Kaip planuoti "Instagram" ritės

Tikriausiai klausiate savęs: ar galite planuoti "Instagram" būgnus? - Taip, galite! Sprendimas, kurio ieškote, vadinasi: Storrito.com

Storrito.com - "Instagram" ritės planuotojas:

"Storrito" yra puikus planavimo įrankis socialinės žiniasklaidos valdytojams. Mūsų programinė įranga leidžia įkelti "Instagram" ritinius iš interneto naršyklės. Galite iš anksto suplanuoti "Instagram" ritinį ir istoriją, patogiai naudodamiesi nešiojamuoju ar stacionariuoju kompiuteriu. Štai keletas privalumų:

 1. Galite pridėti antraščių su hashtagais, paminėjimais ir pan.
 2. "Storrito" 100 % automatiškai paskelbs "Reel" už jus! Nereikia jokių rankinių veiksmų iš jūsų.
 3. Galite kryžmiškai dalytis savo "Reel" į "Facebook" ir pagrindinį kanalą kartu su kitais savo įrašais.

Kaip planuoti "Instagram" ritinius su Storrito.com

Vadovaukitės šia žingsnis po žingsnio instrukcija ir sužinokite, kaip veikia "Instagram" ritės planavimas ir automatinis skelbimas:
  1

  Užsiregistruokite adresu Storrito.com

  Storrito.com yra žiniatinklio programa, todėl nieko nereikia atsisiųsti. Ji veikia naršyklėse "Chrome", "Firefox" ir net "Internet Explorer". Galite tiesiog užsiregistruoti adresu Storrito.com, naudodamiesi savo "Google" paskyra arba el. pašto adresu ir slaptažodžiu.

  Step 1
  2

  Prijunkite "Instagram" paskyrą.

  Užsiregistravę galite prijungti "Instagram" paskyrą prie "Storrito". Tiesiog įveskite savo "Instagram" vartotojo vardą, dar vadinamą "Instagram" rankena, ir slaptažodį. Nesijaudinkite, ryšys yra saugus! Spustelėkite "Išsaugoti šį ryšį" ir viskas! 💪

  Step 2
  3

  Įkelkite pirmąjį "Instagram" ritinį iš kompiuterio

  Atlikite šiuos veiksmus:

  1. Spustelėkite Įkelti ritininį vaizdo įrašą ir pasirinkite MP4 failą iš savo darbalaukio kompiuterio.
  2. Toliau galite įkelti ritės viršelio nuotrauką.
  3. Tada parašykite savo "Instageram Reel" antraštę, naudodami hashtagus ir paminėjimus
  4. Savo "Reel" galite rekomenduoti "Facebook", net jei "Facebook" paskyra nėra prijungta prie jūsų "Instagram" paskyros. Be to, savo "Instagram Reel" galite bendrinti ir pagrindiniame kanale.

  Step 3
  4

  Planuokite ir automatiškai skelbkite savo ritinius

  Jei viskas nustatyta, galite pradėti planuoti savo "Instagram Reel" arba iš karto jį paskelbti:

  1. Pasirinkite laiką ir datą, kada norite, kad būtų paskelbtas jūsų "Reel", ir paspauskite mygtuką "Planuoti". "Storrito" automatiškai paskelbs jūsų "Reel" už jus nurodytu laiku.
  2. Taip pat galite iš karto paskelbti savo ritę paspausdami Post now ir paskelbti ją savo "Instagram" paskyroje. Pastaba: Skelbimui skirkite šiek tiek laiko, reikia atvaizduoti vaizdo įrašą. Nespauskite du kartus skelbimo mygtuko.

  Step 4
  5

  "Instagram" ritės planavimo kalendorius

  Meniu skirtuke "Ritės istorija" matysite visas suplanuotas ir paskelbtas rites. Ši apžvalga naudinga jūsų socialinės žiniasklaidos valdymo planavimo komandai, kad ji galėtų matyti, kuri "Reel" bus paskelbta vėliau.

  Step 5

Frequently asked questions

Ar turiu ką nors daryti tą dieną, kai planuojamas ritinys?
Ne, skirtingai nuo kitų "Instagram" planavimo programų, Storrito.com veikia 100 % automatiškai! Mes automatiškai paskelbsime jūsų "Reel" už jus. Taigi galite planuoti "Reels" gerokai iš anksto ir mėgautis laisvu savaitgalio laiku.
Kur ir kada matysiu savo "Instagram" ritę?
Tai galite tiesiog patikrinti mobiliajame telefone "Instagram" programėlėje ir pamatyti, ar jūsų ritinys buvo paskelbtas. Svarbu: Kaip ir kitos vaizdo įrašų programos, "Storrito", prieš paskelbdama "Instagram Reel" vaizdo įrašą, turi jį atvaizduoti, todėl tai gali užtrukti minutę. Nespauskite mygtuko "Publikuoti" du kartus - dėl to procesas nepaspartės 😉
Ar "Storrito" yra nemokamas? - Kodėl turiu už jį mokėti?
Per pastaruosius kelis mėnesius mūsų kūrėjų komanda daug laiko skyrė šiai naujai funkcijai. Dabar esame pirmieji rinkoje programinės įrangos teikėjai, galintys planuoti "Instagram" ritinius iš darbalaukio kompiuterio. Su mumis galite pirmieji pasiūlyti tai savo klientams.
Ar galime dirbti komandoje?
Taip, į "Storrito" galite nemokamai pakviesti tiek komandos narių, kiek norite.

Ar esate pasirengę pradėti planuoti "Instagram" ritinius?Pradėkite nemokamą bandomąją versiją šiandien.