Įkelti "Instagram" rites iš kompiuterio

Šioje svetainėje sužinosite: Kaip įkelti "Instagram" ritinius iš stalinio arba "Mac" kompiuterio. Taip pat galite planuoti savo "Instagram" ritinius, kad jie būtų automatiškai skelbiami geriausiu dienos metu.

Storrito.com - "Instagram" ritės įkėlimo ir planavimo priemonė, skirta kompiuteriui

"Storrito" yra puikus įrankis socialinės žiniasklaidos valdytojams. Programinė įranga leidžia įkelti ir automatiškai skelbti "Instagram" ritinius iš interneto naršyklės. Taip pat galite iš anksto planuoti savo "Reels" įrašus patogiai naudodamiesi nešiojamuoju kompiuteriu. Ji leidžia jums atlikti šiuos veiksmus:

 1. Įkelti "Reels" iš kompiuterio ir pridėti viršelio nuotrauką
 2. Pridėti antraštę su hashtagais
 3. Pasirinkite datą ir laiką, kada norite suplanuoti savo ritę
 4. Tą patį galite padaryti ir su "Instagram Stories

Kaip įkelti ir paskelbti "Instagram" ritinius iš kompiuterio

Norėdami sužinoti, kaip tai veikia, vadovaukitės šia žingsnis po žingsnio instrukcija:
  1

  Užsiregistruokite adresu Storrito.com

  "Storrito" yra žiniatinklio programa, todėl nieko nereikia atsisiųsti. Ji veikia "Chrome", "Firefox" ir net "Internet Explorer" naršyklėje. Galite tiesiog užsiregistruoti adresu [Storrito.com] (https://storrito.com/), naudodami "Google" paskyrą arba el. pašto adresą ir slaptažodį.

  Step 1
  2

  Prijunkite "Instagram" paskyrą.

  Užsiregistravę galite prijungti "Instagram" paskyrą prie "Storrito". Pirmiausia turite patvirtinti savo buvimo vietą. Tada įveskite savo "Instagram" naudotojo vardą ir slaptažodį. Nesijaudinkite, ryšys yra saugus! Spustelėkite "Išsaugoti šį ryšį" ir viskas baigta! 💪

  Step 2
  3

  Įkelkite pirmąjį "Instagram" ritinį iš kompiuterio

  (Pastaba: "Instagram" ritinių siuntimas yra "Storrito" priemokos funkcija, todėl prieš įkeliant ritinį reikia jį atnaujinti. Todėl spustelėkite Upgarde ir pasirinkite šiuo metu valdomų "Instagram" paskyrų skaičių, tada sumokėkite kredito kortele arba "PayPal", kad aktyvuotumėte prenumeratą). tai padarę, kairėje meniu juostoje galite grįžti į Reels ir pasirinkti paskyrą, į kurią norite įkelti savo "Instagram Reel". Spustelėkite Įkelti ritės vaizdo įrašą ir pasirinkite MP4 failą iš darbalaukio kompiuterio. Tada galite pasirinkti įkelti savo ritės viršelio nuotrauką.

  Step 3
  4

  Pridėkite antraštę prie savo "Instagram

  Paskutinis žingsnis - parašyti "Instageram Reel" antraštę, naudojant hashtagus ir pan. Savo "Reel" taip pat galite rekomenduoti "Facebook", net jei "Facebook" paskyra nėra prijungta prie jūsų "Instagram" paskyros. Galiausiai, bet ne mažiau svarbu, galite pasirinkti bendrinti savo "Instagram Reel" į pagrindinį kanalą. Tokiu būdu jūsų "Instagram Reel" taip pat bus rodoma jūsų profilio tinklelyje kartu su kitais jūsų įrašais. Jei viskas nustatyta, spustelėkite Publish Reel now! ir paskelbkite jį savo "Instagram" paskyroje. Dabar "Storrito" paskelbs jūsų "Reel" už jus. Duokite jam minutę. Ji turi atvaizduoti vaizdo įrašą. Nespauskite du kartus skelbimo mygtuko.

  Step 4

Frequently asked questions

Ar taip pat galiu planuoti savo "Instagram" ritinius?
Taip, netrukus pridėsime "Instagram" ritės planavimo funkciją. Kad galėtumėte planuoti "Reels" iš anksto ir mėgautis laisvu laiku savaitgaliais.
Kur ir kada matysiu savo "Instagram" ritę?
Tai galite tiesiog patikrinti mobiliajame telefone "Instagram" programėlėje ir pamatyti, ar jūsų ritinys buvo paskelbtas. Svarbu: Kaip ir kita vaizdo įrašų programinė įranga, "Storrito", prieš paskelbdama "Instagram Reel" vaizdo įrašą, turi jį atvaizduoti, todėl tai gali užtrukti minutę. Nespauskite mygtuko "Publikuoti" du kartus - dėl to procesas nepaspartės 😉
Kodėl turiu už tai mokėti?
Per pastaruosius kelis mėnesius mūsų kūrėjų komanda daug laiko skyrė šiai naujai funkcijai ir dabar esame pirmieji rinkoje programinės įrangos teikėjai, galintys įkelti ir suplanuoti "Instagram" ritinius iš darbalaukio kompiuterio. Su mumis galite pirmieji pasiūlyti tai savo klientams. Turime nemokamą "Instagram" siužetų bandomąją versiją, kurioje galite pradėti ir išbandyti mūsų platformą. Tačiau norėdami atrakinti "Instagram Reels", turite atsinaujinti.

Ar esate pasirengę įkelti pirmąjį "Instagram" ritinį iš kompiuterio?Pradėkite nemokamą bandomąją versiją šiandien.