Automatycznie publikuj Instagram Stories

Czy można automatycznie publikować historie z Instagrama? - Tak możesz, rozwiązanie, którego szukasz nazywa się: Storrito.com

Storrito - edytor historii z Instagrama na PC

Storrito umożliwia tworzenie historii na Instagramie z komputera stacjonarnego. Możesz także zaplanować swoje historie z wyprzedzeniem, a program automatycznie opublikuje je na Instagramie. Krótko mówiąc, pozwala to na:

 1. Edytowanie i tworzenie historii online. Można do nich dodawać różnego rodzaju naklejki Instagram Stickers. Jest to unikalne na rynku, większość innych aplikacji do planowania pozwala po prostu opublikować zdjęcie.
 2. Zaplanuj i automatycznie opublikuj swoje historie IG - bez żadnych powiadomień, dzięki czemu możesz cieszyć się czasem wolnym od mediów społecznościowych.
 3. Automatyczne cięcie dłuższych filmów na części po 15 sekund i automatyczne publikowanie ich na Twoim koncie na Instagramie.

Jak automatycznie publikować zdjęcia na Instagramie za pomocą Storrito.com

Postępuj zgodnie z tym przewodnikiem, aby dowiedzieć się, jak zaplanować i automatycznie publikować swoje Instagram Stories z poziomu przeglądarki internetowej:
  1

  Zarejestruj się

  Storrito jest aplikacją internetową, więc nie trzeba nic pobierać. Działa w przeglądarkach Chrome, Firefox itp. Możesz po prostu zarejestrować się na stronie Storrito.com

  Step 1
  2

  Prześlij zdjęcia lub filmy do swojej historii z komputera

  Zacznij przesyłać swoje zdjęcia i filmy. Możesz przeciągnąć swoje materiały do galerii z pulpitu.

     Następnie kliknij na zdjęcie, a potem na "edytuj", aby otworzyć edytor historii. 

  Step 3
  3

  Dodaj naklejki do swojej historii

  W Edytorze historii możesz dodać do swojej historii na Instagramie hasztagi, naklejki z linkami, lokalizacje oraz naklejkę odliczania. Po zakończeniu kliknij przycisk Zapisz.

  Step 4
  4

  Teraz automatycznie opublikuj swoją historię na Instagramie

  Po utworzeniu historii ostatnim krokiem jest zaplanowanie jej i automatyczne wysłanie przez Storrito.com na Twoje konto na Instagramie. Aby zaplanować i automatycznie opublikować swoją historię:

  1. Wybierz konto na Instagramie, na którym chcesz opublikować historię.
  2. Jeśli chcesz automatycznie opublikować historię na swoim Facebooku, kliknij przycisk radiowy poniżej, a Storrito automatycznie opublikuje ją na Facebooku.
  3. Na koniec wybierz datę i godzinę, kiedy chcesz, aby Storrito automatycznie opublikowało Twoją historię.

Frequently asked questions

Gdzie można zobaczyć moje zaplanowane historie?
Gdy system wyrenderuje media, w prawej kolumnie będzie można zobaczyć status historii; zobaczysz zegar, gdy jest ona zaplanowana, lub zielony znacznik, gdy została pomyślnie opublikowana.
Czy nadal muszę wykonywać jakieś prace ręczne?
To jest właśnie fajna strona Storrito. Nie będziesz otrzymywać żadnych powiadomień. Nie musisz wykonywać żadnej ręcznej pracy na swoim telefonie - Storrito zrobi to za Ciebie!
Czy można również automatycznie publikować historie z Facebooka?
Tak, możesz zaplanować i automatycznie publikować historie na Facebooku. Storrito automatycznie opublikuje historię na Twojej stronie na Facebooku. Jeśli masz kilka stron, możesz wybrać tę, na której chcesz opublikować historię.

Chcesz zacząć automatycznie publikować swoje historie na Instagramie z komputera?Już dziś rozpocznij bezpłatny okres próbny.