Planowanie relacji na Instagramie za pomocą naklejki z linkiem

Możesz się zastanawiać: czy możesz zaplanować Instagram Stories za pomocą naklejki z linkiem? Tak, można! Potrzebne oprogramowanie nazywa się: Storrito.com

Storrito.com - Harmonogram historii na Instagramie:

Storrito to narzędzie do planowania stories na Instagramie i Facebooku. Dzięki niemu nie musisz martwić się o publikowanie historii w trakcie tygodnia pracy lub w weekendy. Pozwala na:

 1. Zaplanować i automatycznie opublikować swoje IG Stories (bez żadnych powiadomień).
 2. Przesyłanie zdjęć i filmów bezpośrednio z komputera stacjonarnego
 3. Jest to jedyny program planujący na rynku umożliwiający zaplanowanie historii z naklejką linku

Jak zaplanować relacje na Instagramie za pomocą naklejki z linkiem?

Postępuj zgodnie z tym samouczkiem krok po kroku, aby dowiedzieć się, jak dodać naklejkę z linkiem do swojej historii na Instagramie i zaplanować ją na przyszłość:
  1

  Zarejestruj się na Storrito

  Storrito to aplikacja internetowa, więc nie trzeba niczego pobierać. Wystarczy zarejestrować się na stronie Storrito.com przy użyciu konta Google lub adresu e-mail i hasła.

  Step 1
  2

  Połącz swoje konto na Instagramie

  Po zakończeniu procesu rejestracji zobaczysz przycisk "Połącz konto Instagram". Najpierw potwierdź swoją lokalizację. Następnie wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło do Instagrama. Bez obaw, połączenie jest bezpieczne. Kliknij "Zapisz to połączenie" i gotowe! 💪 (Uwaga: aby rozpocząć planowanie historii, musisz najpierw przejść na płatny plan).

  Step 2
  3

  Rozpocznij przesyłanie plików multimedialnych z komputera

  Po podłączeniu konta Instagram nadszedł czas na przesłanie zdjęć lub filmów. Wystarczy przeciągnąć i upuścić pliki do galerii z pulpitu. Następnie kliknij plik multimedialny, którego chcesz użyć w swojej historii. W wyskakującym okienku możesz bezpośrednio "opublikować lub zaplanować" zdjęcie w swojej historii na Instagramie lub kliknąć "edytuj", aby otworzyć edytor historii Storrito i zacząć dodawać naklejki, takie jak naklejka z linkiem.

  Step 3
  4

  Użyj edytora narracji, aby dodać naklejkę z linkiem do swojej narracji.

  Szybkie spojrzenie na edytor ujawnia ogromny potencjał twórczy. Do swojej historii możesz dodać naklejkę z linkiem, hashtagi, lokalizacje, polls i countdown timer. Wystarczy pobrać naklejkę z linkiem, umieścić ją w relacji, wprowadzić adres URL, do którego ma prowadzić link, i nadać mu tytuł. Następnie kliknij "Zapisz " w prawym górnym rogu, aby zapisać historię i przejść do następnego kroku.

  Step 4
  5

  Zaplanuj swoje historie na Instagramie za pomocą naklejki z linkiem

  Ostatnim krokiem jest zaplanowanie historii. Aby to zrobić, kliknij tę samą historię w galerii i tym razem wybierz "Opublikuj/Planuj", aby otworzyć widok planowania. Aby zaplanować historię:

  1. Wybierz konto na Instagramie, na którym chcesz opublikować historię.
  2. Jeśli chcesz zaplanować publikację również na Facebooku, kliknij przycisk opcji poniżej, a Storrito automatycznie opublikuje Twoją historię na Facebooku.
  3. Na koniec wybierz godzinę i datę automatycznego opublikowania historii.

Frequently asked questions

Gdzie mogę zobaczyć moje zaplanowane historie?
Gdy system przetworzy Twoje media, będziesz mógł zobaczyć status swojej historii w prawej kolumnie. Zobaczysz zegar, gdy jest zaplanowany lub zielony znacznik wyboru, gdy został pomyślnie opublikowany na Twoim koncie na Instagramie.
Czy można również zaplanować historie z naklejką z linkiem?
Tak, jak pokazano powyżej. Storrito to jedyny program do planowania historii na rynku, który umożliwia zaplanowanie historii na Instagramie z naklejką z linkiem.
Zbiorcze planowanie relacji na Instagramie?
Aby zaoszczędzić jeszcze więcej czasu, możesz także zbiorczo planować historie za pomocą Storrito.

Gotowy do rozpoczęcia planowania swoich historii na Instagramie?Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś.