"Facebook" istorijų planavimas iš kompiuterio

Sužinokite, kaip patogiai planuoti "Facebook" istorijas iš darbalaukio kompiuterio. Mūsų naudojama programinė įranga yra: [Storrito.com] (https://storrito.com/?mtm_campaign=fromLP)

Storrito.com - "Facebook" istorijos planuoklis:

"Storrito" yra "Instagram" ir "Facebook" istorijų planavimo įrankis. Taigi jums nereikės jaudintis dėl istorijų skelbimo įtemptą darbo savaitę ar savaitgaliais. Su šia priemone galite:

 1. Įkelti savo "Facebook" istoriją tiesiai iš darbalaukio kompiuterio
 2. Planuoti ir automatiškai skelbti savo "Facebook" istorijas (be jokių pranešimų).

Kaip sudaryti tvarkaraštį ir automatiškai skelbti "Facebook" istorijas naudojant "Storrito

Vadovaudamiesi šia žingsnis po žingsnio instrukcija sužinokite, kaip veikia "Facebook" istorijų planavimas:
  1

  Užsiregistruokite "Storrito

  "Storrito" yra žiniatinklio programa, todėl nieko nereikia atsisiųsti. Galite tiesiog užsiregistruoti naudodami "Google" paskyrą arba el. pašto adresą ir slaptažodį.

  Step 1
  2

  Prijunkite "Instagram" paskyrą.

  Pamatysite mygtuką "Prisijungti prie "Instagram" paskyros". Prijungus "Instagram" paskyrą, "Storrito" automatiškai sujungs jūsų "Facebook" puslapius, susietus su jūsų "Instagram" paskyra. Spustelėkite "Save this Connection" (Išsaugoti šį ryšį) ir galite pradėti! 💪

  Step 2
  3

  Įkelkite "Facebook" istoriją iš kompiuterio

  Dabar, kai prijungėte paskyrą, laikas pradėti siųsti nuotraukas ir vaizdo įrašus. Galite vilkti ir nuleisti failus į galeriją.

  Step 3
  4

  Naudokitės istorijos redaktoriumi ir pridėkite lipdukų į "Facebook" istoriją

  Greitas redaktoriaus peržvelgimas rodo, kad turite didžiulę kūrybinę laisvę redaguoti mediją. Į savo istoriją galite įtraukti žymes, nuorodas, vietas, paveikslėlius ir atsilikimo laikmatį. Baigę ir sukūrę tobulą vaizdą ar vaizdo įrašą, viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite "Išsaugoti ", kad išsaugotumėte istorijos šabloną ir pereitumėte prie kito žingsnio.

  Step 4
  5

  "Facebook" istorijų planavimas

  Paskutinis žingsnis - suplanuoti "Facebook" istoriją. Todėl spustelėkite tą pačią istoriją galerijoje ir pasirinkite "Post/Schedule" (skelbti/planuoti), ir atsidarys šis planavimo rodinys. Norėdami suplanuoti savo "Facebook" istoriją:

  1. Pasirinkite "Instagram" paskyrą, į kurią norite paskelbti istoriją
  2. Tada pasirinkite "Facebook" puslapį, kuriame norite paskelbti istoriją, todėl spustelėkite žemiau esantį radijo mygtuką, ir "Storrito" automatiškai paskelbs jūsų istoriją pasirinktame "Facebook" puslapyje.
  3. Galiausiai pasirinkite datą ir laiką, kada norite suplanuoti savo istoriją

Frequently asked questions

Kur galiu matyti savo suplanuotas istorijas?
Kai sistema atvaizduos jūsų mediją, dešiniajame stulpelyje galėsite matyti savo istorijos būseną.
Ar "Facebook" istorijoje galiu skelbti ir ilgesnius vaizdo įrašus?
Taip, galite - "Storrito" automatiškai suskirstys jūsų vaizdo įrašą į 15 sekundžių trukmės dalis ir paskelbs jas vieną po kitos "Facebook" istorijoje. Taigi galite skelbti ilgesnius nei 15 sekundžių trukmės Vaizdo įrašus.
Masinis "Instagram" istorijų planavimas?
Kad sutaupytumėte dar daugiau laiko, taip pat galite sudaryti bendrą istorijų tvarkaraštį. Sužinosite, kaip tai veikia programoje.

Ar esate pasirengę pradėti planuoti "Facebook" istorijas?Pradėkite nemokamą bandomąją versiją šiandien.