Automatinis "Instagram" istorijų skelbimas

Ar galite automatiškai skelbti "Instagram" istorijas? - Taip, galite, sprendimas, kurio ieškote, vadinasi: [Storrito.com] (https://storrito.com/)

Storrito - "Instagram" istorijos redaktorius kompiuteriui

"Storrito" leidžia kurti "Instagram" istorijas iš darbalaukio kompiuterio. Taip pat galite iš anksto suplanuoti savo istorijas, o programinė įranga automatiškai paskelbs jūsų istoriją "Instagram". Trumpai tariant, ji leidžia jums:

 1. Redaguoti ir kurti savo istorijas internetu. Galite pridėti visų rūšių "Instagram" lipdukų. Tai yra unikalu rinkoje, dauguma kitų planavimo programų leidžia tik paskelbti nuotrauką.
 2. Planuokite ir automatiškai skelbkite savo IG istorijas - negaudami jokių pranešimų, kad galėtumėte mėgautis laisvu nuo socialinės žiniasklaidos laiku.
 3. Automatiškai sukarpykite ilgesnius vaizdo įrašus į 15 sekundžių trukmės dalis ir automatiškai paskelbkite jas savo "Instagram" paskyroje.

Kaip automatiškai skelbti "Instagram" istorijas su Storrito.com

Vadovaukitės šia pamoka ir sužinokite, kaip suplanuoti ir automatiškai skelbti "Instagram" istorijas iš interneto naršyklės:
  1

  Užsiregistruokite

  "Storrito" yra žiniatinklio programa, todėl nieko nereikia atsisiųsti. Ji veikia "Chrome", "Firefox" ir kt. Galite tiesiog užsiregistruoti adresu [Storrito.com] (https://storrito.com/)

  Step 1
  2

  Įkelkite vaizdus ar vaizdo įrašus savo istorijai iš kompiuterio

  Pradėkite įkelti nuotraukas ir vaizdo įrašus. Į galeriją galite vilkti ir nuleisti savo kūrinius iš darbalaukio.

     Vėliau spustelėkite nuotrauką ir spustelėkite "Redaguoti", kad atsidarytų istorijos redaktorius. 

  Step 3
  3

  Pridėkite lipdukų prie savo istorijos

  Istorijos redaktoriuje į "Instagram" istoriją galite įtraukti žymes, nurodymų lipdukus, vietas ir apskaitos lipduką. Baigę spauskite Išsaugoti.

  Step 4
  4

  Dabar automatiškai skelbkite savo "Instagram" istoriją

  Sukūrus istoriją, paskutinis žingsnis - suplanuoti istoriją, kad "Storrito.com" ją automatiškai paskelbtų jūsų "Instagram" paskyroje. Norėdami suplanuoti ir automatiškai paskelbti istoriją:

  1. Pasirinkite "Instagram" paskyrą, į kurią norite paskelbti istoriją.
  2. Jei norite ją automatiškai paskelbti ir savo "Facebook" puslapyje, spustelėkite žemiau esantį radijo mygtuką, ir "Storrito" automatiškai paskelbs jūsų istoriją "Facebook".
  3. Galiausiai pasirinkite datą ir laiką, kada norite, kad "Storrito" automatiškai paskelbtų jūsų istoriją.

Frequently asked questions

Kur galiu matyti savo suplanuotas istorijas?
Kai sistema atvaizduos jūsų mediją, dešiniajame stulpelyje galėsite matyti savo istorijos būseną; kai ji suplanuota, matysite laikrodį, o kai ji sėkmingai paskelbta - žalią žymę.
Ar vis dar turiu atlikti rankinį darbą?
Tai puiki "Storrito" dalis. Jums nebus siunčiami jokie pranešimai. Jums nereikės atlikti jokio rankinio darbo telefone - "Storrito" tai padarys už jus!
Ar taip pat galite automatiškai skelbti "Facebook" istorijas?
Taip, galite planuoti ir automatiškai skelbti "Facebook" istorijas. "Storrito" automatiškai paskelbs istoriją jūsų "Facebook" puslapyje. Jei turite kelis puslapius, galite pasirinkti, į kurį norite ją paskelbti.

Ar esate pasirengę pradėti automatiškai skelbti "Instagram" istorijas iš kompiuterio?Pradėkite nemokamą bandomąją versiją šiandien.