Vai varat plānot Instagram stāstus? Jā, ar Storrito.com! (Lūk, kā)

Kā sociālo mediju pārvaldnieks jūs zināt, cik svarīgi ir uzturēt konsekventu klātbūtni vietnē Instagram. Stāsti ir galvenais šī mērķa stūrakmens! Bet kas notiek, ja jums nav laika, lai regulāri publicētu ziņas? Vai ir iespējams plānot savus stāstus iepriekš? Atbilde ir JĀ, un risinājums ir Storrito.com.

Kas ir Storrito.com?

Storrito ir Instagram plānotājs, kas ļauj iepriekš plānot Instagram stāstus un rullīšus. Izmantojot Storrito, varat izveidot un rediģēt savus stāstus datorā vai mac datorā un vēlāk tos publicēt. Tas ir ļoti noderīgi cilvēkiem, kuri nevēlas visu dienu būt pielīmēti pie savām ierīcēm. Kāpēc Storrito:

 1. 100% automātiska publicēšana: Izmantojot Storrito, nebūs nepieciešams manuāls darbs, lai sāktu publicēšanas procesu; jums netiks nosūtīti nekādi paziņojumi.
 2. Tiek atbalstīta lielākā daļa Instagram uzlīmju: Storrito.com ir vienīgais rīks, kas ļauj ievietot stāstus ar saitei atbilstošu uzlīmi, pieminēšanas uzlīmi, atrašanās vietas uzlīmi un daudziem citiem! (#instaready)
 3. Viegla augšupielāde: Jūs varat augšupielādēt attēlus un videoklipus tieši no sava datora, lai izveidotu stāstus redaktorā.

Kā lietot Storrito:

Lai uzzinātu, kā darbojas Instagram sižetu plānošana, izpildiet šo soli pa solim aprakstīto pamācību:
  1

  Reģistrējieties

  Sāciet, izveidojot kontu vietnē Storrito.com.

  Step 1
  2

  Savienojiet savu Instagram kontu

  Kad esat pabeidzis reģistrēšanās procesu, varat pievienot savu Instagram kontu. Noklikšķiniet uz "Saglabāt šo savienojumu", un viss ir pabeigts! 💪

  Step 2
  3

  Satura izveide - augšupielādējiet attēlus un videoklipus

  Tagad, kad konts ir savienots, ir pienācis laiks sākt augšupielādēt fotoattēlus un videoklipus. Jūs varat vienkārši velciet un nometiet failus galerijā no darbvirsmas. Varat sākt publicēt vai plānot savu stāstu, vai arī sākt rediģēt savu stāstu, izmantojot Storrito redaktoru.

  Step 3
  4

  Izmantojiet stāstu redaktoru, lai pievienotu stāstam uzlīmes

  Redaktors ļauj pievienot tekstu, uzlīmes un pat gifus. Tādējādi jums būs viegli izveidot aizraujošus Instagram stāstus. Kā uzlīmes varat pievienot fotogrāfijas zīmes, saites uzlīmes, vietas, polles un atpakaļskaitīšanas taimeri. Kad esat pabeidzis veidošanu, noklikšķiniet uz Saglabāt un turpiniet uz publicēšanas/plānošanas skatu.

  Step 4
  5

  Plānojiet savu stāstu 3 vienkāršos soļos:

  Pēc tam, kad esat izveidojis stāstu, varat ieplānot tā publicēšanu noteiktā laikā un datumā. Tāpēc noklikšķiniet uz stāsta galerijā un šoreiz izvēlieties Post / Schedule, un atvērsies plānošanas skats. Lai ieplānotu savu stāstu:

  1. Izvēlieties savu Instagram kontu (varat izvēlēties vairākus kontus).
  2. Varat izvēlēties, vai jūsu stāsts tiks ievietots Facebook (nav obligāti).
  3. Izvēlieties datumu un laiku un nospiediet grafiku

  Lūk, tas ir tas, kas jums ir - Storrito ir ideāls rīks ikvienam sociālo mediju pārvaldniekam, kurš vēlas pacelt savu Instagram spēli jaunā līmenī.

Frequently asked questions

Vai Storrito piedāvā patiesu automātisko publicēšanu?
Jā, Storrito piedāvā patiesu automātisko publicēšanu, tādējādi novēršot nepieciešamību veikt manuālu darbu publicēšanas laikā. Atšķirībā no citiem rīkiem tas darbojas 100% automātiski, tāpēc varat izbaudīt nedēļas nogali un brīvo laiku!
Kur es varu skatīt savus ieplānotos stāstus?
Kad sistēma atveidos jūsu multivides saturu, labajā slejā varēsiet redzēt sava stāsta statusu, redzēsiet pulksteni, kad tas ir ieplānots, vai zaļu atzīmi, kas norāda, ka stāsts ir veiksmīgi publicēts jūsu Instagram kontā.
Vai, izmantojot Storrito, es varu publicēt garākus videoklipus?
Jā, Storrito automātiski sagriež garākus videoklipus 15 sekunžu gabaliņos un publicē tos kā tādus.
Vai es varu pārvaldīt vairākus Instagram kontus, izmantojot Storrito?
Jā, vienā Storrito kontā varat pārvaldīt tik daudz Instagram kontu, cik vēlaties.

Vai esat gatavs sākt plānot savus Instagram stāstus?Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju šodien.