Jak naplánovat natáčení na Instagramu

Pravděpodobně si kladete otázku: Můžete si naplánovat Instagram Reels? - Ano, můžete! Řešení, které hledáte, se nazývá: Storrito.com

Storrito.com - Plánovač natáčení Instagramu:

Storrito je dokonalý nástroj pro plánování pro správce sociálních médií. Náš software umožňuje nahrávat videa na Instagram z webového prohlížeče. Svůj Instagram Reel a Story můžete naplánovat předem, pohodlně z notebooku nebo stolního počítače. Zde jsou některé výhody:

 1. Můžete přidávat popisky s hashtagy, zmínkami atd.
 2. Storrito za vás Reel 100% automaticky zveřejní! Není nutná žádná vaše ruční akce.
 3. Svůj Reel můžete křížově sdílet na Facebooku a ve svém hlavním kanálu spolu s ostatními příspěvky.

Jak naplánovat natáčení na Instagramu pomocí Storrito.com

Postupujte krok za krokem podle tohoto návodu a zjistěte, jak funguje plánování a automatické publikování na Instagramu:
  1

  Zaregistrujte se na Storrito.com

  Storrito.com je webová aplikace, takže není třeba nic stahovat. Funguje v prohlížečích Chrome, Firefox a dokonce i v Internet Exploreru. Na adrese Storrito.com se můžete jednoduše zaregistrovat pomocí svého účtu Google nebo e-mailové adresy a hesla.

  Step 1
  2

  Připojte svůj účet na Instagramu.

  Po registraci můžete svůj účet na Instagramu připojit ke službě Storrito. Stačí zadat své uživatelské jméno Instagramu, známé také jako Instagram handle, a heslo. Žádné obavy, připojení je bezpečné! Klikněte na "Uložit toto připojení" a je hotovo! 💪

  Step 2
  3

  Nahrání prvního natáčení na Instagram z počítače

  Postupujte podle následujících kroků:

  1. Klikněte na Nahrát video a vyberte soubor MP4 ze stolního počítače.
  2. Dále můžete nahrát titulní obrázek pro svůj kotouč.
  3. Poté napište titulek pro svůj Instageram Reel s použitím hashtagů a zmínek.
  4. Svůj Reel můžete doporučit na Facebooku, i když nemáte účet na Facebooku propojený s účtem na Instagramu. Navíc můžete svůj Instagram Reel sdílet také do svého hlavního kanálu.

  Step 3
  4

  Naplánujte a automaticky zveřejněte své navijáky

  Pokud je vše nastaveno, můžete začít plánovat svůj Instagram Reel nebo jej nechat zveřejnit okamžitě:

  1. Vyberte čas a datum, kdy chcete, aby byl váš Reel zveřejněn, a stiskněte tlačítko naplánovat. Aplikace Storrito za vás v daném čase automaticky zveřejní váš Reel.
  2. Svůj Reel můžete také zveřejnit okamžitě, a to tak, že kliknete na tlačítko Post now a zveřejníte jej na svém účtu Instagram. Poznámka: Počítejte prosím s určitým časem na zveřejnění, je třeba video vykreslit. Neklikejte dvakrát na tlačítko publikovat.

  Step 4
  5

  Kalendář plánování Instagram Reels

  Na kartě Historie válců se zobrazí všechny naplánované a zveřejněné válce. Tento přehled je vhodný pro plánovací tým správy sociálních médií, abyste věděli, který Reel bude zveřejněn příště.

  Step 5

Frequently asked questions

Musím v den, kdy je naplánováno přetáčení, něco udělat?
Ne, na rozdíl od jiných softwarů pro plánování Instagramu funguje Storrito.com 100% automaticky! Automaticky za vás zveřejníme váš Reel. Takže můžete plánovat Reely s velkým předstihem a užívat si volný čas o víkendu.
Kde a kdy uvidím svůj Instagram Reel?
Můžete to jednoduše zkontrolovat v mobilním telefonu v aplikaci Instagram a zjistit, zda byl váš Reel zveřejněn. Důležité: Stejně jako ostatní video softwary musí Storrito před zveřejněním videa Instagram Reel vykreslit, takže to může chvíli trvat. Nemačkejte prosím tlačítko publikovat dvakrát - proces se tím nezrychlí 😉.
Je Storrito zdarma? - Proč za něj musím platit?
Náš vývojový tým investoval do této nové funkce v posledních několika měsících mnoho času. Jsme nyní prvním poskytovatelem softwaru na trhu, který umožňuje plánovat Instagram Reels ze stolního počítače. S námi můžete být první, kdo tuto možnost nabídne svým klientům.
Můžeme pracovat v týmu?
Ano, do služby Storrito můžete zdarma pozvat libovolný počet členů týmu.

Jste připraveni začít plánovat své natáčení na Instagramu?Začněte zkušební verzi zdarma ještě dnes.