Automātiskā publicēšana Instagram stāstos

Vai varat automātiski publicēt Instagram stāstus? - Jā, varat, risinājums, kuru meklējat, saucas: Storrito.com

Storrito - Instagram stāstu redaktors datoram

Storrito ļauj veidot Instagram stāstus no darbvirsmas datora. Varat arī iepriekš ieplānot savus stāstus, un programmatūra automātiski publicēs jūsu stāstu vietnē Instagram. Īsāk sakot, tā ļauj jums:

 1. Rediģēt un veidot savus stāstus tiešsaistē. Jūs varat tam pievienot visu veidu Instagram uzlīmes. Tas ir unikāli tirgū, lielākā daļa citu plānošanas lietojumprogrammu ļauj tikai publicēt attēlu.
 2. Plānojiet un automātiski publicējiet savus IG stāstus - bez jebkādiem paziņojumiem, lai jūs varētu izbaudīt laiku, kas pavadīts bez sociālajiem medijiem.
 3. Automātiski sagriež garākus videoklipus 15 sekunžu daļās un automātiski publicē tos savā Instagram kontā.

Kā automātiski publicēt Instagram stāstus ar Storrito.com

Izpildiet šo pamācību, lai uzzinātu, kā ieplānot un automātiski publicēt savus Instagram Stories no tīmekļa pārlūkprogrammas:
  1

  Reģistrējieties

  Storrito ir tīmekļa lietojumprogramma, tāpēc nav nepieciešams neko lejupielādēt. Tā darbojas pārlūkprogrammās Chrome, Firefox u. c. Jūs varat vienkārši reģistrēties vietnē Storrito.com.

  Step 1
  2

  Augšupielādējiet attēlus vai videoklipus savam stāstam no datora

  Sāciet augšupielādēt fotoattēlus un videoklipus. Darbvirsmas galerijā varat vilkt un nomest savus darbus no darbvirsmas.

     Pēc tam noklikšķiniet uz fotoattēla un pēc tam uz "rediģēt", lai atvērtu stāstu redaktoru. 

  Step 3
  3

  Pievienojiet uzlīmes savam stāstam

  Stāstu redaktorā varat pievienot Instagram stāstam fotogrāfijas frāzes, saites uzlīmes, vietas un atskaites uzlīmi. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Saglabāt.

  Step 4
  4

  Tagad automātiski publicējiet savu Instagram stāstu

  Pēc stāsta izveides pēdējais solis ir ieplānot savu stāstu, lai Storrito.com to automātiski publicētu jūsu Instagram kontā. Lai ieplānotu un automātiski publicētu savu stāstu:

  1. Izvēlieties Instagram kontu, kurā vēlaties publicēt stāstu.
  2. Ja vēlaties to automātiski publicēt arī savā Facebook lapā, noklikšķiniet uz zemāk esošās radio pogas, un Storrito automātiski ievietos jūsu stāstu Facebook.
  3. Visbeidzot izvēlieties datumu un laiku, kad vēlaties, lai Storrito automātiski publicē jūsu stāstu.

Frequently asked questions

Kur es varu skatīt savus ieplānotos stāstus?
Tiklīdz sistēma atveidos jūsu multivides līdzekli, labajā slejā varēsiet redzēt sava stāsta statusu; redzēsiet pulksteni, kad tas ir ieplānots, vai zaļu atzīmi, kad tas ir veiksmīgi publicēts.
Vai man joprojām ir jāveic daži manuāli darbi?
Tā ir patīkamā Storrito daļa. Jums netiks nosūtīti nekādi paziņojumi. Jums nav jāveic nekādi manuāli darbi savā tālrunī - Storrito to izdarīs jūsu vietā!
Vai varat arī automātiski publicēt Facebook stāstus?
Jā, varat plānot un automātiski publicēt Facebook stāstus. Storrito automātiski publicēs stāstu jūsu Facebook lapā. Ja jums ir vairākas lapas, varat izvēlēties, kurā no tām vēlaties to publicēt.

Vai esat gatavs sākt automātiski publicēt savus Instagram stāstus no datora?Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju šodien.