"Instagram" istorijos kūrėjas internete

Ar jums atsibodo naudotis telefonu kuriant "Instagram" istorijas? Išbandykite mūsų naują internetinę istorijų kūrimo programą. Kurkite istorijas su lipdukais, GIF'ais ir emotikonais darbalaukio kompiuteryje ir automatiškai išsiųskite jas į "Instagram".

Storrito.com - leidžia kurti ir redaguoti "Instagram" istorijas internete

"Storrito" yra internetinis "Instagram" istorijų redaktorius. Jis atkartoja išmaniuoju telefonu gaunamą patirtį ir leidžia naudotojams įtraukti "Instagram" būdingus elementus, pavyzdžiui, nuorodų lipdukus, hashtagus, užuominas ir populiarius GIF'us. Kitaip nei į dizainą orientuoti įrankiai, tokie kaip "Canva" ar "Adobe Express", "Storrito" daugiausia dėmesio skiria originalioms "Instagram" programėlei būdingoms funkcijoms suteikti naudotojams.

Pagrindiniai Storrito.com privalumai:

 1. Istorijų redaktorius leidžia patogiai kurti ir redaguoti IG istorijas staliniame kompiuteryje.
 2. Prie savo istorijos galite pridėti įvairiausių "Instagram" lipdukų: pavyzdžiui, žymenų, paveikslėlių, atvirukų lipdukų, vietovių, viktorinų ir t. t.
 3. Galite įkelti ilgesnius nei 15 sekundžių vaizdo įrašus, o "Storrito" juos automatiškai suskirstys į dalis.
 4. Istoriją galite atsisiųsti arba suplanuoti iš anksto, kad galėtumėte mėgautis savaitgaliu
 5. Storrito užtikrina 100 % automatinį skelbimą, jokie pranešimai jūsų netrukdys - niekada!

Kaip kurti "Instagram" istorijas su "Storrito

Vadovaudamiesi šia žingsnis po žingsnio instrukcija sužinokite, kaip veikia internetinė "Instagram" istorijų kūrimo programa:
  1

  Užsiregistruokite Storrito.com

  "Storrito" yra žiniatinklio programa, todėl nieko nereikia atsisiųsti. Ji veikia "Chrome", "Firefox" ir "Internet Explorer" naršyklėse. Galite tiesiog užsiregistruoti adresu Storrito.com, naudodami "Google" paskyrą arba el. pašto adresą ir slaptažodį. Ir pradėkite naudoti redaktorių internetu savo naršyklėje.

  Step 1
  2

  Įkelkite medijos failus į galeriją

  Į galeriją galite įkelti vaizdus arba vaizdo įrašus. Programinė įranga leidžia tvarkyti failus aplanko struktūroje, todėl galite tvarkyti skirtingų klientų paskyrų istorijos turinį. Įkėlę failą, galite jį atidaryti ir tęsti kitą žingsnį - redaguoti istoriją.

  Step 2
  3

  Kurkite ir redaguokite istorijas internetu iš savo stacionaraus kompiuterio

  Greitas istorijų redaktoriaus peržvelgimas rodo, kad turite didžiulę kūrybinę laisvę redaguoti savo mediją. Į savo istoriją galite įtraukti tekstus, gifus, emotikonus, paveikslėlius, figūras ir lipdukus, tokius kaip žymos, nuorodos, vietos, paveiksliukai ir atskaitymo laikmatis. Pagrindinis privalumas, palyginti su kitais "Instagram Story Makers", pavyzdžiui, "Canva" ir "Adobe", yra tas, kad šiuos vietinius elementus galite pridėti prie savo istorijos ir pamatyti, kaip istorija atrodys ją paskelbus. Be to, "Storrito.com" suteikia galimybę tiesiogiai paskelbti istoriją savo paskyroje (aukščiausios kokybės funkcija) ir net ją suplanuoti. Tačiau taip pat galite tiesiog atsisiųsti istoriją ir paskelbti ją "Instagram" rankiniu būdu.

  4

  Planuokite ir automatiškai skelbkite sukurtą istoriją

  "Storrito" turi unikalią funkciją, leidžiančią tiesiogiai skelbti istoriją "Instagram" iš darbalaukio kompiuterio. Ji taip pat suteikia scheudlingo galimybę ir 100 % automatinio skelbimo galimybę. Geriausia, jei eisite į priekį ir išbandysite ją adresu [Storrito.com] (https://storrito.com/?mtm_campaign=fromLP)

  Step 4

Frequently asked questions

Ar "Instagram" istorijų kūrėjas yra nemokamas?
Tai priklauso nuo to, ar galite nemokamai užsiregistruoti "Storrito", sukurti istoriją redaktoriaus viduje ir ją atsisiųsti. Tačiau jei norite ją skelbti arba planuoti tiesiogiai "Instagram" paskyroje, turite ją atnaujinti.
Ar taip pat galite planuoti "Facebook" istorijas?
Taip, savo istorijas galite skelbti ir "Facebook". "Storrito" automatiškai paskelbs jūsų istoriją "Facebook" puslapyje, prijungtame prie jūsų "Instagram" paskyros. Jei esate prijungę kelis "Facebook" puslapius, pamatysite visų puslapių sąrašą, iš kurio galėsite pasirinkti.
Kur galiu matyti savo istorijas?
Kai sistema atvaizduos jūsų mediją, galėsite ją atsisiųsti arba, jei numatyta, dešinėje skiltyje matysite savo istorijos būseną. Suplanuotų istorijų atveju matysite laikrodį arba žalia žymė rodys, kada "Storrito" sėkmingai ją paskelbė jūsų "Instagram" paskyroje.

Išbandykite #1 "Instagram" istorijos kūrėją internetePradėkite šiandien.