Zaplanuj Instagram Stories

Pewnie zadajesz sobie pytanie: czy można zaplanować Instagram Stories? - Tak, można! Rozwiązanie, którego szukasz, nazywa się: Storrito.com

Harmonogram tworzenia historii na Instagramie:

Storrito to narzędzie do planowania historii na Instagramie i Facebooku. Dzięki niemu nie musisz się martwić o publikowanie historii w trakcie pracowitego tygodnia pracy lub w weekendy. Pozwala ono na:

 1. 1. Zaplanować i automatycznie publikować swoje IG Stories (bez żadnych zaproszeń)
 2. Przesyłanie zdjęć i filmów bezpośrednio z komputera stacjonarnego.

Jak zaplanować Instagram Stories za pomocą Storrito

Postępuj zgodnie z poniższym samouczkiem krok po kroku, aby dowiedzieć się, jak działa planowanie historii na Instagramie:
  1

  Zarejestruj się w Storrito

  Storrito jest aplikacją internetową, więc nie trzeba nic pobierać. Wystarczy zarejestrować się na stronie Storrito.com, podając swoje konto Google lub adres e-mail i hasło.

  Step 1
  2

  Połącz swoje konto na Instagramie

  Po zakończeniu procesu rejestracji pojawi się przycisk "Połącz konto na Instagramie". Najpierw musisz potwierdzić swoją lokalizację. Następnie wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło z Instagrama. Nie martw się, połączenie jest bezpieczne. Kliknij na "Zapisz to połączenie" i gotowe! 💪

  Step 2
  3

  Prześlij swoją historię z Instagrama z komputera

  Po podłączeniu konta nadszedł czas, aby rozpocząć przesyłanie zdjęć i filmów. Możesz po prostu przeciągnąć swoje pliki do galerii z pulpitu. Po przesłaniu plików kliknij zdjęcie, które chcesz opublikować, a następnie w wyskakującym okienku możesz bezpośrednio "opublikować lub zaplanować" zdjęcie w swoim Instagram Story lub kliknąć "edytuj", aby otworzyć edytor historii.

  Step 3
  4

  Użyj edytora historii, aby dodać naklejki do swojej historii

  Szybkie przejrzenie edytora pokazuje, że użytkownik ma ogromną swobodę twórczą w zakresie edycji swoich materiałów. Możesz dodać hasztagi, linki-naklejki, lokalizacje, słupki i odlicznik do swojej historii. Gdy skończysz i stworzysz idealne zdjęcie lub wideo, kliknij "Zapisz " w prawym górnym rogu, aby zapisać szablon historii i przejść do następnego kroku.

  Step 4
  5

  Zaplanuj swoje Instagram Stories

  Ostatnim krokiem jest zaplanowanie historii. W tym celu kliknij na tę samą historię w galerii i wybierz opcję "Post/Schedule", co spowoduje otwarcie widoku planowania. Aby zaplanować dodanie historii:

  1. Wybierz konto na Instagramie, na którym chcesz opublikować historię
  2. Jeśli chcesz, aby Twoja historia trafiła również na Facebooka, kliknij przycisk radiowy poniżej, a Storrito automatycznie opublikuje ją na Facebooku.
  3. Możesz również dodać łącze swipe-up, jeśli masz ponad 10 000 obserwujących
  4. Na koniec wybierz datę i godzinę, o której chcesz opublikować swoją historię.

Frequently asked questions

Gdzie można zobaczyć moje zaplanowane historie?
Gdy system wyrenderuje Twoje multimedia, w prawej kolumnie zobaczysz status swojej historii, zobaczysz zegar, gdy jest ona zaplanowana, lub zielony znacznik oznaczający, że została ona pomyślnie opublikowana na Twoim koncie na Instagramie.
Czy można również zaplanować historie na Facebooku?
Jak wspomniano powyżej, możesz również zaplanować dodawanie historii na Facebooku. Storrito automatycznie opublikuje Twoją historię na stronie na Facebooku, która jest połączona z Twoim kontem na Instagramie. Jeśli masz podłączonych kilka stron na Facebooku, w tym widoku zobaczysz wszystkie strony i będziesz mógł wybrać, na której z nich ma zostać opublikowana historia.
Masowe planowanie Instagram Stories?
Aby zaoszczędzić jeszcze więcej czasu, można również zaplanować zbiorczy harmonogram Opowiadań.

Gotowy, aby zacząć planować swoje historie na Instagramie?Już dziś rozpocznij bezpłatny okres próbny.