Kuidas planeerida Instagram Reels

Ilmselt küsite endalt: kas te saate Instagrami reelide ajakava koostada? - Jah, saate! Lahendus, mida otsite, on nn: Storrito.com

Storrito.com - Instagrami rullide planeerija:

Storrito on ideaalne ajaplaneerimise vahend sotsiaalmeedia juhtidele. Meie tarkvara võimaldab teil laadida Instagram Reels üles oma veebibrauserist. Saate oma Instagram Reel'i ja Story'd ette planeerida, mugavalt sülearvutist või lauaarvutist. Siin on mõned eelised:

 1. Saate lisada pealkirju koos hashtagidega, mainimistega jne.
 2. Storrito postitab 100% automaatselt Reel'i sinu eest! Teie poolt ei ole vaja mingeid manuaalseid tegevusi.
 3. Saate oma Reel'i jagada Facebookis ja oma peamises voogus koos teiste postitustega.

Kuidas planeerida Instagram Reels koos Storrito.com-iga

Järgige seda samm-sammult õpetust, et õppida, kuidas Instagrami reelide planeerimine ja automaatne postitamine toimib:
  1

  Registreeru aadressil Storrito.com

  Storrito.com on veebirakendus, seega ei ole vaja midagi alla laadida. See töötab Chrome'is, Firefoxis ja isegi Internet Exploreris. Saate lihtsalt registreeruda aadressil Storrito.com oma Google'i konto või e-posti aadressi ja parooliga.

  Step 1
  2

  Ühendage oma Instagrami konto.

  Pärast registreerimist saate oma Instagrami konto Storrito'ga ühendada. Sisestage lihtsalt oma Instagrami kasutajanimi, mida nimetatakse ka Instagrami käepidemeks, ja parool. Ärge muretsege, ühendus on turvaline! Klõpsake "Salvesta see ühendus" ja olete valmis! 💪

  Step 2
  3

  Laadige oma esimene Instagrami reel arvutist üles

  Järgige järgmisi samme:

  1. Klõpsake nupule Laadige rullivideo ja valige MP4-fail oma lauaarvutist.
  2. Järgmisena saate laadida üles oma rulli kaanepildi.
  3. Seejärel kirjutage oma Instageram Reel'ile pealkiri, kasutades hashtag'e ja mainimisi
  4. Saate oma Reel'i Facebookis soovitada, isegi kui teil ei ole Facebooki kontot oma Instagrami kontoga ühendatud. Lisaks saate oma Instagrami Reel'i jagada ka oma peamises feedis.

  Step 3
  4

  Ajastage ja postitage oma rullid automaatselt

  Kui kõik on seatud, võite alustada oma Instagrami rea planeerimist või lasta selle kohe postitada:

  1. Valige kellaaeg ja kuupäev, millal soovite oma Reeli avaldada, ning vajutage nuppu schedule (ajakava). Storrito avaldab teie Reeli automaatselt teie eest antud ajal.
  2. Võite oma Reeli ka kohe avaldada, klõpsates Postita nüüd, et see oma Instagrami kontole postitada. Märkus: Palun varuge postitamiseks veidi aega, see peab video renderdama. Ärge vajutage avaldamisnupule kaks korda.

  Step 4
  5

  Instagrami rullide ajakava kalender

  Vahekaardil Reels history näete kõiki planeeritud ja postitatud Reels. See ülevaade on hea, et teie sotsiaalmeedia haldamise planeerimismeeskond näeks, milline Reel avaldatakse järgmisena.

  Step 5

Frequently asked questions

Kas ma pean midagi tegema sel päeval, mil on kavas rullida?
Ei, erinevalt teistest Instagrami ajaplaneerimise tarkvaradest töötab Storrito.com 100% automaatselt! Me postitame teie Reel automaatselt teie eest. Nii et saate Reeli planeerida aegsasti ette ja nautida oma vaba aega nädalavahetusel.
Kus ja millal ma näen oma Instagrami rulli?
Saate seda lihtsalt oma mobiiltelefonis Instagrami rakenduses kontrollida ja vaadata, kas teie Reel on postitatud. Oluline: Nagu teisedki videoprogrammid, peab Storrito teie Instagrami Reel-video enne selle avaldamist renderdama, nii et see võib võtta mõne minuti. Palun ära vajuta avaldamisnuppu kaks korda - see ei kiirenda protsessi 😉.
Kas Storrito on tasuta? - Miks ma pean selle eest maksma?
Meie arendusmeeskond investeeris viimase paari kuu jooksul palju aega selle uue funktsiooni arendamisse. Oleme nüüd esimene tarkvara pakkuja turul, kes võimaldab Instagrami rullide ajastamist oma lauaarvutist. Meiega saate olla esimene, kes seda oma klientidele pakub.
Kas me saame töötada meeskonnana?
Jah, võite kutsuda Storrito'sse tasuta nii palju meeskonnaliikmeid kui soovite.

Kas oled valmis alustama oma Instagrami rullide planeerimist?Alusta tasuta prooviperioodi juba täna.