Zaplanuj Facebook Stories z komputera

Dowiedz się, jak wygodnie zaplanować publikacje na Facebooku z komputera stacjonarnego. Oprogramowanie, którego używamy, to: Storrito.com

Storrito.com - narzędzie do planowania historii na Facebooku:

Storrito to narzędzie do planowania historii na Instagramie i Facebooku. Dzięki niemu nie musisz się martwić o publikowanie historii w trakcie pracowitego tygodnia pracy lub w weekendy. Pozwala ono na:

 1. Przesłanie Facebook Story bezpośrednio z komputera stacjonarnego
 2. Zaplanować i automatycznie publikować swoje Facebook Stories (bez żadnych powiadomień)

Jak zaplanować i automatycznie publikować swoje historie na Facebooku za pomocą Storrito

Aby dowiedzieć się, jak działa planowanie historii na Facebooku, postępuj zgodnie z poniższym przewodnikiem krok po kroku:
  1

  Zarejestruj się w Storrito

  Storrito jest aplikacją internetową, więc nie trzeba niczego pobierać. Wystarczy zarejestrować się, podając swoje konto Google lub adres e-mail i hasło.

  Step 1
  2

  Połącz swoje konto na Instagramie.

  Zobaczysz przycisk z napisem "Połącz konto Instagram". Podłączając swoje konto na Instagramie, Storrito automatycznie połączy Twoje strony na Facebooku, które są powiązane z Twoim kontem na Instagramie. Kliknij na "Zapisz to połączenie" i możesz zaczynać! 💪

  Step 2
  3

  Prześlij swoją historię z Facebooka z komputera

  Po podłączeniu konta nadszedł czas, aby rozpocząć przesyłanie zdjęć i filmów. Pliki można przeciągać i upuszczać do galerii.

  Step 3
  4

  Użyj edytora historii, aby dodać naklejki do swojej historii na Facebooku

  Szybkie przejrzenie edytora pokazuje, że użytkownik ma ogromną swobodę twórczą w zakresie edycji swoich materiałów. Możesz dodać hasztagi, linki-naklejki, lokalizacje, słupki i odlicznik do swojej historii. Gdy skończysz i stworzysz idealne zdjęcie lub wideo, kliknij "Zapisz " w prawym górnym rogu, aby zapisać szablon historii i przejść do następnego kroku.

  Step 4
  5

  Zaplanuj swoje historie na Facebooku

  Ostatnim krokiem jest zaplanowanie historii na Facebooku. W tym celu kliknij na tę samą historię w galerii i wybierz opcję "Post/Schedule", a otworzy się widok planowania. Aby zaplanować dodanie historii na Facebooku:

  1. Wybierz konto na Instagramie, na którym chcesz opublikować historię
  2. Następnie wybierz stronę na Facebooku, na której chcesz opublikować historię. Kliknij przycisk radiowy poniżej, a Storrito automatycznie opublikuje Twoją historię na wybranej stronie na Facebooku.
  3. Na koniec wybierz datę i godzinę, aby zaplanować publikację historii.

Frequently asked questions

Gdzie można zobaczyć moje zaplanowane historie?
Gdy system wyrenderuje multimedia, w prawej kolumnie będzie można zobaczyć status historii.
Czy w Historii na Facebooku mogę zamieszczać także dłuższe filmy?
Tak, możesz - Storrito automatycznie potnie Twój film na części po 15 sekund i opublikuje je jedna po drugiej w Twoim Facebook Story. Możesz więc publikować filmy dłuższe niż 15 sekund.
Masowe planowanie Instagram Stories?
Aby zaoszczędzić jeszcze więcej czasu, można również zaplanować wiele materiałów. Jak to działa, dowiesz się z aplikacji.

Gotowy, aby zacząć planować swoje historie na Facebooku?Już dziś rozpocznij bezpłatny okres próbny.