Instagram Story Maker Online

Kas oled väsinud oma telefoni kasutamisest Instagrami lugude tegemiseks? Proovi meie uut veebipõhist Story Makerit. Loo oma lauaarvutis lugusid kleepsude, GIFide ja emotikoonidega ning lase need automaatselt Instagrami postitada.

Storrito.com - võimaldab luua ja redigeerida oma Instagrami lugusid internetis

Storrito on Instagrami lugude online-toimetaja. See kordab nutitelefonis saadavat kogemust, võimaldades kasutajatel lisada Instagramile omaseid elemente, nagu link-kleebised, hashtagid, mainimised ja üha populaarsemad GIF-id. Erinevalt kujunduskesksetest tööriistadest nagu Canva või Adobe Express keskendub Storrito sellele, et pakkuda kasutajatele originaalsele Instagrami rakendusele iseloomulikke funktsioone.

Storrito.com peamised eelised on järgmised:

 1. Story Editor võimaldab teil luua ja redigeerida oma IG lugusid mugavalt oma lauaarvutis
 2. Saate oma loole lisada igasuguseid Instagrami kleebiseid: nagu Hashtagid, Küsitlused, Link-kleebised, Kohad, Viktoriinid jne.
 3. Saate üles laadida videoid, mis on pikemad kui 15 sekundit, ja Storrito lõikab need automaatselt tükkideks
 4. Saate oma loo alla laadida või seda ette planeerida, et saaksite nautida oma nädalavahetust
 5. Storrito pakub 100% automaatset postitust, ükski teade ei häiri teid - mitte kunagi!

Kuidas luua Instagrami lugusid Storrito abil

Jälgi seda samm-sammult õpetust, et õppida, kuidas Instagrami veebipõhine Story Maker töötab:
  1

  Registreeru Storrito.com'ile

  Storrito on veebipõhine rakendus, seega ei ole vaja midagi alla laadida. See töötab Chrome'is, Firefoxis ja Internet Exploreris. Saate lihtsalt registreeruda aadressil Storrito.com oma Google'i konto või e-posti aadressi ja parooliga. Ja hakata redaktorit veebis oma brauseris kasutama.

  Step 1
  2

  Laadige oma meediafailid galeriisse

  Saate galeriisse pilte või videoid üles laadida. Tarkvara võimaldab teil hallata oma faile kaustastruktuuris, nii et saate korrastada erinevate kliendikontode loo sisu. Pärast üleslaadimist saate faili avada ja jätkata järgmise sammuga, loo redigeerimisega.

  Step 2
  3

  Looge ja redigeerige oma lugusid veebis oma lauaarvutist

  Kiire ülevaade loo redaktorist näitab, et teil on tohutu loominguline vabadus oma meediat toimetada. Saate oma loole lisada tekste, gif'e, emotikone, pilte, kujundeid ja kleebiseid, nagu hashtagid, link-kleebised, kohad, kutsungid ja tagasiarvestuse taimer. Peamine eelis võrreldes teiste Instagram Story Makers'iga, näiteks Canva ja Adobe'iga, on see, et saate lisada need originaalsed elemendid oma loole ja näha, kuidas lugu pärast postitamist välja näeb. Lisaks võimaldab Storrito.com teil loo otse oma kontole postitada (lisafunktsioon) ja isegi selle ajakava koostada. Siiski võite ka lihtsalt loo alla laadida ja selle käsitsi Instagrami postitada.

  4

  Ajastage ja postitage oma loodud lugu automaatselt

  Storrito on varustatud ainulaadse funktsiooniga, mille abil saate oma loo otse Instagrami postitada oma lauaarvutist. See pakub ka scheudlingi võimalust ja 100% automaatset postitamisvõimalust. Kõige parem, sa lähed edasi ja proovid seda välja Storrito.com

  Step 4

Frequently asked questions

Kas Instagram Story tegija on tasuta?
See sõltub sellest, et saate Storrito'sse tasuta sisse logida ja luua oma loo redaktori sees ning selle alla laadida. Kui aga soovite seda otse oma Instagrami kontole postitada või planeerida, siis peate uuendama.
Kas saate ka Facebooki lugusid planeerida?
Jah, saate oma lugusid ka Facebookis ristpostitada. Storrito postitab teie loo automaatselt teie Instagrami kontoga ühendatud Facebooki lehele. Kui teil on ühendatud mitu Facebooki lehekülge, näete kõigi lehtede nimekirja, mille hulgast saate valida.
Kus ma näen oma lugusid?
Kui süsteem on teie meediat renderdanud, saate selle alla laadida või kui see on planeeritud, näete oma loo staatust paremas veerus. Planeeritud lugude puhul näete kella või roheline märk näitab, kui Storrito on selle edukalt teie Instagrami kontole postitanud.

Proovi #1 Instagram Story Maker OnlineAlusta juba täna.