Publikuj Instagram Stories z komputera

Pewnie zadajesz sobie pytanie: Jak dodać Instagram Stories z komputera stacjonarnego? - Rozwiązanie, którego szukasz, nazywa się: Storrito.com

Storrito.com - Edytor historii z Instagrama dla PC

Storrito umożliwia tworzenie i publikowanie historii na Instagramie i Facebooku z komputera stacjonarnego lub Mac. Dzięki temu możesz planować swoje historie z wyprzedzeniem, wygodnie z poziomu przeglądarki internetowej. Aplikacja pozwala na:

 1. Przesyłanie zdjęć lub filmów z komputera stacjonarnego
 2. Edytuj swoją historię online - możesz dodawać naklejki Instagram Stickers, gifty, zdjęcia, emojis, tekst itp.
 3. Zaplanuj i automatycznie opublikuj swoje IG Stories (bez żadnych powiadomień).

Jak publikować Instagram Stories z komputera za pomocą Storrito.com

Postępuj zgodnie z tym samouczkiem krok po kroku, aby dowiedzieć się, jak dodawać i automatycznie publikować swoje Instagram Stories z poziomu przeglądarki internetowej:
  1

  Zarejestruj się w Storrito

  Storrito jest aplikacją internetową, więc nie trzeba nic pobierać. Działa w przeglądarkach Chrome, Firefox, a nawet Internet Explorer. Wystarczy zarejestrować się na stronie Storrito.com, podając swoje konto Google lub adres e-mail i hasło.

  Step 1
  2

  Połącz swoje konto na Instagramie.

  Po zakończeniu procesu rejestracji musisz połączyć swoje konto na Instagramie z aplikacją Storrito. Po pierwsze, musisz potwierdzić swoją lokalizację. Następnie wpisz swoją nazwę użytkownika i hasło z Instagrama. Nie martw się, połączenie jest bezpieczne. Kliknij na "Zapisz to połączenie" i gotowe! 💪

  Step 2
  3

  Prześlij swoje zdjęcia lub filmy z Instagram Story z komputera

  Teraz możesz zacząć przesyłać swoje zdjęcia i filmy. Możesz po prostu przeciągnąć i upuścić swoje materiały do galerii z pulpitu. Po przesłaniu plików kliknij zdjęcie, które chcesz opublikować, a następnie w wyskakującym okienku możesz bezpośrednio "opublikować lub zaplanować" zdjęcie w swoim Instagram Story lub kliknąć "edytuj", aby otworzyć edytor historii.

  Step 3
  4

  Użyj edytora historii Storrito, aby dodać naklejki

  W Edytorze historii możesz dodać do swojej historii na Instagramie hasztagi, linki-naklejki, lokalizacje, słupki oraz odlicznik. Gdy już skończysz i stworzysz idealną historię dla swojego następnego posta, kliknij "Zapisz " w prawym górnym rogu, aby zapisać szablon historii i przejść do następnego kroku.

  Step 4
  5

  Teraz możesz opublikować swoje Instagram Story z komputera

  Po załadowaniu i utworzeniu historii ostatnim krokiem jest przesłanie jej na swoje konto na Instagramie. W tym celu kliknij na tę samą historię w zakładce Galeria i tym razem wybierz opcję "Post/Schedule", a otworzy się widok planowania. Aby opublikować swoją historię z komputera:

  1. Wybierz konto na Instagramie, na którym chcesz opublikować historię.
  2. Jeśli chcesz dodać ją również do swoich historii na Facebooku, kliknij przycisk radiowy poniżej, a Storrito automatycznie opublikuje Twoją historię na Facebooku.
  3. Na koniec wybierz opcję "Opublikuj teraz" lub, jeśli chcesz zaplanować publikację, wybierz datę i godzinę, kiedy ma ona zostać opublikowana.

Frequently asked questions

Gdzie można zobaczyć moje zaplanowane historie?
Gdy system wyrenderuje Twoje multimedia, w prawej kolumnie będziesz mógł zobaczyć status swojej historii; zobaczysz zegar, gdy jest ona zaplanowana, lub zielony znacznik, gdy została pomyślnie opublikowana na Twoim koncie na Instagramie.
Czy mogę zamieszczać dłuższe filmy w moich Historiach?
Tak, możesz - Storrito automatycznie potnie Twój film na 15-sekundowe fragmenty i opublikuje je jeden po drugim.
Czy można również zaplanować historie na Facebooku?
Jak wspomniano powyżej, możesz również zaplanować historie na Facebooku. Storrito automatycznie opublikuje historię na Twojej stronie na Facebooku. Jeśli masz podłączonych kilka stron na Facebooku, w tym widoku zobaczysz wszystkie strony i będziesz mógł wybrać tę, na której historia ma zostać opublikowana.

Gotowy do rozpoczęcia publikowania swoich historii na Instagramie z komputera?Już dziś rozpocznij bezpłatny okres próbny.