Instagram ruļļu augšupielāde no datora

Šajā vietnē uzzināsiet: Kā augšupielādēt Instagram ruļļus no darbvirsmas datora vai Mac. Jūs varat arī plānot savus Instagram ruļļus, lai tie tiktu automātiski publicēti piemērotākajā dienas laikā.

Storrito.com - Instagram ruļļu augšupielādētājs un plānotājs datoram

Storrito ir lielisks rīks sociālo mediju pārvaldniekiem. Programmatūra ļauj augšupielādēt un automātiski publicēt Instagram ruļļus no tīmekļa pārlūkprogrammas. Jūs varat arī plānot savus rullīšus iepriekš, ērti izmantojot klēpjdatoru. Tas ļauj jums veikt šādas darbības:

 1. Augšupielādēt rullīšus no datora un pievienot titulattēlu.
 2. Pievienot titru ar hashtagiem
 3. Izvēlieties datumu un laiku, kad ieplānot savu rullīti.
 4. To pašu varat darīt ar Instagram Stories

Kā augšupielādēt un publicēt Instagram ruļļus no datora

Izpildiet šo soli pa solim aprakstīto pamācību, lai redzētu, kā tas darbojas:
  1

  Reģistrējieties vietnē Storrito.com

  Storrito ir tīmekļa lietojumprogramma, tāpēc nav nepieciešams neko lejupielādēt. Tā darbojas pārlūkprogrammās Chrome, Firefox un pat Internet Explorer. Jūs varat vienkārši reģistrēties vietnē Storrito.com, izmantojot savu Google kontu vai e-pasta adresi un paroli.

  Step 1
  2

  Savienojiet savu Instagram kontu.

  Pēc tam, kad esat reģistrējies, varat savienot savu Instagram kontu ar Storrito. Vispirms ir jāapstiprina sava atrašanās vieta. Pēc tam ievadiet savu Instagram lietotājvārdu un paroli. Nav jāuztraucas, savienojums ir drošs! Noklikšķiniet uz "Saglabāt šo savienojumu", un viss ir izdarīts! 💪

  Step 2
  3

  Pirmā Instagram rullīša augšupielāde no datora

  (Piezīme: Instagram ruļļu publicēšana ir Storrito Premium funkcija, tāpēc pirms mūsu ruļļu augšupielādes ir jāveic jauninājums. Tāpēc noklikšķiniet uz upgarde un izvēlieties Instagram kontu skaitu, ko pašlaik pārvaldāt, pēc tam samaksājiet, izmantojot kredītkarti vai PayPal, lai aktivizētu abonementu). kad esat to izdarījis, varat atgriezties pie Reels kreisajā izvēlnes joslā un izvēlēties kontu, kurā vēlaties augšupielādēt savu Instagram Reel. Noklikšķiniet uz Upload reel video un atlasiet MP4 failu no sava datora. Tālāk varat izvēlēties augšupielādēt sava ruļļa vāka fotoattēlu.

  Step 3
  4

  Pievienot uzrakstu savam Instagram rullītim

  Pēdējais solis ir uzrakstīt uzrakstu savam Instageram rullītim, izmantojot hashtagus utt. Savu rullīti varat arī ieteikt Facebook, pat ja jums nav Facebook konta, kas būtu savienots ar jūsu Instagram kontu. Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, jūs varat izvēlēties kopīgot savu Instagram Reel savā galvenajā plūsmā. Šādā veidā jūsu "Instagram Reel" tiks parādīta arī jūsu profila režģī līdzās citiem jūsu ziņojumiem. Ja viss ir iestatīts, noklikšķiniet uz Publish Reel now!, lai to publicētu savā Instagram kontā. Storrito tagad publicēs jūsu rullīti jūsu vietā. Dodiet tam vienu minūti. Tam ir nepieciešams atveidot videoklipu. Nespiediet publicēšanas pogu divas reizes.

  Step 4

Frequently asked questions

Vai es varu arī plānot savus Instagram ruļļus?
Jā, drīzumā mēs pievienosim Instagram ruļļu plānošanas funkciju. Lai jūs varētu plānot Reels iepriekš un baudīt brīvo laiku nedēļas nogalēs.
Kur un kad es redzēšu savu Instagram ruļli?
To varat vienkārši pārbaudīt savā mobilajā tālrunī Instagram lietotnē un redzēt, vai jūsu rullītis ir publicēts. Svarīgi: Līdzīgi kā citām videoklipu programmatūrām, Storrito pirms publicēšanas ir nepieciešams atveidot jūsu Instagram ruļļa video, tāpēc tas var aizņemt kādu minūti. Lūdzu, nespiediet publicēšanas pogu divas reizes - tas nepadarīs šo procesu ātrāku 😉.
Kāpēc man par to ir jāmaksā?
Mūsu izstrādes komanda pēdējo mēnešu laikā ieguldīja daudz laika šajā jaunajā funkcijā, un tagad esam pirmais programmatūras nodrošinātājs tirgū, kas ļauj augšupielādēt un plānot Instagram ruļļus no darbvirsmas datora. Kopā ar mums jūs varat būt pirmie, kas to piedāvās saviem klientiem. Mēs piedāvājam bezmaksas izmēģinājuma versiju Instagram sižetiem, kurā varat doties uz priekšu un izmēģināt mūsu platformu. Tomēr, lai atbloķētu Instagram Reels, jums ir nepieciešams veikt jaunināšanu.

Vai esat gatavs augšupielādēt savu pirmo Instagram rullīti no datora?Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju šodien.