Przesyłanie nagrań z Instagrama z komputera

Na tej stronie dowiesz się: Jak przesyłać zdjęcia na Instagram Reels z komputera stacjonarnego lub Maca. Możesz również zaplanować wysyłanie zdjęć na Instagramie, aby były one automatycznie publikowane o najlepszej porze dnia.

Storrito.com - program do przesyłania i planowania zdjęć na Instagramie dla PC

Storrito to doskonałe narzędzie dla menedżerów mediów społecznościowych. Oprogramowanie umożliwia przesyłanie i automatyczne publikowanie materiałów filmowych z Instagrama za pomocą przeglądarki internetowej. Możesz także zaplanować swoje filmy z wyprzedzeniem, wygodnie korzystając z laptopa. Umożliwia on następujące czynności:

 1. 1. Przesyłanie zdjęć z komputera i dodawanie zdjęcia na okładkę
 2. Dodanie podpisu z hashtagami
 3. Wybierz datę i godzinę, aby zaplanować swój materiał filmowy
 4. To samo możesz zrobić z Instagram Stories

Jak przesyłać i publikować nagrania z Instagrama na komputerze?

Aby zobaczyć, jak to działa, postępuj zgodnie z poniższym przewodnikiem krok po kroku:
  1

  Zarejestruj się na Storrito.com

  Storrito jest aplikacją internetową, więc nie trzeba nic pobierać. Działa w przeglądarkach Chrome, Firefox, a nawet Internet Explorer. Wystarczy zarejestrować się na stronie Storrito.com, podając swoje konto Google lub adres e-mail i hasło.

  Step 1
  2

  Połącz swoje konto na Instagramie.

  Po zarejestrowaniu się możesz połączyć swoje konto na Instagramie z aplikacją Storrito. Najpierw musisz potwierdzić swoją lokalizację. Następnie wpisz swoją nazwę użytkownika i hasło z Instagrama. Nie martw się, połączenie jest bezpieczne! Kliknij na "Zapisz to połączenie" i gotowe! 💪

  Step 2
  3

  Prześlij swój pierwszy film na Instagram z komputera

  (Uwaga: Publikowanie zdjęć na Instagramie jest usługą premium w Storrito, dlatego przed załadowaniem zdjęcia należy dokonać aktualizacji. W tym celu kliknij na Upgarde i wybierz liczbę kont na Instagramie, którymi obecnie zarządzasz, a następnie zapłać kartą kredytową lub PayPal, aby aktywować subskrypcję.)Po wykonaniu tych czynności możesz wrócić do opcji Reels na lewym pasku menu i wybrać konto, na które chcesz przesłać swój Instagram Reel. Kliknij Upload reel video i wybierz plik MP4 ze swojego komputera stacjonarnego. Następnie możesz wybrać, czy chcesz przesłać zdjęcie okładki dla swojego filmu.

  Step 3
  4

  Dodaj podpis do zdjęcia na Instagramie

  Ostatnim krokiem jest napisanie podpisu do filmu na Instageram, z użyciem hashtagów itp. Możesz również polecić swój film na Facebooku, nawet jeśli nie masz konta na Facebooku połączonego z kontem na Instagramie. Wreszcie, możesz udostępnić swój film na Instagramie w swoim głównym kanale. W ten sposób Twój film z Instagram Reel będzie widoczny w siatce Twojego profilu obok innych postów. Jeśli wszystko jest gotowe, kliknij Opublikuj rolkę teraz!, aby opublikować ją na swoim koncie na Instagramie. Storrito opublikuje teraz Twoją rolkę za Ciebie. Daj mu chwilę. Film musi się wyrenderować. Nie klikaj dwa razy w przycisk publikowania.

  Step 4

Frequently asked questions

Czy mogę również zaplanować nagrywanie filmów na Instagramie?
Tak, wkrótce dodamy funkcję planowania filmików na Instagramie. Dzięki temu będziesz mógł zaplanować zdjęcia z wyprzedzeniem i cieszyć się wolnym czasem w weekendy.
Gdzie i kiedy można zobaczyć moje zdjęcia z Instagrama?
Możesz po prostu sprawdzić to w telefonie komórkowym w aplikacji Instagram i zobaczyć, czy Twój Reel został opublikowany. Ważne: Podobnie jak inne programy do obróbki wideo, Storrito musi wyrenderować Twoje wideo Instagram Reel przed jego opublikowaniem, więc może to potrwać chwilę. Proszę nie naciskać przycisku "Publikuj" dwa razy - to nie przyspieszy procesu 😉
Dlaczego muszę za to płacić?
Nasz zespół programistów zainwestował w tę nową funkcję wiele czasu w ciągu ostatnich kilku miesięcy i obecnie jesteśmy pierwszym na rynku dostawcą oprogramowania umożliwiającego przesyłanie i planowanie nagrań z Instagrama z komputera stacjonarnego. Dzięki nam możesz być pierwszym, który zaoferuje to swoim klientom. Oferujemy bezpłatną wersję próbną dla Instagram Stories, w ramach której możesz przetestować naszą platformę. Jednak aby odblokować funkcję Instagram Reels, należy ją uaktualnić.

Gotowy do przesłania swojego pierwszego zdjęcia na Instagram z komputera?Już dziś rozpocznij bezpłatny okres próbny.