Plánování příběhů Instagram

Pravděpodobně si kladete otázku: Můžete si naplánovat Instagram Stories? - Ano, můžete! Řešení, které hledáte, se nazývá: Storrito.com

Plánovač příběhů Instagram:

Storrito je nástroj pro plánování příběhů na Instagramu a Facebooku. Nemusíte se tedy obávat, že byste příběhy zveřejňovali během nabitého pracovního týdne nebo o víkendech. Umožňuje vám:

 1. Naplánovat a automaticky zveřejňovat své příběhy na IG (bez jakýchkoli noficitů).
 2. Nahrávat fotografie a videa přímo ze stolního počítače.

Jak naplánovat Instagram Stories pomocí aplikace Storrito

Postupujte krok za krokem podle tohoto návodu a naučte se, jak plánování příběhů na Instagramu funguje:
  1

  Zaregistrujte se na Storrito

  Storrito je webová aplikace, takže není třeba nic stahovat. Stačí se zaregistrovat na webu Storrito.com pomocí účtu Google nebo e-mailové adresy a hesla.

  Step 1
  2

  Připojení účtu Instagram

  Po dokončení procesu registrace se zobrazí tlačítko "Připojit účet Instagram". Nejprve musíte potvrdit svou polohu. Poté zadejte své uživatelské jméno a heslo Instagram. Nemusíte se obávat, připojení je bezpečné. Klikněte na "Uložit toto připojení" a je hotovo! 💪

  Step 2
  3

  Nahrání příběhu na Instagram z počítače

  Když už máte účet připojený, je čas začít nahrávat fotografie a videa. Soubory můžete do galerie jednoduše přetáhnout z plochy. Po nahrání souborů klikněte na fotografii, kterou chcete zveřejnit, a v okně můžete obrázek buď přímo "odeslat nebo naplánovat" do svého příběhu Instagram Story, nebo můžete kliknutím na "upravit" otevřít editor příběhu.

  Step 3
  4

  Pomocí editoru příběhu můžete do příběhu přidávat samolepky

  Rychlá prohlídka editoru ukazuje, že máte obrovskou tvůrčí svobodu při úpravách médií. Do příběhu můžete přidat hashtagy, odkazové nálepky, umístění, poly a časovač odpočítávání. Po dokončení a vytvoření dokonalého obrázku nebo videa kliknutím na tlačítko "Uložit " v pravém horním rohu uložte šablonu příběhu a přejděte k dalšímu kroku.

  Step 4
  5

  Plánování příběhů na Instagramu

  Posledním krokem je naplánování příběhu. Klikněte proto na stejný příběh v galerii a tentokrát vyberte možnost "Odeslat/plánovat" a otevře se toto zobrazení plánování. Naplánování příběhu: Vložte příběh do kalendáře:

  1. Vyberte účet Instagram, na který chcete příběh publikovat.
  2. Pokud jej chcete naplánovat také jako příběh na Facebook, klikněte na přepínač níže a Storrito automaticky zveřejní váš příběh na Facebooku.
  3. Pokud máte více než 10 000 sledujících, můžete také přidat odkaz na swipe-up.
  4. Nakonec vyberte datum a čas, kdy chcete svůj příběh naplánovat.

Frequently asked questions

Kde uvidím své naplánované příběhy?
Jakmile systém vykreslí vaše médium, v pravém sloupci uvidíte stav příběhu, zobrazí se hodiny, když je naplánován, nebo zelené zaškrtnutí, které označuje, že byl úspěšně zveřejněn na vašem účtu Instagram.
Můžete také naplánovat příběhy na Facebooku?
Jak bylo uvedeno výše, můžete také naplánovat příběhy na Facebooku. Storrito automaticky zveřejní váš příběh na stránce Facebooku, která je propojena s vaším účtem na Instagramu. Pokud máte připojeno více stránek na Facebooku, uvidíte v tomto zobrazení všechny stránky a můžete si vybrat tu, na kterou má být zveřejněn.
Hromadné plánování Instagram Stories?
Abyste ušetřili ještě více času, můžete také hromadně plánovat příběhy.

Jste připraveni začít plánovat své příběhy na Instagramu?Začněte s bezplatnou zkušební verzí ještě dnes.