Kas saate Instagrami lugusid ajastada? Jah, koos Storrito.com'iga! (Siin on kuidas)

Sotsiaalmeediajuhina tead, kui oluline on säilitada järjepidev kohalolek Instagramis. Lood on selle püüdluse oluline nurgakivi! Aga mis juhtub siis, kui sul pole aega regulaarselt postitusi teha? Kas on võimalik oma lugusid ette planeerida? Vastus on JAH ja lahendus on Storrito.com

Mis on Storrito.com?

Storrito on Instagrami ajaplaneerija, mis võimaldab teil oma Instagrami lugusid ja reale ette planeerida. Storrito abil saad luua ja redigeerida oma lugusid arvutis või macil ning lasta need hiljem postitada. See on väga kasulik inimestele, kes ei taha kogu päeva oma seadmete külge kleepida. Miks Storrito:

 1. 100% automaatne postitamine: Storrito kasutamine kaotab vajaduse käsitsi postitamise alustamiseks; teile ei saadeta ühtegi teadet.
 2. Toetatud on enamik Instagrami kleebiseid: Storrito.com on ainus vahend, mis scheudle lugusid link-kleebisega, mainimiskleebisega, asukohakleebisega ja paljude teistega! (#instaready)
 3. Lihtne üleslaadimine: Saate laadida pilte ja videoid otse oma lauaarvutist üles, et luua lugusid redaktori sees.

Kuidas kasutada Storrito:

Järgige seda samm-sammult õpetust, et õppida, kuidas Instagrami loo planeerimine toimib:
  1

  Registreeru

  Alustage konto loomisest aadressil Storrito.com.

  Step 1
  2

  Ühendage oma Instagrami konto

  Kui olete registreerimisprotsessi lõpetanud, saate oma Instagrami konto ühendada. Klõpsake "Salvesta see ühendus" ja olete valmis! 💪

  Step 2
  3

  Sisu loomine - laadige üles oma pildid ja videod

  Nüüd, kui olete oma konto ühendanud, on aeg alustada oma fotode ja videote üleslaadimist. Saate oma faile lihtsalt töölaualt galeriisse lohistada. Võite alustada oma loo postitamist või ajastamist või alustada oma loo redigeerimist Storrito redaktori abil.

  Step 3
  4

  Kasutage loo redaktorit, et lisada oma loole kleebiseid

  Redaktor võimaldab lisada teksti, kleebiseid ja isegi gif'e. Nii on teil lihtne luua kaasahaaravaid Instagrami lugusid. Kleebistena saate lisada hashtag'e, linki kleebiseid, lokatsioonid, pallid ja tagasiarvestuse taimer. Kui olete loomise lõpetanud, klõpsake säästke ja jätkake postitamise / planeerimise vaates.

  Step 4
  5

  Planeeri oma lugu 3 lihtsa sammuga:

  Pärast loo loomist saate selle postitamise ajastada konkreetsel ajal ja kuupäeval. Selleks klõpsake galeriis loole ja valige seekord Post / Schedule ning avaneb ajakava vaade. Loo ajakava koostamiseks:

  1. Valige oma Instagrami konto (saate valida mitu kontot)
  2. Saate valida, kas soovite oma loo Facebookis ristpostitada (valikuline).
  3. Valige kuupäev ja kellaaeg ning vajutage ajakava

  Ja sellega ongi kõik - Storrito on ideaalne tööriist igale sotsiaalmeediajuhile, kes soovib oma Instagrami mängu järgmisele tasemele viia.

Frequently asked questions

Kas Storrito pakub tõelist automaatset postitust?
Jah, Storrito pakub tõelist automaatset postitamist, mis välistab igasuguse käsitsi töötamise postitamise ajal. Erinevalt teistest tööriistadest töötab see 100% automaatselt, nii et saate nautida oma nädalavahetust ja vaba aega!
Kus ma näen oma planeeritud lugusid?
Kui süsteem muudab teie meediat, näete oma loo staatust paremas veerus, näete kella, kui see on planeeritud, või rohelist kontrollmärki, mis näitab, et lugu on edukalt teie Instagrami kontole postitatud.
Kas ma saan Storrito abil pikemaid videoid postitada?
Jah, Storrito lõikab pikemad videod automaatselt 15-sekundilisteks tükkideks ja avaldab need sellisena.
Kas ma saan Storrito abil hallata mitut Instagrami kontot?
Jah, saate ühe Storrito konto raames hallata nii palju Instagrami kontosid kui soovite.

Kas oled valmis alustama oma Instagrami lugude planeerimist?Alusta tasuta prooviperioodi juba täna.