Môžete naplánovať príbehy na Instagrame? Áno, so Storrito.com! (Tu je návod ako)

Ako správca sociálnych médií viete, aké dôležité je udržiavať konzistentnú prítomnosť na Instagrame. Príbehy sú hlavným základom tohto úsilia! Čo sa však stane, keď nemáte čas na pravidelné zverejňovanie? Je možné naplánovať si príbehy vopred? Odpoveď znie ÁNO a riešením je Storrito.com.

Čo je Storrito.com?

Storrito je plánovač Instagramu, ktorý vám umožňuje vopred naplánovať vaše príbehy a videá na Instagrame. Pomocou aplikácie Storrito môžete vytvárať a upravovať svoje príbehy v počítači alebo počítači Mac a neskôr ich zverejniť. To je veľmi užitočné pre ľudí, ktorí nechcú byť celý deň prilepení k svojim zariadeniam. Prečo práve Storrito:

 1. 100 % automatické publikovanie: Používanie aplikácie Storrito odstráni potrebu manuálnej práce na spustenie procesu zverejňovania; nebudú vám zasielané žiadne oznámenia.
 2. Podporovaná je väčšina nálepiek Instagram: Storrito.com je jediný nástroj na scheudle stories s nálepkou odkazu, nálepkou zmienky, nálepkou miesta a mnohými ďalšími! (#instaready)
 3. Jednoduché nahrávanie: Môžete nahrávať obrázky a videá priamo zo stolového počítača a vytvárať príbehy v editore.

Ako používať Storrito:

Postupujte podľa tohto návodu krok za krokom a naučte sa, ako funguje plánovanie príbehov Instagramu:
  1

  Zaregistrujte sa

  Začnite vytvorením účtu na stránke Storrito.com.

  Step 1
  2

  Pripojte svoje konto Instagram

  Po dokončení procesu registrácie môžete pripojiť svoje konto Instagram. Kliknite na "Uložiť toto pripojenie" a je to hotové! 💪

  Step 2
  3

  Vytváranie obsahu - Nahrávanie obrázkov a videí

  Po pripojení konta je čas začať nahrávať fotografie a videá. Súbory môžete jednoducho pretiahnuť do galérie z pracovnej plochy. Môžete začať zverejňovať alebo plánovať svoj príbeh alebo začať upravovať svoj príbeh pomocou editora aplikácie Storrito.

  Step 3
  4

  Pomocou editora príbehu môžete do príbehu pridať nálepky

  Editor umožňuje pridávať text, nálepky a dokonca aj gify. Takto budete môcť ľahko vytvárať pútavé príbehy Instagram. Ako nálepky môžete pridať hashtagy, nálepky s odkazmi, miesta, poly a časovač odpočítavania. Po dokončení tvorby kliknite na tlačidlo Uložiť a pokračujte do zobrazenia zverejňovania/plánovania.

  Step 4
  5

  Naplánujte si svoj príbeh v 3 jednoduchých krokoch:

  Po vytvorení príbehu môžete naplánovať jeho zverejnenie v určitom čase a dátume. Preto kliknite na príbeh v galérii a tentoraz vyberte položku Publikovať / Naplánovať a otvorí sa zobrazenie plánovania. Ak chcete naplánovať svoj príbeh:

  1. Vyberte svoje konto Instagram (môžete vybrať viacero kont).
  2. Môžete zvoliť krížové zverejnenie príbehu na Facebooku (voliteľné).
  3. Vyberte dátum a čas a stlačte tlačidlo naplánovať

  A je to - Storrito je dokonalý nástroj pre každého správcu sociálnych médií, ktorý chce posunúť svoju hru na Instagrame na vyššiu úroveň.

Frequently asked questions

Ponúka Storrito skutočné automatické odosielanie?
Áno, Storrito ponúka skutočné automatické odosielanie, ktoré eliminuje potrebu akejkoľvek manuálnej práce v čase odosielania. Na rozdiel od iných nástrojov funguje 100% automaticky, takže si môžete užívať víkend a voľno!
Kde si môžem pozrieť svoje naplánované príbehy?
Keď systém vykreslí vaše médiá, v pravom stĺpci uvidíte stav príbehu, zobrazia sa hodiny, keď je naplánovaný, alebo zelená kontrolka, ktorá znamená, že príbeh bol úspešne odoslaný na vaše konto Instagram.
Môžem pomocou aplikácie Storrito zverejňovať dlhšie videá?
Áno, Storrito automaticky kráti dlhšie videá na časti po 15 sekundách a ako také ich publikuje.
Môžem pomocou aplikácie Storrito spravovať viacero účtov Instagram?
Áno, v rámci jedného účtu Storrito môžete spravovať ľubovoľný počet účtov Instagram.

Ste pripravení začať plánovať svoje príbehy na Instagrame?Začnite bezplatnú skúšobnú verziu ešte dnes.