Instagram Story Planner

Ilmselt küsite endalt: Milline on parim loo planeerimise rakendus? Ja kuidas see töötab? Sellelt leheküljelt leiad kõik vastused.

Tarkvara, mis võimaldab teil oma Instagrami lugusid planeerida, on nn: Storrito.com

Storrito võimaldab teil planeerida oma Instagrami ja Facebooki lugusid. See on ideaalne vahend sotsiaalmeediajuhtidele ja agentuuridele oma klientide kontode haldamiseks. Ka üksikud mõjutajad saavad seda kasutada, et automatiseerida oma lugude postitamist ja saada veidi rohkem aega oma sotsiaalvõrgustikust. Peamine erinevus võrreldes teiste ajastusrakendustega on see, et Storrito keskendub ainult Instagrami lugudele. See pakub unikaalseid funktsioone, mida alternatiivid nagu Later, Buffer, Hootsuite jne ei suuda pakkuda. Siin on Storrito.com peamised eelised:

 1. Story Editor võimaldab teil luua ja redigeerida oma IG lugusid mugavalt oma lauaarvutist.
 2. Saate oma loole lisada igasuguseid Instagram kleebiseid: nagu Hashtagid, Küsitlused, Link-kleebised, Kohad, Viktoriinid jne.
 3. Saate üles laadida videoid, mis on pikemad kui 15 sekundit, ja Storrito lõikab need automaatselt tükkideks
 4. Saate oma lugu ette planeerida ja ajastada, et saaksite nautida oma nädalavahetust
 5. Storrito pakub 100% automaatset postitust, nii et ükski teade ei häiri teid - mitte kunagi!

Kuidas planeerida Instagrami lugusid

Jälgi seda samm-sammult õpetust, et õppida, kuidas Instagrami Story Planner töötab:
  1

  Registreeru Storrito.com'ile

  Storrito on veebirakendus, seega ei ole vaja midagi alla laadida. See töötab Chrome'is, Firefoxis ja Internet Exploreris. Saate lihtsalt registreeruda aadressil Storrito.com oma Google'i konto või e-posti aadressi ja parooliga.

  Step 1
  2

  Looge ja redigeerige oma lugusid veebis arvutist

  Loo redaktori kiire läbilugemine näitab, et teil on tohutu loominguline vabadus oma meediat toimetada. Saate oma loole lisada tekste, gif'e, emotikone, pilte, kujundeid ja kleebiseid, nagu hashtagid, link-kleebised, kohad, kutsungid ja tagasiarvestuse taimer.

  Step 2
  3

  Planeeri oma Instagrami lugu

  Nüüd on aeg planeerida oma lugu. Selleks klõpsake galeriis samal lool ja valige "Postitus/plaan". Selleks, et oma lugu planeerida:

  1. Valige Instagrami konto, millele soovite loo avaldada.
  2. Kui soovite seda ka Facebooki loouna planeerida, klõpsake alloleval raadionupul ja Storrito postitab teie loo automaatselt ristpostitusena teie Facebooki lehele.
  3. Saate lisada ka pühkimislingi, kui teil on üle 10.000 jälgija
  4. Lõpuks valige kuupäev ja kellaaeg oma Instagrami loo planeerimiseks.

  4

  Instagram Story kalender

  Storrito on varustatud jutukalendriga, kus näete oma planeeritud lugusid. Story Scheduler pakub palju muid funktsioone, kuid nende loetlemine ületaks selle lehekülje ulatuse, nii et proovige seda parem välja Storrito.com

  Step 4

Frequently asked questions

Kas saate ka Facebooki lugusid planeerida?
Nagu eespool mainitud, saate ka Facebooki lugusid planeerida. Storrito postitab teie loo automaatselt teie Instagrami kontoga ühendatud Facebooki lehele. Kui teil on ühendatud mitu Facebooki lehekülge, näete nimekirja kõigist lehtedest, mille hulgast saate valida.
Bulk Schedule Instagram Stories?
Jah, te saate oma lugusid ka korraga massiliselt planeerida, et säästa veelgi rohkem aega.
Kus ma näen oma planeeritud lugusid?
Kui süsteem on teie meediat renderdanud, näete oma loo staatust parempoolses veerus. Planeeritud lugude puhul näete kella või roheline märk näitab, kui Storrito on selle edukalt teie Instagrami kontole postitanud.

Proovige Instagrami loo planeerija nr 1?Alusta tasuta prooviperioodi juba täna.