Plānojums Instagram Stories

Jūs droši vien sev jautājat: vai varat plānot Instagram Stories? - Jā, varat! Risinājums, ko meklējat, saucas: Storrito.com

Instagram stāstu plānotājs:

Storrito ir Instagram un Facebook stāstu plānošanas rīks. Tāpēc jums nav jāuztraucas par stāstu publicēšanu aizņemtās darba nedēļas laikā vai brīvdienās. Tas ļauj jums:

 1. Plānot un automātiski publicēt savus IG stāstus (bez jebkādiem ierobežojumiem).
 2. Augšupielādēt fotoattēlus un videoklipus tieši no sava datora.

Kā plānot Instagram stāstus ar Storrito

Lai uzzinātu, kā darbojas Instagram stāstu plānošana, izpildiet šo soli pa solim:
  1

  Reģistrējieties vietnē Storrito

  Storrito ir tīmekļa lietojumprogramma, tāpēc nav nepieciešams neko lejupielādēt. Varat vienkārši reģistrēties vietnē Storrito.com, izmantojot savu Google kontu vai e-pasta adresi un paroli.

  Step 1
  2

  Savienojiet savu Instagram kontu

  Kad būsiet pabeidzis reģistrēšanās procesu, tiks parādīta poga "Savienot Instagram kontu". Vispirms jums ir jāapstiprina sava atrašanās vieta. Pēc tam ievadiet savu Instagram lietotājvārdu un paroli. Nav jāuztraucas, savienojums ir drošs. Noklikšķiniet uz "Saglabāt šo savienojumu", un viss ir pabeigts! 💪

  Step 2
  3

  Instagram stāsta augšupielāde no datora

  Tagad, kad konts ir savienots, ir pienācis laiks sākt augšupielādēt fotoattēlus un videoklipus. Jūs varat vienkārši velciet un nometiet failus galerijā no darbvirsmas. Kad faili ir augšupielādēti, noklikšķiniet uz fotoattēla, kuru vēlaties publicēt, un uznirstošajā logā varat vai nu tieši "publicēt vai ieplānot" attēlu savā Instagram stāstā, vai arī varat noklikšķināt uz "rediģēt", lai atvērtu stāsta redaktoru.

  Step 3
  4

  Izmantojiet stāstu redaktoru, lai pievienotu stāstam uzlīmes

  Īss ieskats redaktorā liecina, ka jums ir milzīga radošā brīvība rediģēt multivides. Savam stāstam varat pievienot fotogrāfijas zīmes, līniju uzlīmes, vietas, aptaujas un atskaites taimeri. Kad esat pabeidzis un izveidojis perfektu attēlu vai videoklipu, noklikšķiniet uz "Saglabāt " augšējā labajā stūrī, lai saglabātu stāsta veidni un pārietu uz nākamo soli.

  Step 4
  5

  Plānojiet savus Instagram stāstus

  Pēdējais solis ir ieplānot savu stāstu. Tāpēc noklikšķiniet uz tā paša stāsta galerijā un šoreiz izvēlieties "Publicēt/plānot", un tiks atvērts šis plānošanas skats. Lai ieplānotu savu stāstu:

  1. Izvēlieties Instagram kontu, kurā vēlaties publicēt stāstu.
  2. Ja vēlaties to ieplānot arī kā Facebook stāstu, noklikšķiniet uz zemāk esošās radio pogas, un Storrito automātiski ievietos jūsu stāstu Facebook.
  3. Ja jums ir vairāk nekā 10 000 sekotāju, varat pievienot arī pārsūtīšanas saiti.
  4. Visbeidzot izvēlieties datumu un laiku, kad ieplānot savu stāstu.

Frequently asked questions

Kur es varu skatīt savus ieplānotos stāstus?
Kad sistēma atveidos jūsu multivides saturu, labajā slejā varēsiet redzēt sava stāsta statusu, redzēsiet pulksteni, kad tas ir ieplānots, vai arī zaļa ķeksītis norāda, kad tas ir veiksmīgi publicēts jūsu Instagram kontā.
Vai varat arī plānot Facebook stāstus?
Kā minēts iepriekš, varat arī plānot Facebook stāstus. Storrito automātiski publicēs jūsu stāstu Facebook lapā, kas ir savienota ar jūsu Instagram kontu. Ja jums ir pievienotas vairākas Facebook lapas, šajā skatā redzēsiet visas lapas un varēsiet izvēlēties, kurā no tām tas jāpublicē.
Lielumtirgus grafiks Instagram Stories?
Lai ietaupītu vēl vairāk laika, varat arī plānot savus sižetus.

Vai esat gatavs sākt plānot savus Instagram stāstus?Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju šodien.