"Instagram" istorijų planavimas naudojant nuorodos lipduką

Gali kilti klausimas: ar galite planuoti "Instagram" istorijas su nuorodos lipduku? Taip, galite! Jums reikalinga programinė įranga vadinasi: [Storrito.com] (https://storrito.com/)

Storrito.com - "Instagram" istorijos planuotojas:

"Storrito" yra "Instagram" ir "Facebook" istorijų planavimo įrankis. Taigi jums nereikės jaudintis dėl istorijų skelbimo įtemptą darbo savaitę ar savaitgaliais. Su šia priemone galite:

 1. Planuoti ir automatiškai skelbti IG istorijas (be jokių pranešimų)
 2. Įkelti nuotraukas ir vaizdo įrašus tiesiai iš savo stacionaraus kompiuterio
 3. Tai vienintelis rinkoje esantis planavimo įrankis, leidžiantis suplanuoti istoriją su nuorodos lipduku

Kaip planuoti "Instagram" istorijas su nuorodos lipduku

Vadovaudamiesi šia žingsnis po žingsnio instrukcija sužinokite, kaip į "Instagram" istoriją pridėti nuorodos lipduką ir suplanuoti jį būsimam laikui:
  1

  Užsiregistruokite "Storrito

  "Storrito" yra žiniatinklio programa, todėl nieko nereikia atsisiųsti. Tiesiog užsiregistruokite svetainėje Storrito.com naudodami "Google" paskyrą arba el. pašto adresą ir slaptažodį.

  Step 1
  2

  Prijunkite "Instagram" paskyrą

  Baigę registracijos procesą, pamatysite mygtuką "Prisijungti prie "Instagram" paskyros". Pirmiausia patvirtinkite savo buvimo vietą. Tada įveskite savo "Instagram" naudotojo vardą ir slaptažodį. Nesijaudinkite, prisijungimas yra saugus. Spustelėkite "Save this Connection" ir viskas baigta! 💪 (Pastaba: norėdami pradėti planuoti istorijas, pirmiausia turite pereiti prie mokamo plano).

  Step 2
  3

  Pradėkite įkelti medijos failus iš kompiuterio

  Kai "Instagram" paskyra prijungta, laikas įkelti nuotraukas arba vaizdo įrašus. Tiesiog vilkite failus į galeriją iš darbalaukio. Tada spustelėkite medijos failą, kurį norite naudoti savo istorijoje. Atsidariusiame iššokančiame lange galite tiesiogiai "paskelbti arba suplanuoti" nuotrauką savo "Instagram" istorijoje arba spustelėkite "redaguoti", kad atidarytumėte "Storrito" istorijos redaktorių ir pradėtumėte klijuoti lipdukus, pavyzdžiui, nuorodos lipduką.

  Step 3
  4

  Naudokite istorijos redaktorių, kad į savo istoriją pridėtumėte nuorodos lipduką

  Greitas žvilgsnis į redaktorių atskleidžia didžiulį kūrybinį potencialą. Į savo istoriją galite įtraukti sąryšio lipduką, hashtagus, vietas, apklausas ir atsilikimo laikmatį. Tiesiog paimkite nuorodos lipduką, uždėkite jį ant savo istorijos, įveskite URL adresą, į kurį norite pateikti nuorodą, ir suteikite jam rodomą pavadinimą. Tada viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite "Išsaugoti ", kad išsaugotumėte savo istoriją ir pereitumėte prie kito žingsnio.

  Step 4
  5

  Planuokite "Instagram" istorijas naudodami nuorodos lipduką

  Paskutinis žingsnis - suplanuoti savo istoriją. Norėdami tai padaryti, spustelėkite tą pačią istoriją galerijoje ir šį kartą pasirinkite "Post/Schedule", kad atsidarytų planavimo rodinys. Norėdami suplanuoti savo istoriją:

  1. Pasirinkite "Instagram" paskyrą, į kurią norite paskelbti istoriją.
  2. Jei norite ją suplanuoti ir "Facebook", spustelėkite žemiau esantį radijo mygtuką ir "Storrito" automatiškai paskelbs jūsų istoriją "Facebook".
  3. Galiausiai pasirinkite laiką ir datą, kada norite automatiškai paskelbti savo istoriją

Frequently asked questions

Kur galiu matyti savo suplanuotas istorijas?
Kai sistema apdoros jūsų mediją, dešiniajame stulpelyje galėsite matyti savo istorijos būseną. Matysite laikrodį, kai ji bus suplanuota, arba žalią varnelę, kai ji bus sėkmingai paskelbta jūsų "Instagram" paskyroje.
Ar taip pat galite planuoti istorijas su nuorodos lipduku?
Taip, kaip parodyta pirmiau. "Storrito" yra vienintelis rinkoje esantis istorijų planavimo įrankis, leidžiantis planuoti "Instagram" istorijas su nuorodos lipduku.
Masinis "Instagram" istorijų planavimas?
Kad sutaupytumėte dar daugiau laiko, naudodami "Storrito" taip pat galite planuoti grupinius istorijų planus.

Ar esate pasirengę pradėti planuoti "Instagram" istorijas?Pradėkite nemokamą bandomąją versiją šiandien.