram kontā.

Izmēģiniet # 1 Instagram stāstu plānotāju?Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju šodien.