Jak naplánovat natáčení na Instagramu

Pravděpodobně si kladete otázku: Můžete si naplánovat Instagram Reels? - Ano, můžete! Řešení, které hledáte, se nazývá: Storrito.com

Storrito.com - Plánovač natáčení Instagramu:

Storrito je dokonalý nástroj pro plánování pro správce sociálních médií. Náš software umožňuje nahrávat videa na Instagram z webového prohlížeče. Svůj Instagram Reel a Story můžete naplánovat předem, pohodlně z notebooku nebo stolního počítače. Zde jsou některé výhody:

 1. Můžete přidávat popisky s hashtagy, zmínkami atd.
 2. Storrito za vás Reel 100% automaticky zveřejní! Není nutná žádná vaše ruční akce.
 3. Svůj Reel můžete křížově sdílet na Facebooku a ve svém hlavním kanálu spolu s ostatními příspěvky.

Jak naplánovat natáčení na Instagramu pomocí Storrito.com

Postupujte krok za krokem podle tohoto návodu a zjistěte, jak funguje plánování a automatické publikování na Instagramu:
  1

  Zaregistrujte se na Storrito.com

  Storrito.com je webová aplikace, takže není třeba nic stahovat. Funguje v prohlížečích Chrome, Firefox a dokonce i v Internet Exploreru. Na adrese Storrito.com se můžete jednoduše zaregistrovat pomocí svého účtu Google nebo e-mailové adresy a hesla.

  Step 1
  2

  Připojte svůj účet na Instagramu.

  Po registraci můžete svůj účet na Instagramu připojit ke službě Storrito. Stačí zadat své uživatelské jméno Instagramu, známé také jako Instagram handle, a heslo. Žádné obavy, připojení je bezpečné! Klikněte na "Uložit toto připojení" a je hotovo! 💪

  Step 2
  3

  Nahrání prvního natáčení na Instagram z počítače

  Postupujte podle následujících kroků:

  1. Klikněte na Nahrát video a vyberte soubor MP4 ze stolního počítače.
  2. Dále můžete nahrát titulní obrázek pro svůj kotouč.
  3. Poté napište titulek pro svůj Instageram Reel s použitím hashtagů a zmínek.
  4. Svůj Reel můžete doporučit na Facebooku, i když nemáte účet na Facebooku propojený s účtem na Instagramu. Navíc můžete svůj Instagram Reel sdílet také do svého hlavního kanálu.

  Step 3
  4

  Naplánujte a automaticky zveřejněte své navijáky

  Pokud je vše nastaveno, můžete začít plánovat svůj Instagram Reel nebo jej nechat zveřejnit okamžitě:

  1. Vyberte čas a datum, kdy chcete, aby byl váš Reel zveřejněn, a stiskněte tlačítko naplánovat. Aplikace Storrito za vás v daném čase automaticky zveřejní váš Reel.
  2. Svůj Reel můžete také zveřejnit okamžitě, a to tak, že kliknete na tlačítko Post now a zveřejníte jej na svém účtu Instagram. Poznámka: Počítejte prosím s určitým časem na zveřejnění, je třeba video vykreslit. Neklikejte dvakrát na tlačítko publikovat.

  Step 4
  5

  Kalendář plánování Instagram Reels

  Na kartě Historie válců se zobrazí všechny naplánované a zveřejněné válce. Tento přehled je vhodný pro plánovací tým správy sociálních médií, abyste věděli, který Reel bude zveřejněn příště.

  Step 5

Frequently asked questions

Musím v den, kdy je naplánováno přetáčení, něco udělat?
Ne, na rozdíl od jiných softwarů pro plánování Instagramu funguje Storrito.com 100% automaticky! Automaticky za vás zveřejníme váš Reel. Takže můžete plánovat Reely s velkým předstihem a užívat si volný čas o víkendu.
Kde a kdy uvidím svůj Instagram Reel?
Můžete to jednoduše zkontrolovat v mobilním telefonu v aplikaci Instagram a zjistit, zda byl váš Reel zveřejněn. Důležité: Stejně jako ostatní video softwary musí Storrito před zveřejněním videa Instagram Reel vykreslit, takže to může chvíli trvat. Nemačkejte prosím tlačítko publikovat dvakrát - proces se tím nezrychlí 😉.
Je Storrito zdarma? - Proč za něj musím platit?
Náš vývojový tým investoval do této nové funkce v posledních několika měsících mnoho času. Jsme nyní prvním poskytovatelem softwaru na trhu, který umožňuje plánovat Instagram Reels ze stolního počítače. S námi můžete být první, kdo tuto možnost nabídne svým klientům.
Můžeme pracovat v týmu?
Ano, do služby Storrito můžete zdarma pozvat libovolný počet členů týmu.

Jste připraveni začít plánovat své natáčení na Instagramu?Začněte zkušební verzi zdarma ještě dnes.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.