Plánování Příběhů na Instagramu pomocí nálepky Odkaz

Mohlo by vás zajímat: můžete naplánovat Instagram Stories s nálepkou odkazu? Ano, můžete! Software, který potřebujete, se jmenuje: Storrito.com.

Storrito.com - Plánovač příběhů Instagramu:

Storrito je nástroj pro plánování příběhů na Instagramu a Facebooku. Nemusíte se tedy obávat, že byste příběhy zveřejňovali během nabitého pracovního týdne nebo o víkendech. Umožňuje vám:

 1. Naplánovat a automaticky zveřejňovat své příběhy na IG (bez jakýchkoli oznámení).
 2. Nahrávat fotografie a videa přímo ze stolního počítače.
 3. Je to jediný plánovač na trhu, který vám umožňuje naplánovat příběh s nálepkou odkazu

Jak naplánovat příběhy na Instagramu pomocí nálepky Odkaz

Podle tohoto návodu krok za krokem se dozvíte, jak do příběhu na Instagramu přidat nálepku s odkazem a naplánovat ji na budoucí čas:
  1

  Zaregistrujte se na Storrito

  Storrito je webová aplikace, takže není třeba nic stahovat. Stačí se zaregistrovat na webu Storrito.com pomocí účtu Google nebo e-mailové adresy a hesla.

  Step 1
  2

  Připojení účtu Instagram

  Po dokončení procesu registrace se zobrazí tlačítko "Připojit účet Instagram". Nejprve potvrďte svou polohu. Poté zadejte své uživatelské jméno a heslo Instagram. Nemusíte se obávat, připojení je bezpečné. Klikněte na "Uložit toto připojení" a je hotovo! 💪 (Poznámka: abyste mohli začít plánovat příběhy, musíte nejprve přejít na placený tarif).

  Step 2
  3

  Začněte nahrávat mediální soubory z počítače

  Po připojení účtu Instagram je čas nahrát fotografie nebo videa. Jednoduše přetáhněte soubory do galerie z plochy. Poté klikněte na mediální soubor, který chcete použít pro svůj příběh. Ve vyskakovacím okně můžete obrázek buď přímo "odeslat nebo naplánovat" do příběhu Instagram, nebo kliknutím na "upravit" otevřít editor příběhu Storrito a začít přidávat nálepky, například nálepku odkazu.

  Step 3
  4

  Pomocí Editoru příběhů můžete do příběhu přidat samolepku Odkaz

  Letmý pohled do editoru odhalí obrovský tvůrčí potenciál. Do příběhu můžete přidat nálepku odkazu, hashtagy, místa, poly a časovač odpočítávání. Stačí vzít nálepku odkazu, umístit ji na příběh, zadat adresu URL, na kterou chcete odkazovat, a dát jí zobrazovací název. Poté klikněte na tlačítko "Uložit " v pravém horním rohu, čímž příběh uložíte a přejdete k dalšímu kroku.

  Step 4
  5

  Plánování příběhů na Instagramu pomocí nálepky odkazu

  Posledním krokem je naplánování příběhu. To provedete tak, že kliknete na stejný příběh v galerii a tentokrát výběrem možnosti "Odeslat/plánovat" otevřete zobrazení plánování. Naplánování příběhu: Vložte příběh do kalendáře:

  1. Vyberte účet Instagram, na který chcete příběh publikovat.
  2. Pokud jej chcete naplánovat i na Facebook, klikněte na přepínač níže a Storrito automaticky zveřejní váš příběh na Facebooku.
  3. Nakonec vyberte čas a datum automatického zveřejnění příběhu.

Frequently asked questions

Kde uvidím své naplánované příběhy?
Jakmile systém zpracuje vaše média, v pravém sloupci uvidíte stav příběhu. Uvidíte hodiny, když je naplánován, nebo zelené zaškrtnutí, když byl úspěšně zveřejněn na vašem účtu Instagram.
Můžete také naplánovat příběhy s nálepkou odkazu?
Ano, jak je uvedeno výše. Storrito je jediný plánovač příběhů na trhu, který umožňuje naplánovat příběhy na Instagramu s nálepkou odkazu.
Hromadné plánování Instagram Stories?
Chcete-li ušetřit ještě více času, můžete pomocí aplikace Storrito také hromadně plánovat příběhy.

Jste připraveni začít plánovat své příběhy na Instagramu?Začněte zkušební verzi zdarma ještě dnes.