"Instagram" istorijos planuotojas

Tikriausiai klausiate savęs: Kas yra geriausia istorijos planavimo programa? Ir kaip ji veikia? Visus atsakymus rasite šiame puslapyje.

Programinė įranga, leidžianti planuoti "Instagram" istorijas, vadinama: Storrito.com

"Storrito" leidžia planuoti "Instagram" ir "Facebook" istorijas. Tai puikus įrankis socialinės žiniasklaidos vadybininkams ir agentūroms savo klientų paskyroms valdyti. Atskiri įtakingieji asmenys taip pat gali ja naudotis norėdami automatizuoti savo istorijų skelbimą ir šiek tiek daugiau atsipalaiduoti nuo savo socialinio kanalo. Pagrindinis skirtumas nuo kitų planavimo programėlių yra tas, kad "Storrito" daugiausia dėmesio skiria tik "Instagram" istorijoms. Ji siūlo unikalias funkcijas, kurių negali suteikti tokios alternatyvos kaip "Later", "Buffer", "Hootsuite" ir kt. Štai pagrindiniai Storrito.com privalumai:

 1. Istorijų redaktorius leidžia patogiai kurti ir redaguoti IG istorijas iš darbalaukio kompiuterio.
 2. Prie savo istorijos galite pridėti įvairiausių "Instagram" lipdukų: pavyzdžiui, Hashtags, Polls, Link-Sticker, Locations, Quizzes ir kt.
 3. Galite įkelti ilgesnius nei 15 sekundžių vaizdo įrašus, o "Storrito" juos automatiškai suskirstys į dalis.
 4. Galite iš anksto suplanuoti ir suplanuoti savo istoriją, kad galėtumėte mėgautis savaitgaliu
 5. Storrito užtikrina 100 % automatinį talpinimą, todėl jokie pranešimai jūsų netrukdys - niekada!

Kaip planuoti "Instagram" istorijas

Vadovaukitės šia žingsnis po žingsnio instrukcija ir sužinokite, kaip veikia "Instagram" istorijos planuoklis:
  1

  Užsiregistruokite Storrito.com

  "Storrito" yra žiniatinklio programa, todėl nieko nereikia atsisiųsti. Ji veikia "Chrome", "Firefox" ir "Internet Explorer" naršyklėse. Galite tiesiog užsiregistruoti adresu [Storrito.com] (https://storrito.com/?mtm_campaign=fromLP), naudodamiesi savo "Google" paskyra arba el. pašto adresu ir slaptažodžiu.

  Step 1
  2

  Kurkite ir redaguokite istorijas internetu iš kompiuterio

  Greitas istorijų redaktoriaus peržvelgimas rodo, kad turite didžiulę kūrybinę laisvę redaguoti savo mediją. Į savo istoriją galite įtraukti tekstus, gifus, emotikonus, paveikslėlius, figūras ir lipdukus, tokius kaip žymos, nuorodos, vietos, paveiksliukai ir atskaitymo laikmatis.

  Step 2
  3

  Planuokite "Instagram" istoriją

  Dabar laikas planuoti istoriją. Todėl galerijoje spustelėkite tą pačią istoriją ir pasirinkite "Post/Schedule". Norėdami suplanuoti savo istoriją:

  1. Pasirinkite "Instagram" paskyrą, į kurią norite paskelbti istoriją
  2. Jei norite ją suplanuoti ir kaip "Facebook" istoriją, spustelėkite žemiau esantį radijo mygtuką, ir "Storrito" automatiškai paskelbs jūsų istoriją "Facebook" puslapyje
  3. Taip pat galite pridėti perbraukimo nuorodą, jei turite daugiau nei 10 000 sekėjų
  4. Galiausiai pasirinkite datą ir laiką, kada norite suplanuoti savo "Instagram" istoriją

  4

  "Instagram" istorijos kalendorius

  "Storrito" turi istorijų kalendorių, kuriame galite matyti suplanuotas istorijas. Istorijų planuoklis turi daug kitų funkcijų, bet jų išvardijimas viršytų šio puslapio apimtį, todėl geriau išbandykite jį adresu Storrito.com

  Step 4

Frequently asked questions

Ar taip pat galite planuoti "Facebook" istorijas?
Kaip minėta, taip pat galite planuoti "Facebook" istorijas. "Storrito" automatiškai paskelbs jūsų istoriją "Facebook" puslapyje, prijungtame prie jūsų "Instagram" paskyros. Jei esate prijungę kelis "Facebook" puslapius, pamatysite visų puslapių sąrašą, iš kurio galėsite rinktis.
Masinis "Instagram" istorijų planavimas?
Taip, taip pat galite vienu metu sudaryti bendrą istorijų tvarkaraštį, kad sutaupytumėte dar daugiau laiko.
Kur galiu matyti savo suplanuotas istorijas?
Kai sistema atvaizduos jūsų mediją, dešiniajame stulpelyje galėsite matyti savo istorijos būseną. Matysite laikrodį, skirtą suplanuotoms istorijoms, arba žalia žymė rodys, kada "Storrito" sėkmingai ją paskelbė jūsų "Instagram" paskyroje.

Išbandykite #1 "Instagram" istorijos planuoklį?Pradėkite nemokamą bandomąją versiją šiandien.